PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبریک به سرپرست جدید انجمن ها

Amir
Thursday 7 August 2008, 11:58 PM
با سلام

دوست عزیز و گرامی ما , برادر بزرگ من جناب آقای فرامرز آرین ( arian (You can see links before reply) ) به عنوان سرپرست جدید انجمن های نت آهنگ به همراه جناب امیرصمیمی انتخاب شدند .

مدیری مدبر , با تجربه , توانا و متخصص که تجربه بزرگ تبدیل بخش ویولن نت آهنگ به همراه جناب کنعانی به یکی از قطب های سایت و همچنین راه اندازی بخش عظیم و پردردسر مقالات و مدیریت حدود 15 مقاله نویس را در کارنامه خود دارد .

امید است تک تک بخش های انجمن های نت آهنگ با حضور ایشان به مانند بخش ویولن پربار و شلوغ شوند . و تمامی دوستان رضایت کامل را داشته باشند .

مسئولیت تمامی مسئولان انجمن های نت آهنگ با سرپرست انجمن است و زین پس تمامی برنامه ریزی های کاری توسط ایشان و با مشورت معاونین انجام خواهد شد .

تبریکات صمیمانه بنده را پذیرا باشید . پیش به سوی بهتر شدن

با تشکر
موفق باشید

Mojtaba
Friday 8 August 2008, 08:44 AM
سلام من هم به دوست و برادر عزیزم جناب آرین تبریک میگم که واقعا انتخاب بجای بود و حق ایشون بود

hichnafar
Friday 8 August 2008, 09:10 AM
سلام !خیلی مبارک باشه امیدوارم مثل همیشه موفق باشید!

arian
Saturday 9 August 2008, 11:31 AM
ممنون از مديريت سايت و كليه ي دوستان عزيز . بنده هم اميدوارم با راهنمايي هاي دوستان بتونم نقش اندكي در پيشبرد اهداف سايت داشته باشم .

Kamanche
Saturday 9 August 2008, 04:10 PM
سلام به همه ی دوستان
من متاسفانه چند روزی نتونستم وارد سایت بشم نمیدونم به چه دلیل .
اما فکر میکنم دیر نشده من هم از طرف خودم به جناب آرین گرامی تبریک میگم.
حتما این انتخاب به نفع نت آهنگ خواهد بود

Khashayar
Saturday 9 August 2008, 04:58 PM
درود
جناب آرین خیلی خرسند هستم از این انتخاب و تبریک میگم . از امیر خان هم بابت این انتخاب شایسته تشکر میکنم.
امیدورم که در کنار شخص با سواد و با تجربه ای چون شما هر روز سایت پر بارتر بشه.

Majed
Saturday 9 August 2008, 07:38 PM
منم تبریک میگم....

انشالا جای خلی لئون عزیز رو به خوبی پر میکنی آریان جان..
البته منظورم از لحاظ کاری بود..

وگرنه از لحاظ معنوی که سعید جای خودش رو داره....

امیدوارم موفق و پاینده باشی...

هر جا کمکی لازم بود بنده و همه ی مدیران سایت خوشحال میشیم کمکت کنیم..

alireza_amirsamimi
Saturday 9 August 2008, 09:11 PM
بهت تبریک میگم آرین عزیز و برات آرزوی موفقیت دارم

shbaharehs
Sunday 10 August 2008, 09:59 AM
سلام خوبین؟ منم خیلی خیلی بهتون تبریک میگم و امیدوارم که همیشه موفق باشید.
ممنون

Sensation
Sunday 10 August 2008, 11:15 AM
انتخاب عالي بود
اين چند روز نت آهنگ غرق در انتخاب و تبريكات هست البته از نوع صحيحش
بسيار خوب هست كه جايگاه ها به خوبي مشخص شده و وظايف تعييت اميدواريم كه خوب پيشرفت كنيم

در مورد جناب آرين و آقاي صميمي :
آقاي صميمي كه هنوز نميشناسمون اما خوب ايشالا بيشتر هم رو خواهيم شناخت و براشون آرزو موفقيت ميكنم از صميم قلب

جناب آرين هم زياد با هم در ارتباط هستيم و من بسيار از ايشون و رابطهب ايشون راضي هستم

چون از نظر شخصيتي و اخلاقي بسيار فرد متواضع و منطقي هستند
همين طور اط احترامي كه براي ديگران قائل هستند و ارزشي كه به دوستان ميدن بسيار خشنودم
براي همين لازم دونستم شخصا تشكر كنم.

همون طوري كه همه دوستان ميدونن احترام و ارزش نهادن هميشه باعث پيشرفت بوده و هميشه هم خواهد بود

امير جان انتخاب خوبي بود

دوستان همگي پيروز باشيد

Hmd_N
Sunday 10 August 2008, 11:24 AM
منم به آرین عزیز بسیار تبریک میگم و آرزوی موفقیت در تمام امور زندگی را برای ایشون آرزومندم.

Babak_mix
Sunday 10 August 2008, 12:06 PM
آرين عزيز، مسئوليت پشت مسئوليت ريخته شد روي سرت، يقيناً ميتوني سربلند از انجام وظايفت بيرون بيايي، ما همگي براي سلامتي و پيروزيت دعا مي كنيم...

دوست هيشگيه تو Babak

ماریا
Sunday 10 August 2008, 12:53 PM
به به باز هم نام ارین خان درخشید دلیلشم وجد شایستگی و لیاقت در وجودشون من هم به این دوست خوب تبریک میگم

سبز باشید و سر افراز

m_vilon
Sunday 10 August 2008, 06:30 PM
آرین خان واقعاً بهتون تبریک میگم و به نظرم این جا، جای خوبیه که از تمام فعالیتهایی که تو سایت انجام میدید و اخیراً هم بیشتر شده، تشکر کنم. همیشه موفق و سربلند باشید.
مرسی

Hes_r
Sunday 10 August 2008, 07:15 PM
آرین جان بهت تبریک میگم

البته این تصمیم خیلی وقت بیش گرفته شده بود ولی چون افتاد بین تغییرات بزرگ نت آهنگ به انجام نرسید

ولی خدا رو شکر انجام شد

باز هم تبریک میگم و تو صلاحیتت شک ندارم

شاد باشی

یا علی

E_h_s_a_n
Monday 11 August 2008, 01:16 AM
سلام
من هم عرض تبریک فراوان دارم خدمت جناب آرین
تصمیم بسیار شایسته ای بود

arian
Monday 11 August 2008, 10:06 AM
دوباره از لطف و محبت همه ي دوستان تشكر ميكنم . بسيار خوشحالم از اينكه در اين مدت از دوستي و دانش گرانقدر بسياري از بزرگان كه هميشه به بنده لطف داشته اند برخوردار شده ام . تمامي موفقيت هاي نت آهنگ در سايه ي تلاش اين دوستان بزرگ بوده است . اميدوارم باز هم با راهنمايي و رهنمودهاي خوب خود ، بنده را سرافراز كنند . اگر دوستان اجازه بفرمايند اين تاپيك قفل بشه تا بتونيم به مباحث مهمتر بپردازيم .

Majed
Monday 11 August 2008, 11:23 PM
بنا به پیشنهاد آریان عزیز تاپیک قفل شد...

ارادتمند