PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستي ها و قهرها در ميان هنرمندان موسيقي

arian
Saturday 9 August 2008, 04:24 PM
به یاد دارم که استاد عزیزم حسین یاحقی با بیژن ترقی ترانه سرای برجسته و دیگر هنرمندان در عرصه موسیقی رابطه خوبی داشت و مدام با یکدیگر درارتباط بود اما متاسفانه امروز چنین نیست و همه روابط به قهر و دلخوری تبدیل شده است و هرکس به هرشکل و ازهر راهی که میخواهد خودش را به شهرت می رساند و جان کلام اینکه در کنارهم نیستیم
اين هم به نقل از تاپيك جناب كمانچه (You can see links before reply )
1- آيا به نظر شما اين نقل قول درست است ؟
2- به نظر شما چرا در گذشته روابط هنرمندان دوستانه تر و امروز شامل قهر و دلخوري است ؟

3- آيا به نظر شما اين گونه روابط در بين موسيقيدانان ما ، باعث افت موسيقي ما نيز شده است؟

arian
Monday 18 August 2008, 12:23 PM
به خاطر اينكه دوستان به ذوق بيايند و كمي هم به اين تاپيك بپردازند( كه فكر ميكنم يكي از مباحث مهم موسيقي كشور ماست ) عكسي از اين دوستي ها پيشكش مي شود.

1745

خان
Wednesday 5 November 2008, 06:23 PM
آرین عزیز ممنون از تاپیک خوبت.
من با حرفهای شما موافقم و پست های ویشتاسب رو هم خوندم .
به حق باید بگم هنر ما با این روند ضربه ای جبران ناپذیر خواهد خورد ، که سال ها وقت میخواهد تا همه چیز به روال عادی برگردد. تازه اگر بر گردد.
در هر کاری در هر فعالیتی هم دلی و با هم بودن کارا ترین روش است که متاسفانه در هنر مندان به خصوص نسل جوان دیده میشود. و جو مناسبی در جامعه موسیقی ما دیده موجود نیست.

violin-m
Wednesday 5 November 2008, 10:51 PM
من فکر میکنم اون موقع چون کار ها را واسه دلشون انجام میدادن و بحث مادیات نبوده این گذشته و تاریخ خوب به وجود اومده توی همون محفل های شبانه و دور هم نشستن ها ولی الان متاسفانه همه چیز شده پول خوب آخه هنرمندان هم تقصیر ندارند باید شکم خود و زن و بچه شون را سیر کنند دیگه....

خان
Friday 7 November 2008, 11:46 AM
داستانی هست این قهر و آشتی ها. این وسط فقط دوست داران این اساتید و خوده هنر فنا میشن نه کس دیگه ای.