PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گروه نوازي آموزشي هنرآموزان ويلن فرهنگسراي اشراق

maryam.w
Wednesday 13 August 2008, 10:46 PM
چند ماهي است كه هنر آموزان ويلن فرهنگسراي اشراق با رهبري استاد علي سالار زاده در تلاشند تا برنامه اي برگزار كنند و كنسرتي آموزشي را به نمايش گذارند تا از استاد ارجمندشان تقدير و تشكر به عمل آورند .در اين برنامه از نوازنگان در حال آموزش دف و تنبك نيز دعوت شده است .
اين گروه نوازي فقط تجربه ايست براي هنر آموران علاقمندي كه به تازگي پا به عرصه ي موسيقي گذاشتند . و شامل پيش در آمد سه گاه ، پيش درآمدهاي بيات ترك اثر استادان صبا و آقاي منصوري است . برنامه ي اصلي روز سوم شهريور 1387 برگزار خواهد شد.
همچنين در فرخنده روز ميلاد با سعادت ولي عصر (ع) جشني در همان فرهنگسرا برگزار و از گروه دعوت به عمل آمده است.
با حضور گرمتان ما هنر آموزان را به كارها ي بهتر و بيشتر تشويق مي كنيد...!

:63:فقط يه خواهش كوچيك ...از آوردن mp3 player , mp4 , و رمان ،براي استفاده و
هجوم به سمت در خروجي در حين اجرا خودداري فرمائيد.....!

arian
Thursday 14 August 2008, 07:25 AM
چند ماهي است كه هنر آموزان ويلن فرهنگسراي اشراق با رهبري استاد علي سالار زاده در تلاشند تا برنامه اي برگزار كنند و كنسرتي آموزشي را به نمايش گذارند تا از استاد ارجمندشان تقدير و تشكر به عمل آورند .در اين برنامه از نوازنگان در حال آموزش دف و تنبك نيز دعوت شده است .
اين گروه نوازي فقط تجربه ايست براي هنر آموران علاقمندي كه به تازگي پا به عرصه ي موسيقي گذاشتند . و شامل پيش در آمد سه گاه ، پيش درآمدهاي بيات ترك اثر استادان صبا و آقاي منصوري است . برنامه ي اصلي روز سوم شهريور 1387 برگزار خواهد شد.
همچنين در فرخنده روز ميلاد با سعادت ولي عصر (ع) جشني در همان فرهنگسرا برگزار و از گروه دعوت به عمل آمده است.
با حضور گرمتان ما هنر آموزان را به كارها ي بهتر و بيشتر تشويق مي كنيد...!

:63:فقط يه خواهش كوچيك ...از آوردن mp3 player , mp4 , و رمان ،براي استفاده و
هجوم به سمت در خروجي در حين اجرا خودداري فرمائيد.....!
سلام خدمت شما
آدرس و ساعت اجراي برنامه هم محبت بفرماييد.

maryam.w
Thursday 14 August 2008, 05:48 PM
آدرس فرهنگسراي اشراق:فلكه دوم تهرانپارس خ اشراق فرهنگسراي اشراق

ساعت روز 27 مرداد (روز نيمه شعبان ) :ساعت 4 بعد از ظهر مي باشد (به مناسبت ميلاد امام عصر (ع) جشني در آن مكان برگزار و از گروه دعوت شده است )

ساعت روز 3شهريور :هنوز مشخص نيست (اما اين روز تايين شده براي اجراي اصلي است ....

hichnafar
Thursday 14 August 2008, 08:21 PM
سلام
شما خودتون هم درگروه هستید ؟ سازتون ؟

maryam.w
Thursday 14 August 2008, 10:17 PM
بله ..... ويلن

Hes_r
Friday 15 August 2008, 10:29 AM
جای تقدیر داره این کار جالب.

مطمئنا اگه در اون تاریخ تهران باشم میام .

و خوشحالیم که از طرف وبسایت نت آهنگ هم یه نماینده بین نوازنده ها حضور داره .

با آرزوی بیشرفت روز افزون شما در ویولن و موسیقی

یا علی

Mojtaba
Saturday 16 August 2008, 08:21 AM
سلام مریم خانم امیدوارم این راهی باشه برای راه یافتن به درجات بالاتری از موسیقی چون اینجور کارها تجربه های زیادی به آدم میده

فقط بی زحمت بعدا صدای کنسرتی رو که اجرا کردید رو در سایت قرار بدید

راستی شما که ویلن خوب میزنید چرا کارتون رو در سایت قرار نمیدید؟

موفق باشید

maryam.w
Saturday 16 August 2008, 04:43 PM
سلام .....ممنون از لطفتون .....

اما من فقط 8 ماهه كه ويلن ميزنم .... و كارهاي زيادي نزدم و آنقدر هم پيشرفته نيستم كه مانند بقيه ي دوستان هنرمند خودم آهنگي بسازم .....

ميشه لطف كنيد كمكم كنيد كه چطور مي تونم كارهاي دوستان رو ببينم....

متاسفانه من نتونستم آنها را پيدا كنم ........

arian
Saturday 16 August 2008, 04:55 PM
سلام .....ممنون از لطفتون .....

اما من فقط 8 ماهه كه ويلن ميزنم .... و كارهاي زيادي نزدم و آنقدر هم پيشرفته نيستم كه مانند بقيه ي دوستان هنرمند خودم آهنگي بسازم .....

ميشه لطف كنيد كمكم كنيد كه چطور مي تونم كارهاي دوستان رو ببينم....

متاسفانه من نتونستم آنها را پيدا كنم ........
سلام خدمت شما

در هريك از چهار بخش زير كه صرفا آموزشي است ميتوانيد چنانچه تمايل داشته باشيد به اجراي آثار معرفي شده پرداخته و اجراي خود را جهت دوستان ارائه فرماييد .

You can see links before reply

در بخش زير نيز ميتوانيد اجراهاي خود را براي ساير دوستان بگذاريد يا به اجراهاي آنان گوش دهيد .

حضور شما در بخش ويولن و اجراهاي شما فرصت بسيار مغتنمي جهت ساير دوستان شماست.