PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست شعر !

DJ AVR IRIS
Friday 15 August 2008, 12:08 AM
با سلام به دوستان خوبم
من نیاز به کمک شما دارم من تو این سه ماه تابستون خواستم بالاخره آلبومی از خودم بیرون بدم اما تو سبکش مونده بودم اخه الان تو ایران تقریبا تمامیه سبکارو خراب و ..کردن !!
خوب به ذهنم راک اومد شعر دارم اما نه واسه 8 تا اهنگ واسه 2 تا فقط دارم اگر شما دوستان با ذوق لطف کنید و شعری واسه من بگید خیلی خوشحال میشم در ضمن حتما جبران میکنم
نکته دیگه اینه شعرایی که میخوام نمیخوام عاشقانه و.. باشه میخوام انتقادی و اجتماعی در مورد هر جایی و هرچیزی که اطراف ماست در مورد این جهان و نمادایی که توشه و....هر چند شما دوستان از ما خیلی وارد ترین حالا ما فقط ریسمونو دادیم دست شما
اگه میشه به ما کمک کنید !
با تشکر

DJ AVR IRIS
Saturday 16 August 2008, 12:24 PM
سلام
ببینم نمی خوان کمک کنید
خیلی ممنونم از این استقبالتون !

arian
Saturday 16 August 2008, 01:49 PM
سلام دوست عزيز
فكر ميكنم شعر گفتن به همين سادگي كه شما ميخواهيد نباشه . بالاخره شعر گفتن هم حس و حال خودش را ميخواهد و همچنين هنرش را . اغلب دوستان هم كه به شعر نو ميپردازند شايد در قالب ترانه جور در نياد . موضوع ديگري هم كه هست اينه كه شعر را اغلب دوستان براي دلتنگي هاي شخصي خودشون مينويسند نه براي نشر و توزيع . كار سختي پيش رو داريد و نبايد فكر كنيد كه دوستان كم لطف هستند شايد توانايي اين كار نيست!

fanoos
Saturday 16 August 2008, 02:37 PM
سلام دوست عزیز

عجله نکن ..هنوز خیلیا درخواستت و ندیدن
شعر اجتماعی یه خورده سخته
ایشالا بچه ها کمک میکنن

fanoos
Saturday 16 August 2008, 11:21 PM
سلام من یه شعر گفتم
نمیدونم به دردتون میخوره یا نه
البته زیاد جالب و حرفه ای هم نیست
محض کمک کردن و یه کمی هم بیکاری
ببخشید که زیادی ماستیه

این روزا تو باغچه ها به جای گل مین میکارن

یه دنیا پر مین
کله پا شده زمین

همه شدن نامرد
همه جا زمین نبرد

همه دستا بسته
همه قلبا شکسته

همه جا حرف جنگه
هر کی آدم بکشه پلنگه

مرد و نامرد همه شدن یکی
آخه از عشق میشه گفت به کی ؟

همه میخوان داشته باشن قدرت
ولی آخه خدایا به چه قیمت

به قیمت خون هزاران هزار فرد
کی هنوز تو دنیا مونده عین یه مرد؟

همه جا خبر میدن بهت از جنگ
یکی با تانک می جنگه یکی با سنگ

دلم تنگه پای دلم لنگه
بازم جنگه همه جا از خون رنگه

حتی دیگه خدا شده خسته
از ساخت این همه گلوله بسته بسته

هر روز میشنوی از حمله به یه جایی
آخه مگه نمیشناسن این آدما خدایی

یکی توپ داره یکی تانک میخواد
یکی اشک میریزه از یکی داره خون میاد

دلم تنگه پای دلم لنگه

کاش روزی بیاد که همه با هم بشن دوست
همه بفهمن دنیا فقط مال اوست

همون کسی که خلق کرد زمین رو
عقل داد بهت تا بفهمی همین رو

آهای سرباز دیگه نجنگ
این گلوله رو دیگه نذار تو تفنگ

دلم تنگه پای دلم لنگه

alirezaa
Sunday 24 August 2008, 04:38 PM
سلام

خوشحالم از اينكه در جمع هنرمندان عزيزي چون شما قرار گرفتم.

راستش من هنرمند مثل شما نيستم و در زمينه موسيقي كار نكردم.

اما براي آهنگي نياز به شعر دارم كه هزينه آن هم قابل پرداخت هست.

اگر دوستان با شاعران محبوب اشعار آقاي محسن چاوشي يعني امير ارجعيني و حسين صفا آشنا باشن حتما نوع و سبك شعرهاي اين دو عزيز رو مي دونن.
شعر هم كه بنده نياز در همين وزن و سبك هست. يعني اشعاري مثل كفتر چاهي، سنگ صبور (‌فيلم سنتوري ) يا مثلا اشعار ابتكاري مثل امام رضا

دوستان اگر آشنايي نداشتد يا اين اشعار رو نشنيده يا نخوانده اند بگن كه لينك آهنگ و خود شعر ها رو قرار بدم

ممنون

DJ AVR IRIS
Sunday 31 August 2008, 02:53 PM
سلام !
چقدر خوشحالم بعد حدوده 1 ماه دارم پست میدم از ایمیلتون ممنونم واقعا خوشحالم کردید فهمیدم دوستایی دارم که واقعا منو دوست دارن !
چاکر همتونم !
تو این 1 ماه چه کارا که نکردم داستان ها داره !
خوب اول تشکر بابت شعر
در مورد همه چیز موافقم اما من این مدل شهر میخوام این یکی از اهنگای گروهمون بوده !

قصه از کجا شروع شد از یه جبر جابرانه از یه کیفه عالیه پست محصول بازیه زمانه...........
خوب بیشتر این توری میخوام !
میبینمتون یه سری تو سایت بزنم این اولین صفحهای که باز کردم !!
1047 تا پست جدید دارم که ندیدم !!!

Amir
Tuesday 2 September 2008, 03:27 PM
دوستان لطفا پیگیر کار این دوستمون باشید

ترانه سرایان عزیز خودی نشان بدید

fanoos
Tuesday 2 September 2008, 05:07 PM
سلام دوست عزیزم

اگه محدودیت زمان داری بگو تا یه کمی بیشتر بجنبیم
ولی اگه زمان داری کمی صبر کن تا شعر بهتری تحویلتون بدیم

برات آرزوی موفقیت میکنم
امیدوارم به نتیجه برسی

فعلا

fanoos
Tuesday 2 September 2008, 05:09 PM
ببخشید یه سوال

موضوع خاصی نداری؟
یعنی فرق نمیکنه اجتماعی باشه یا عاشقانه یا ...؟

alirezaa
Wednesday 3 September 2008, 11:04 PM
ببخشید یه سوال

موضوع خاصی نداری؟
یعنی فرق نمیکنه اجتماعی باشه یا عاشقانه یا ...؟
سلام

من مخواستم کار رو تا آخر تابستان تمام کنم که ظاهرا نمیشه. با این حال محدودیت زمانی ندارم اما هرچه سریعتر باشه بهتر هست چون آهنگ سازی که قرار روش کار کنه هم کمی عجله داره.
موضوع هم عاشقانه باشه اما با کلمات و قافبه های به اصطلاح غنی و پخته، و بیشتر گِله مانند باشه.

به عنوان مثال می تونم به این تکه از شعری به نام عروسک اشاره کنم :
اگه دست رفیق دست هام، نه شریک غم بودی
واسه حس کردن دردهام خیلی خیلی کم بودی
توی شهر بی کسی هام تو رو از دور می دیدیم
تا رسیدم به تو افسوس به تبهای رسیدم
...

ممنون

Khashayar
Thursday 4 September 2008, 11:42 PM
درود. منم درخواست یه ترانه میکنم.البته قبلا در پیام خصوصی مشخصات ترانه رو به فانوس گرامی گفتم ولی بهتر دیدم در این تاپیک به صورت رسمی در خواست خودم رو بیان کنم. مرسی.

fanoos
Friday 5 September 2008, 04:15 PM
سلام دوست عزیز

ashoo گرامی شعر شما ارسال شد
امیدوارم به دردتون بخوره

نکته :از دوستان عزیزی که میتونن در ترانه سرایی به ما کمک کنن تقاضا دارم که به من یا sara_k پیام خصوصی بدن.

متشکرم

alirezaa
Friday 5 September 2008, 08:45 PM
خوشحالم که شعر این دوستمون ارسال شد.

ولی فکر می کنم اینجا هر کی دیرتر درخواست بده و عجله هم نداشته باشه ( ! ) حداقل کارش زودتر پیگیری میشه ;)

مرسی از همگی فکر می کنم از کسان دیگری باید کمک بگیریم. سر زدن چندین باره در این تا÷یک نتیجه ای نداشت.

بازم ممنون.

DJ AVR IRIS
Friday 5 September 2008, 10:11 PM
سلام !
خوب ما اول این تایپیکو راه انداختیما !؟
بگزریم ولی جدا من در مزیق وقتم !؟
شعر زیبا و سنگین !؟ می خوام ندارید !؟
فارسی یا انگیلیسی فرق نداره !؟

مثل این :
Are you lost
In your lies
Do you tell yourself I don't realize
.....
یا همون شعر فارسی قبلی !؟
مممنون میشم کمکم کنید والا ما فکر میکردین قسمت شعر و ترانه سایت خیلی قوی تر از ایناستا !؟
نا امید نکنید !

Amir
Friday 5 September 2008, 10:24 PM
با سلام

دوستان عزیز به تمامی درخواست ها پاسخ داده خواهد شد . نگران نباشید

به زودی تعدادی از دوستان هم به امر ترانه سرایی در سایت خواهند پرداخت

موفق باشید

alirezaa
Friday 5 September 2008, 11:27 PM
Play With death
Feeling Sin
Battle With Death Shadow
Fear From precipice
Fear From You
Fear From Life
Precipice Death
Burn Your Soul, Because it Leads You to Darkness

The Death Shadow prosecutes me but i don't want to die, because i feel guilty, oh yes, this is play with death

They want to kill me, they prosecute me, I run away, I run away, They don't want to see my life, they don't want me to live, please, please loose me, i wanna live, I don't let you success, I fight for life but don't want to live, i fight only for your failure, i wanna to live, i wanna to live

Our life is dark and sometimes bright
But we see only darkness, maybe one of the brightness is that we have a great god whom we don't perception him
Maybe having a real love is a place in the dark side of our life, because lovers are always lonely as we see in histories
I only know this: We must keep driving in the life road and get used to merries and worries
The end of note
Life is just a jest, So don't be very sad neither happy

سلام

شاید اسم اینهایی که بالا نوشتم هیچی نمیشه گذاشت اما شاید برای استفاده تیکه وکل ( Vocal ) در کارهای دی جی بشه استفاده کرد.

اینها رو خودم گفته بودم، حالا اگه جالب نبود ببخشید

Khashayar
Friday 5 September 2008, 11:48 PM
درود.
مرسی فانوس عزیز از لطف شما.ترانه زیبایی بود البته با اجازت یه جاهاییش رو میخواهم عوض کنم که بهتون خواهم گفت
حقیقتش علی رضا جام من مدت ها پیش به صورت خصوصی درخواست داده بودم اما بهتر دیدم به صورت رسمی درخواست خودمو در این تاپیک ارائه بدم .در مورد درخواستتون هم نگران نباشید حتما پاسخ خواهید گرفت ترانه سرایی نیاز به وقت و زمان داره.اگه کمی حوصله کنید حتما جواب خواهید گرفت.

fanoos
Saturday 6 September 2008, 12:08 AM
سلام !
خوب ما اول این تایپیکو راه انداختیما !؟
بگزریم ولی جدا من در مزیق وقتم !؟
شعر زیبا و سنگین !؟ می خوام ندارید !؟
فارسی یا انگیلیسی فرق نداره !؟

مثل این :
Are you lost
In your lies
Do you tell yourself I don't realize
.....
یا همون شعر فارسی قبلی !؟
مممنون میشم کمکم کنید والا ما فکر میکردین قسمت شعر و ترانه سایت خیلی قوی تر از ایناستا !؟
نا امید نکنید !

سلام دوست عزیز شعر شما ارسال شد
چندان زیبا و پخته هم نیست
میتونی بیتایی که دوست نداری و پاک کنی (با این حساب همش پاک میشه:ilovemusic:)

alirezaa
Saturday 6 September 2008, 12:37 AM
دیگه نوبتی هم باشه نوبت من :Laie_28:

البته عجله نکن ها :D فقط دیر هم میدی دیگه ردیف باشه

مرسی:ilovemusic:

alirezaa
Tuesday 16 September 2008, 11:42 PM
خب ما هنوز منتظریم.........

Majed
Wednesday 17 September 2008, 10:40 AM
علیرضا جان

احتمالا فانوس برای ثبت نام دانشگاه درگیر هست...
مطمئن باش طی 4 5 روز اخیر جوابت رو میگیری..

دوستان دیگه . هلن مرتضوی ... سارا .. کاکا و ... هم یه همتی بکنن...

alirezaa
Wednesday 17 September 2008, 11:38 AM
باشه. ممنون
البته اگه دوستان می خواهند برای شعر هزینه ای هم تعیین بکنند، مشکلی نیست

hichnafar
Wednesday 17 September 2008, 08:46 PM
آقاعلیرضا ،خواستم یه چیزی براتون بفرستم اما هیچ کدوم از پیام هاتون فعال نیست

alirezaa
Thursday 18 September 2008, 12:07 AM
آقاعلیرضا ،خواستم یه چیزی براتون بفرستم اما هیچ کدوم از پیام هاتون فعال نیست
سلام ممنون

باید ببخشید، من نمی دونستم که در این انجمن باید دستی فعال کرد،فکر می کردم مثل اکثر انجمن ها پیش فرض فعال هست.

الان فعالش کردم.

مرسی

محامد
Thursday 16 October 2008, 12:26 PM
محامد هستم تخصص من در سرودن اشعار اجتماعیه سفارش هرنوع شعرو قبول میکنم

fanoos
Thursday 23 October 2008, 05:56 PM
سلام

محامد عزیز لطفا خودت رو اینجا (You can see links before reply) معرفی کن و هم چنین خیلی ممنون میشم که یک نمونه از اشعار قشنگت و اینجا (You can see links before reply) بذاری

ممنون

حریر
Tuesday 23 June 2009, 08:12 PM
سلام من ترانه می نونیسم خوشحال می شم بتونم باهاتون همکاری کنم تعدادی از ترانه هام مجوز داره بیشتر هم احساسی و عاشقانه است ایمیلم tarranomth@yahoo.com

حریر
Thursday 25 June 2009, 03:49 PM
:drumsplay3:[quote=حریر;78011]سلام من ترانه می نونیسم خوشحال می شم بتونم باهاتون همکاری کنم تعدادی از ترانه هام مجوز داره بیشتر هم احساسی و عاشقانه است ایمیلم taraanomth@yahoo.com:ilovemusic:

vdod
Friday 26 June 2009, 04:27 AM
نعمت بر شما
من میتونم بهت موضوع شعر بدم ولی اگر میتونی خودت شعرش کن
بیا در مورد توجه نکردن به هنرمندان خوب موسیقی در تلوزیون شعر بگی.

به خدا می سپارمت.

ari
Friday 26 June 2009, 09:41 PM
سلام دوست عزيز.
بنده پيانو كار مي كنم و گههگاهي هم تنظيم مي كنم ترانه هم ميگم البته به خاطر كمبود ترانه سراها.اگه خواستي مي تونيlيم باهم ارتباط داشته باشيم.

meshki24
Tuesday 13 July 2010, 12:03 AM
سلام

خوشحالم از اينكه در جمع هنرمندان عزيزي چون شما قرار گرفتم.

راستش من هنرمند مثل شما نيستم و در زمينه موسيقي كار نكردم.

اما براي آهنگي نياز به شعر دارم كه هزينه آن هم قابل پرداخت هست.

اگر دوستان با شاعران محبوب اشعار آقاي محسن چاوشي يعني امير ارجعيني و حسين صفا آشنا باشن حتما نوع و سبك شعرهاي اين دو عزيز رو مي دونن.
شعر هم كه بنده نياز در همين وزن و سبك هست. يعني اشعاري مثل كفتر چاهي، سنگ صبور (‌فيلم سنتوري ) يا مثلا اشعار ابتكاري مثل امام رضا

دوستان اگر آشنايي نداشتد يا اين اشعار رو نشنيده يا نخوانده اند بگن كه لينك آهنگ و خود شعر ها رو قرار بدم

ممنون

با سلام
اولا من ترانه سرا نیستم ولی یه چند سالی هست که گیتار میزنم و گیتارم حرفه ای نمیزنم ولی توی این چند ساله یه چیزایی واسه دل خودم گفتم و فکر میکنم خوندنشون چون سعی کردم روی آکورد باشه بد نباشه یه ترانه هم دارم که به نظرم بی شباهت به کارای محسن چاوشی نیست در صورت نیاز یا به وبلاگ زیر بریدو بگید یا با ایمیل با بنده تماس بگیرید You can see links before reply kingofblack2010@gmail.com

hosein7777
Wednesday 14 July 2010, 01:58 AM
تاپیک مال خیلی وقت پیشه وگرنه تو سبک راکی که دوستمون خواستن چند تا ترانه داشتم.

noteahang12
Wednesday 2 May 2012, 08:51 PM
چند تا آهنگ پاپ دارم . از دوستان شاعر , کسی میاد با هم همکاری کنیم؟

taghatesaat
Saturday 9 June 2012, 06:04 PM
سلام دوست عزیز
من صدف هستم و به مدت سه ساله که دارم ترانه سرایی رو به طور جدی دنبال می کنم ،قصد دارم تابستون امسال مجموعه ترانه هامو به صورت کتاب چاپ و توزیع کنم
اگه بخوام در مورد کارام توضیح بدم باید بگم که موضوع های تکراری و کلیشه ای که تو اکثر ترانه ها می بینیم تو ترانه های من وجود نداره یه داستان از واقعیت های زندگی با شروع و اتمام خوب ،وسعی کردم که این واقعیت ها رو به گونه ای متفاوت تا به امروز نشون بدم .خیلی خوشحالم که تونستم توی همایش ها احساس مردم رو نوازش کنم و مورد استقبال شدیشون قرار بگیرم.
این ویزگی کارایه منه ،منم باید از ویژگی واحساس هنری شما با خبر بشم ،اگه از لحاظ احساس هنری به نقاط مشترکی رسیدیم ،من واسه همکاری آماده م .
این ایمیل منه sadaf.kh82@yahoo.com از این طریق می تونید با من تماس داشته باشد
دوست عزیز اولین چیزی که یه کارِ هنری رو قوی و ماندگار می کنه شعر و ترانه یِ قویه اونه ،اگه ابزار همکاری ماهم پیش نیومد ،شما سعی کن تو انتخاب اشعار کارت وسواس داشته باشی و خیلی دقت کنی

shayan7441
Thursday 26 July 2012, 11:34 PM
سلام من اولين بار كه ميام تو اين سايت .بعضي موقع ها يه ترانه هايي ميگم كه فكر نميكنم بد باشه اخريش هم اينه:
چقدر بي قراري كشيدم كه برگردي پيشم دوباره................ من از كل دنيا بريدم دلم با تو دنيا رو داره
چقدر گريه كردم شب و روز كه يادم بره خاطراتت................ من اينجا به ياد تو هستم توكه من رو بردي ز يادت
نه ديگه نميشه بمونم اخه تا كجا ميشه سر كرد.................. اگه خواستي زنده بمونم يكم عاشقم باشو برگرد
البته خيلي از اين شعرا دارم اگه كسي خوشش اومد ايميلم shayan7441@yahoo.com يا اس ام اس بده 09365647441 ببخشيد زياد حرف زدم

avm
Tuesday 7 August 2012, 12:11 AM
سلام
دوستان ترانه سرا در صورت تمایل به همکاری با یک گروه موسیقی توی فضای آکوستیک آلترنیتیو در صورت تمایل یه پیغام خصوصی به من بدن یا با ایمیل فقط کمکی فوری هست ;)

مرسی ارسلان

alireza_jafarian
Tuesday 7 August 2012, 12:35 AM
سلام
دوستان ترانه سرا در صورت تمایل به همکاری با یک گروه موسیقی توی فضای آکوستیک آلترنیتیو در صورت تمایل یه پیغام خصوصی به من بدن یا با ایمیل فقط کمکی فوری هست ;)

مرسی ارسلان

سلام.
فکر میکنم شما اطلاعات تماستون رو وارد نکردید. نمیشه بهتون پیام خصوصی یا ای میل داد.

parsa399
Tuesday 2 October 2012, 07:40 AM
سلام
شعر که زیاده ولی باید انتخاب خوبی داشته باشی که مخاطب پسند باشه

موفق باشید:41:

sally
Tuesday 2 October 2012, 02:45 PM
سلام به همه! من سالار هستم(سالی D: ) من خورم به شخصه علاقه ی زیادی به خوندن دارم و به نظر خودمم صدام بد نیست... از ترانه سرا های عزیز خواهش می کنم کمکم کنید... گیتار می زنم ولی تنظیم اونجوری بلد نیستم ولی خب از دوستان هست تنظیم کننده... یه شعر می خوام تو مایه های آهنگ های گروه آریان که معمولا شاد عاشقانه 6/8 هستن... مثلا آهنگ بمون تا بمونم رو خیلی درست دارم و خوبم می خونم و همچنین آهنگ پرواز رو... اگه می شه کمکم کنید... ty

ehsanrajabi
Sunday 10 February 2013, 10:09 PM
سلام
لطفاً نمونه کار های خودتان رو بفرستید تا کیفیت کار شما رو ببینم . در صورتی که با معیار های من جور باشد در خدمت شما خواهم بود . شعر و ترانه اجتماعی نیاز به تفکر عمیق و زندگی و نفس کشیدن در اجتماع دارد و حاصل نمی شود مگر با قلم زدن های متعدد .
مانا باشید

mahy
Wednesday 26 June 2013, 07:36 PM
درود منم ایل به همکاری هستم اینم متنی از یک ترانه خودم

کاشکی که چشمامو می بستم
کاشکی که می خوابیدم
تورو تو خوابم می دیدم

کاشکی که نمی دیدم
تو از پیشم بری
و...

یا این
هر روز سخته. هر روز سختره
یاد تو باشمو. اما نبینمت
کی مثل من به تو. وابسته ت به تو
و...

یا این
راه می رم تو دریا، قدم بزن تو ساحل، نگارمو نگاه کن
ببین ازت بریدم ،...
و...

هر نوع بخوای دارم

اگر خوشت اومد می تونی ما من در ارتباط باشی هم پیغام شخصی هم ایمل زیر یا ...
Mahy_mouse2006@yahoo.com

سپاس

mehdihooman
Wednesday 10 July 2013, 06:40 PM
دورد به شما شاعر و ترانه سرا هستم و در صورت تمايل آماده همكاري در زمينه موسيقي و فروش ترانه هام هستم . ايميل كاري من
mehdi_hooman@yahoo.com هست

arminmember13
Monday 9 September 2013, 01:16 PM
سلام ، من ترانه مینویسم ، اگه همچنان تمایل داشتید باهام تماس بگیرین آرمین رشیدی 09363207943

- - - Updated - - -

سلام اگه هنوز تمایل دارید در خدمتتون هستم

mehdihooman
Friday 20 June 2014, 09:14 AM
دوستان عزيز ترانه گفتن به اين راحتي نيست كه يه نفر درخواست بده من ترانه اينجورزي ميخوام و يه نفر بنويسه . نياز به صحبت و همفكري بين دونفر وجود داره لطفا توجه كنيد
با تشكر
mehdi_hooman@yahoo.com

mahdi0888
Saturday 22 October 2016, 01:08 AM
سلام دوست عزیزم این سبک شعرها فقط توسط دوستترانه سرای ما سروده میشه اگه باز احتباج بود به بنده در تلگرام پی ام بدین ...ممنون ostad04

Defunct
Saturday 22 October 2016, 04:38 PM
به نظر من دوستان همه به جای اینکه بیان یه شماره تلفن بزارن بگن ما شاعریم، بهتره یکی دوتا نمونه بزارید تا نیازمندان با توجه به سلیقشون انتخاب کنن...تشکر