PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتابهای تمرین و نت برای فلوت کلید دار

billy_the_kid
Saturday 16 August 2008, 10:52 AM
قصد دارم تو این تاپیک با کمک دوستان فلوتیست کتابای خوبی رو که در مورد فلوت وجود دارن معرفی کنم. نکته ای که من در این مدت اقامت در ایران در مورد وضعیت کتابهای مربوط به فلوت فهمیدم اینه که ضاهرا این کتابا نویسنده ایرانی ندارن، و اکثر کتابایی هم که هست فقط Sheet Music هستن. یه کتاب آموزش فلوت کلیددار و فلوت ریکوردر دیدم که ترجمه بودن و واقعا بد ترجمه شده بودن و دیگر هیچ. این شد که تصممیم گرفتم کتابای معروفو اینجا معرفی کنم، البته امیدوارم دوستان در درک مطالب این کتابها که همگی به English هستن مشکلی نداشته باشن، اگر هم مشکلی بود بنده در خدمتم.

این کتاب 100 قطعه سولو برای فلوت کلیددار داره که با دیگر انواع فلوت هم میشه اونهارو اجرا کرد. تا اونجایی که من می دونم ناشر این کتاب در ایران نماینده ای نداره، اما بعد از یه سرچ این لینکو واسه خریدش تو ایران پیدا کردم:
You can see links before reply
(مثل اینکه فقط این سایت کتابای خارجی رو تو ایران می فروشه و اکثر کتابای موسیقی رو هم داره و انگار متاسفانه تو ایران هیچ ناشر معتبر خارجی کتب موسیقی حضور نداره)
لیست بضی قطعات این کتاب:

arian
Saturday 16 August 2008, 11:10 AM
Basic Flute Technique.zip

لينك دانلود:

arian
Saturday 16 August 2008, 11:12 AM
GARIBOLD-30 aesy and progressive studies for flute.pdf

arian
Saturday 16 August 2008, 11:13 AM
studies-for-the-boehm-flute.pdf

arian
Saturday 16 August 2008, 11:16 AM
flute studies in old and modern styles.zip

arian
Saturday 16 August 2008, 11:28 AM
flute training.pdf

billy_the_kid
Saturday 16 August 2008, 12:19 PM
ممنون ميثم جان
پس با اجازه ي شما اسم اين تاپيك را به متدهاي آموزشي فلوت تغيير بديم فكر كنم بهتر باشه .

Basic Flute Technique.zip

لينك دانلود:

خواهش می کنم. ولی می دونین آموزش فلوت کلیددار متد خاصی نداره که، اصول کلی داره. اصول و تمرینات گوناگون برای خبره شدن در اجرای تکنیکها.
لطفا پست شماره 6 رو بخونین: You can see links before reply

billy_the_kid
Saturday 16 August 2008, 04:07 PM
Arian جان مرسی از همه لینکایی که گزاشتی، امیدوارم بچه ها بتونن ازشون استفاده کنن (والا ما که به غیر از خانم Good Girl که فلوت ریکوردر کار می کنن کس دیگه ایو فلا به اندازه ایشون مشتاق ندیدیم)، ظاهرا که فلن همه فلوتیستا در غیبتن. مخصوصا C flute ی ها

امیدوارم بحث فلوت بزودی داغتر بشه.

راستی یکی دوتا از فایلایی که گذاشتی Copy Righted هستنا. این کار اشکالی نداره؟!

arian
Saturday 16 August 2008, 04:22 PM
Arian جان مرسی از همه لینکایی که گزاشتی، امیدوارم بچه ها بتونن ازشون استفاده کنن (والا ما که به غیر از خانم Good Girl که فلوت ریکوردر کار می کنن کس دیگه ایو فلا به اندازه ایشون مشتاق ندیدیم)، ظاهرا که فلن همه فلوتیستا در غیبتن. مخصوصا C flute ی ها

امیدوارم بحث فلوت بزودی داغتر بشه.

راستی یکی دوتا از فایلایی که گذاشتی Copy Righted هستنا. این کار اشکالی نداره؟!
ميثم جان ، سلام
فكر ميكنم چون زياد بحث در باره ي فلوت تا حالا توي سايت نداشتيم . تعداد كاربرها هم كمه . و اگر دوستاني مثل شما و خانم good girl به ادامه بحث ها بپردازند انشاءا... تعداد دوستان اين بخش خيلي زيادتر هم بشه . چون شايد كمتر سايتي توي ايران باشه كه به بحث در باره ي اين ساز ميپردازه .
در مورد copy right اين فايلهاي pdf را من نگذاشتم و كساني كه اين فايلها را shareكردند نيز ايراني نيستند . نمي دونم چنانچه از نظر دوستان ميتونه اشكال داشته باشه حتما لينك دانلود را هم پاك خواهيم كرد . ممنون

arian
Wednesday 24 September 2008, 12:24 PM
Suzuki Flute Vol 2.pdf (You can see links before reply)

arian
Wednesday 24 September 2008, 12:27 PM
Suzuki.Flute.School.-.Volume.1.pdf (You can see links before reply)

arian
Wednesday 24 September 2008, 12:29 PM
Suzuki Flute Vol 3.pdf (You can see links before reply)

arian
Wednesday 24 September 2008, 12:32 PM
Suzuki Flute Vol 4.pdf (You can see links before reply)

arian
Wednesday 24 September 2008, 12:35 PM
Suzuki Flute Vol 5.pdf (You can see links before reply)

arian
Wednesday 24 September 2008, 12:36 PM
Suzuki Flute Vol 6.pdf (You can see links before reply)

arian
Wednesday 24 September 2008, 12:38 PM
Suzuki Flute Vol 7.pdf (You can see links before reply)

arian
Wednesday 24 September 2008, 12:39 PM
Suzuki Flute Vol 8.pdf (You can see links before reply)

arian
Wednesday 24 September 2008, 12:41 PM
Suzuki Flute Vol 9.pdf (You can see links before reply)

arian
Wednesday 24 September 2008, 12:42 PM
Suzuki Flute Vol 10.pdf (You can see links before reply)

arian
Wednesday 24 September 2008, 12:43 PM
Suzuki Flute Vol 11.pdf (You can see links before reply)

Tina_b
Tuesday 30 December 2008, 10:48 PM
hi how are you?
i believe you play the flute am i right?
i wanted some advices on playing the flute.do you know anywhere in iran-tehran where there are good teachers for teaching the flute professionaly?
looking forward to your reply
bye

tina

hd118
Wednesday 1 July 2015, 10:44 PM
سلام . کسی اطلاعاتی در مورد کتاب A tune a day flute داره؟

M_T
Thursday 9 July 2015, 10:26 AM
سلام . کسی اطلاعاتی در مورد کتاب A tune a day flute داره؟

سلام

بله کتاب معروفی هست البته پی دی افش سخت گیر میاد اما با داشتن ف.شکن می تونید از لینک زیر دانلود کنید:

saeeddarvish
Wednesday 9 December 2015, 04:36 PM
سلام . من تازه با اجتماع شما آشنا شدم . دمتون گرم خیلی زحمت میکشید . خیلی چیزها از شما یاد گرفتم . من عاشق فلوت ریکوردر هستم . با کتاب یاد گرفتم . حالا میخوام فلوت کلید دار یاد بگیرم . اینجا تو شهرستان ما امکانات آموزشی خوب نداریم . معلم فلوت خوب که اصلا . لطفا به ما بچه های شهرستان کمک کنید ، . خدا به همه شما سلامتی بده و برای همه شما بسازه .
ارادتمند سعید درویش نژاد . عکاس و مستند ساز

M_T
Saturday 12 December 2015, 01:58 PM
سلام . من تازه با اجتماع شما آشنا شدم . دمتون گرم خیلی زحمت میکشید . خیلی چیزها از شما یاد گرفتم . من عاشق فلوت ریکوردر هستم . با کتاب یاد گرفتم . حالا میخوام فلوت کلید دار یاد بگیرم . اینجا تو شهرستان ما امکانات آموزشی خوب نداریم . معلم فلوت خوب که اصلا . لطفا به ما بچه های شهرستان کمک کنید ، . خدا به همه شما سلامتی بده و برای همه شما بسازه .
ارادتمند سعید درویش نژاد . عکاس و مستند ساز

سلام دوست گرامی

به نت آهنگ خوش آمدید.

خیلی خوشحال که زحمات و مطالب دوستان و حقیر مورد استفادۀ شما قرار گرفته. هدف هم همین است که خدمتی به دوستداران ساز و موسیقی انجام بدهیم.

برای یادگیری فلوت کلیددار هم می تونید از سی دی های تصویری خودآموز که بصورت اینترنتی به فروش می رسند استفاده کنید، مانند You can see links before reply
همچنین در سایت Moobmoo.com هم فیلم آموزشی بسیاری از سازها من جمله فلوت وجود دارد.
این دروس تصویری را از لینک زیر هم می توانید دانلود کنید:
You can see links before replyآموزش_فلوت

موفق باشید

sepinoodm
Wednesday 22 November 2017, 10:19 AM
چرا این فایلها باز نمیشن😞😞😞

saeeddarvish
Wednesday 22 November 2017, 09:57 PM
متشکرم از توجه شما . مانا باشید .

vanda110
Tuesday 27 November 2018, 10:26 AM
سلام
مرسی از شما
برای فلوت ریکوردر نت میخوام چیزی دارید قابل دانلود باشه.
ممنون

lakshemi
Saturday 8 December 2018, 09:15 PM
به بانک نت سری بزنید:

You can see links before reply C