PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک ملودی بسیار زیبا و آرامش بخش

billy_the_kid
Saturday 16 August 2008, 08:56 PM
سلام دوستان

من چند وقت پیش یه ملودی بسیار زیبای ژاپنی از رادیو شنیدم و بلافاصله با فلوت کلید دار اجراش کردم و اینجا گذاشتمش.

امروز اصل آهنگو پیدا کردم که بسیار زیباست به نظرم مخصوصا اضافه شدن صدای چنگ به اون زیبایی خاصی داده. متاسفانه چند ثانیه آخر این فایل نیست، ولی در هر حال بیشتر آهنگ هست و فکر می کنم به شنیدنش بیارزه.
You can see links before reply

لینک اجرای من با فلوت کلید دارکه سعی کردم صدای شاکوهاچی (فلوت سنتی ژاپنی) رو با فلوتم در بیارم: You can see links before reply (پست 1)

اجرای اصلی با شاکوهاچی و چنگ

arian
Monday 18 August 2008, 08:47 AM
ميثم جان سلام
قطعه اصلي و اجراي شما را گوش كردم ، بسيار زيبا بود و لذت بردم . نمي دونم چه طوريه كه ما ايراني ها ميتونيم همه نوع موسيقي كلاسيك ، غربي ، پاپ ، ژاپني ، هندي و سرخپوستي و.... را گوش كنيم و لذت ببريم . همه ملل اين طور نيستند .
ولي اين قطعه واقعا زيبا بود .

Babak_mix
Monday 18 August 2008, 11:51 AM
فوق العاده زيبا بود، خيلي آرامش بخش بود، ملودي چنگ بسيار استادانه به خورده آهنگ رفته و يك تركيب رمانتيك (رويايي) بوجود آورده بود، تركيب سازها جالب توجه بود،كار شما رو هم گوش دادم خيلي خوبه البته جاي يه ساز خاليه، فكر كنم يه گيتار بتونه همراهيتون كنه...

موفق و پيروز باشي Babak

billy_the_kid
Monday 18 August 2008, 02:55 PM
فوق العاده زيبا بود، خيلي آرامش بخش بود، ملودي چنگ بسيار استادانه به خورده آهنگ رفته و يك تركيب رمانتيك (رويايي) بوجود آورده بود، تركيب سازها جالب توجه بود،كار شما رو هم گوش دادم خيلي خوبه البته جاي يه ساز خاليه، فكر كنم يه گيتار بتونه همراهيتون كنه...

موفق و پيروز باشي Babak

سلام

منم با نظر شما موافقم، کاش یکی از گیتاریستای عزیز همت می کرد و این کارو می کرد.

ممنون از نظرات همه دوستان

Guitaro
Sunday 24 August 2008, 07:07 PM
میثم جان ، خیلی تند زدی آخه !
(در مقایسه با این نسخه ای که گذاشتی ، البته ! :دی)

اگه یه نسخه ی دیگه که با تمپوی حدودا دو سوم اون نسخه ای که از خودت گذاشتی رو سایت بزنی و بذاری رو سایت من میتونم روش گیتار بزنم و بذارم رو سایت ...
(البته روی این هم میتونم بزنم ، مشکلی ندارم ، ولی مساله اینجاس که زیاد جالب نمیشه همراهی گیتارش با این تمپو)

billy_the_kid
Sunday 24 August 2008, 10:46 PM
سلام جانب Guitaro

قطعه رو با تمپوی آهسته تر آپلود کردم. امیدوارم با کمک شما کار جالبی بشه.

لطفا برید به پست 5: You can see links before reply

ممنون از وقتیکه می ذارین.

هما
Friday 12 September 2008, 06:13 PM
من يه كم گيج ميشه لطفا بگيد كه آهنگ اصليش رو كجا دانلود كم!!!

billy_the_kid
Friday 12 September 2008, 08:50 PM
من يه كم گيج ميشه لطفا بگيد كه آهنگ اصليش رو كجا دانلود كم!!!

دوست عزیز سلام

ورود شما رو به جمع هنرمندان و هنردوستان نت آهنگی خوش آمد می گم.

لینک قبلی احتمالا بدلیل تغییرات سایت پاک شده. می تونید آهنگ رو از این لینک جدید بگیرین.
You can see links before reply

با تشکر فراوان