PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاریخ برگزاری جشن تولد نت آهنگ تغییر کرد

Amir
Tuesday 19 August 2008, 12:25 AM
با سلام

با توجه به اینکه 30 مرداد روز چهارشنبه است و برای خیلی از دوستان مقدور نیست که ساعت 10 شب در یاهو حاضر باشند قرار عمومی نت آهنگ به روز پنجشنبه 31 مرداد ماه موکول شد .

لطفا دوستان خود را هم در جریان قرار دهید

با تشکر

Amir
Tuesday 19 August 2008, 12:32 AM
آی دی noteahang_robo را Add کنید

mahshadyeg
Tuesday 19 August 2008, 07:40 PM
:21ox66r:
مهشاد ویولن به نمایندگی تمام بروبچ ویولن از شما تشکر میکند دوست عزیز

taha1669
Wednesday 20 August 2008, 10:31 AM
من یک نوازنده تازه واردم از دوستان درخواست دارم هر طور می تونن منو کمک کنن.مرسی:ax

arian
Wednesday 20 August 2008, 11:00 AM
من یک نوازنده تازه واردم از دوستان درخواست دارم هر طور می تونن منو کمک کنن.مرسی:ax
سلام دوست عزيز ، به سايت خودتون خوش اومديد . اين تاپيك مربوط به جشن نت آهنگ است . براي اينكه دوستان بتونند شما را كمك كنند بايد با توجه به سازي كه ميزنيد انجمن مناسب را انتخاب كرده و در آنجا سئوالات خود را مطرح فرماييد . در غير اينصورت چنانچه پست شما نامربوط به عنوان يا موضوع تاپيك باشد حذف خواهد شد. تشكر

Majed
Wednesday 20 August 2008, 12:03 PM
طاها جان شما هم آی در گفته شده رو اد کن.. بیا تو کنفرانس.. هم با هم بیشتر آشنا میشیم.. هم تو جمع بچه ها که ساز میزنن صدای ساز تو رو هم میشنویم..

mojtaba_akhavan
Wednesday 20 August 2008, 03:07 PM
سلام>راه آموزش ما که استاد گیرمون نمیاد چیه؟میخوام آموزش ویولن ببینم

Mojtaba
Wednesday 20 August 2008, 03:16 PM
سلام>راه آموزش ما که استاد گیرمون نمیاد چیه؟میخوام آموزش ویولن ببینم

دوست عزیز سلام

اول از همه بهتره شما دنبال یک استاد بگردید شما بگید در کدوم شهر زندگی میکنید تا دوستان کممکتون کنند

و نکته خیلی مهم این هست که شما باید درخواست خودتون رو در یک تاپیک جداگانه مطرح کنید

شما به این تاپیک ها مراجعه کنید

You can see links before reply

mehdifulot
Tuesday 14 June 2022, 11:52 AM