PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین دوره آموزشی نت آهنگ تمام شد

Amir
Friday 22 August 2008, 11:53 PM
سلام دوستان من

امروز اول شهریور ماه 1387 بعد از یک سال تلاش و خون دل خوردن بالاخره دوره اول آموزشی نت آهنگ به اتمام رسید.

کاری بزرگ بود . کاری که هیچ سایت و نهادی جرات انجام آن را هنوز پیدا نکرده است . البته ناگفته نماند خیلی سخت بود . در این یک سال تجربه ها کسب کردیم و خیلی چیزها یاد گرفتیم .

دوره بعدی آموزشی نت آهنگ صدرصد نوازندگی یا آهنگسازی خواهد بود و این بستگی به استقبال شما دارد

تاپیک نظرسنجی به زودی ایجاد می شود تا شما پیشنهاد دهید چه دوره ای را شروع کنیم . مطمئنا با تحربه ای که در این مدت کسب کردیم دوره دوم روال منطقی تری خواهد داشت .

دوستان تنها وظیفه شما حمایت از ما با نظراتتان می باشد . باورش سخت است ولی باور کنید دوستان ما چه شب زنده داری هایی که برای این موارد نمی کنند و چه وقت هایی که نمی گذارند

جا داره از زحمات بی کران دوست و برادر عزیزم حمیدرضا ذوالفقار تشکر کنم که زحمت اصلی دوره و مدیریت آن را به عهده داشتند

به هر حال باز هم تبریکی دیگر از طرف بنده را بابت این اتفاق بزرگ پذیرا باشید .

آدرس مراجعه به آموزشگاه > You can see links before reply

با تشکر
موفق و پیروز باشید

arian
Saturday 23 August 2008, 07:44 AM
اميرخان و جناب آقاي ذوالفقار عزيز و ساير دوستان ، بنده نيز عرض تشكر و سپاس دارم .
براستي اين روزها نت آهنگ گامهايي بزرگ در جامعه موسيقي ايران برميدارد كه شايد تا كنون اين همه دوره هاي آموزشي و مقالات و بخش ويديو ، خبر و انجمن ها و مطالب آموزشي در يك سايت ، نه تنها در ايران بلكه در دنياي اينترنت سابقه نداشته است . اين همه را در درجه ي اول مديون نوع نگرش حرفه اي مديريت كل سايت و زحمات ساير دوستان هستيم . شك نيست كه بزودي نت آهنگ داراي جايگاه رفيعي در ميان رسانه هاي موسيقي كشور خواهد شد و من مطمئنم بزودي نوع نگرش حرفه اي مديريت سايت به عنوان الگويي بزرگ به جهانيان معرفي خواهد شد .
منتظر مصاحبه هاي خبرنگاران باشيد .

Amir
Saturday 23 August 2008, 11:26 AM
آرین خان سلام

بی شک همت و تلاش دوستانی چون شما که از جان و دل مایه می گذارند دلیل اول و اصلی موفقیت است

درود بر شما

mehdifulot
Saturday 18 June 2022, 08:54 AM
You can see links before reply