PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همنوازی روی کار از قبل ضبط شده

billy_the_kid
Saturday 23 August 2008, 02:50 AM
سلام دوستان عزیز

این دفعه جسارت کردم و روی یکی از کارای استاد عزیزم Sir James با ایشون فلوت زدم، این آهنگ که از ساخته های John Denver هستش، Annie's Song نام داره که خیلی معروفه و تا حالا برای سازهای زیادی تنظیم شده. Sir James این آهنگو برای اولین بار در سال 1978 برای فلوت تنظیم و اجرا کرد. اجرای من هم روی همون اجرا ضبط شده.

You can see links before reply

اگه زحمت بکیشین و نظرتون رو در مورد این سبک کارها هم بگین خیلی ممنون میشم، راستش نمی دونم این جور اجرا (همنوازی روی کار از قبل ضبط شده) تو ایران چه جایگاهی داره و اینکه آیا اصلا جامعه موسیقی با این سبک کار موافقه یا نه.

البته این کاری که من اینجا گذاشتم به خاطر ضعف من در نوازندگی خیلی ایراد داره و بیشتر هدفم از این کار ترغیب سایر دوستان برای گذاشتن این سبک کارها بوده (البته در صورت جایز بودن).

سپاس فراوان

Leon
Saturday 23 August 2008, 10:34 AM
آهنگ بسيار زيبايی رو انتخاب کرديد، Annie,s Songهمنوازی خوبی بود بدون نقص،آفرين.

arian
Saturday 23 August 2008, 11:12 AM
ميثم جان سلام
گار بسيار لطيف و زيبايي بود . همنوازي با استادان بزرگ ، شايد جسارت زيادي بخواد ولي هدف اصلي بيشتر پاسداشت اين استادان بزرگ و بي همتاست . ممنون از قطعه ي زيبايي كه اجرا فرموديد.

billy_the_kid
Saturday 23 August 2008, 09:50 PM
سلام

خیلی ممنون از وقتیکه واسه گوش کردن و نظر دادن گذاشتین. پس فککنم با این حساب این کارها اشکالی نداشته باشه.

arian
Sunday 24 August 2008, 09:04 AM
ميثم جان ما بايد از تو تشكر كنيم بابت كارهاي زيبا و خوبت . اميدواريم كه باز هم به دوستان لطف كني و كارهاي زيباي خودت را براي دوستان بگذاري. ممنون

Majed
Tuesday 26 August 2008, 11:10 AM
منم بسیار لذت بردم....

خیلی موسیقی زیبایی رو هم واسه کارت انتخاب کرده بودی...

منتظر کارای بعدیت هستیم

Hmd_N
Tuesday 26 August 2008, 10:45 PM
مرسی میثم جان

کاره قشنگی بود با همنوازی شما بهتر هم شد !

بازم از این کارا بکن عزیز.

موفق باشی

Sentimental
Monday 1 September 2008, 05:54 PM
خیلی دلنشین بود، آقای Billy خیلی خوشحالم از اینکه شاگرد این استاد بزرگ هستید، لطفا اگر برای شما مقدور است بفرمایید که چطور می شود اطلاعاتی دقیق از ساز فلوت و نحوه نوازندگی و غیره به دست آورد.
لطفا اگر خود شما هم در زمینه آموزش فعالیت دارید اعلام بفرمایید تا از محضر شما حضورا استفاده کنیم.

با تشکر فراوان

billy_the_kid
Monday 8 September 2008, 04:20 PM
خیلی دلنشین بود، آقای Billy خیلی خوشحالم از اینکه شاگرد این استاد بزرگ هستید، لطفا اگر برای شما مقدور است بفرمایید که چطور می شود اطلاعاتی دقیق از ساز فلوت و نحوه نوازندگی و غیره به دست آورد.
لطفا اگر خود شما هم در زمینه آموزش فعالیت دارید اعلام بفرمایید تا از محضر شما حضورا استفاده کنیم.

با تشکر فراوان

سلام دوست عزیز

خیلی از لطف شما سپاسگزارم. لطف کنید این Forum رو مطالعه کنید:

You can see links before reply

اگر سوالی داشتید که جوابتون اونجا نبود یه پست جدید باز کنید، خوشحال می شم راهنماییتون کنم.

در مورد اموزش باید بگم که بنده خودم هنوز شاگردم و چیز ی بلد نیستم. ولی برای آموزش به علاقه مندان از طریق این سایت هر کمکی ازم بر بیاد انجام میدم.