PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سه کتاب برای یادگیری. کدوم رو پیشنهاد میدید؟

فریدون
Monday 25 August 2008, 07:37 AM
درود

من خودم تو مشهد هستم. پولش هم ندارم برم کلاس ثبت نام کنم. آدم رو میچلونن. مگه با این درآمدهای امروزی میشه رفت کلاس ثبت نام کرد؟ 10 تا جلسه میری 40 تومن میگیرن. هر کلاس نیم ساعت. آخه تو نیم ساعت مگه میشه؟ اگه آموزشگاهی سراغ دارید به من بگید.

دوستان این سه کتاب هست. کدوم رو به من پیشنهاد میدید؟

آموزش نی مسعود جاهد

آموزش نی محمد علی کیانی نژاد

آموزش نی افشارنیا

با سپاس از نظرهای خوبتان

neynavaz
Friday 29 August 2008, 08:05 AM
آموزش نی مسعود جاهد -=> این کتاب را نخوندم

کتاب استاد کیانی نژاد -=> =پشنهاد میکنم این کتاب را بگیرید. کتاب خوب و کاملی هست. در بحث تئوری موسیقی هم خیلی خوب گفته . یک تاریخچه کامل از نی و سازهای بادی نوشته.

کتاب افشارنیا
چون نمیخوای بری پیش استاد این کتاب پیشنهاد نمیشه.

mos167
Wednesday 19 November 2008, 10:04 PM
سلام
فریدون جان کلاس موسیقی نیم ساعته دیگه مگه می خای چیکار کنی ؟ بدشم 10 جلسه 40 تومن که خیلی خوبه .
در مورد کتابا باید بگم کتاب اولی که خیلی مضخرفه
کتاب کیانی نژاد بد نیست اما حجمش زیاده و چون اکثر قطعاتش محلیه یکم کسل کنندس
کتاب افشارنیا خیلی اصولی تر و بهتره به نظر من کلاس برو و این کتاب رو هم بزن

hasan_s
Friday 11 December 2009, 01:24 PM
کتاب جاهد هم بد نیست اما نوازندگیش رو اصلا نمی پسندم

ney_7band
Sunday 13 December 2009, 07:32 PM
من رو کتاب کار نمی کنم ولی کتاب کیانی نژاد رو دیدم کتاب خوبیه ولی استادم خیلی از کتاب افشارنیا تعریف مکنه

mos167
Monday 14 December 2009, 06:29 PM
من رو کتاب کار نمی کنم ولی کتاب کیانی نژاد رو دیدم کتاب خوبیه ولی استادم خیلی از کتاب افشارنیا تعریف مکنه

من هر دو کتاب رو زدم و کار کردم کتاب افشارنیا خیلی بهتره

ostadbanan
Saturday 27 February 2010, 12:10 AM
سلام دوست عزیز .
من هر سه کتاب رو که معرفی کردین دارم و به نظر من کتاب کیانی نژاد از بقیه بهتره.اما کتاب جاهد شیوه انگشت گذاری رو به طور کامل با شکل نشون داده ولی از لحاظ نت جالب نیست.کتاب افشار نیا برای افراد مبتدی بهتره و شیوه قرار دادن نی در دهان و شیوه قرار گرفتن زبان رو با شکل نشون داده که البته قسمتهایی از این کتاب برگرفته از کتاب کیانی نژاده ولی اصلا کتاب کاملی نیست .البته کتاب و نرم افزار اموزشی نی کاوه سروریان هم در بازار هست که به نظر من کاملترین متد اموزشی نی هست و نت کتابش هم خیلی اسونتر از کتاب کیانی نژاده و به نظر من برای افراد مبتدی بهترین گزینه است.موفق باشی.

dada_mehdi
Saturday 27 February 2010, 06:24 AM
درود

به نظر من هم کتاب استاد کیانی نژاد
بهرین گزینه هستش ، مخصوصاً چاب جدیدش که

بهمراه یک دی وی دیه .

mehdiney navaz
Wednesday 3 March 2010, 02:19 PM
من هم کتاب کیانی نزاد و افشار نیا رو کار کردم ولی از لحاظ قطعات گفته مسئول بخش درسته کتاب کیانی نزاد هر چند قطوره و کامله ولی بیشتر قطعات محلی داره و از لحاظ کیفیت و قطعات خوب برای ردیف و .... کتاب افاشارنیا خیلی کیفیت بهتری داره ! ! چون اموزش نت و تئوری کنار قطعاتی از پیش درامد ها و ... هست که هنر جو همراه با نت میتونه ردیف هم کم و بیش بشناسه .

Makao3000
Sunday 21 November 2010, 10:27 PM
بادرود فراوان
دوست بزرگوار آقای فریدون من درشیراز درآموزشگاهی نام نویسی کرده ام که شهریه آن ماهی 25 تومان است ماهی 4 جلسه وهرجلسه نیم ساعت یعنی 8 جلسه 50 تومان که تازه 20درصد تخفیف هم داده اند پس چگونه است که شما میفرمایید 40 تومان برای 10 جلسه گران است ایکاش من درمشهد بودم درظمن ازمن به شما نصیحت که حتما زیر نظر استاد آموزش ببین اگرچه برای دوره مقدماتی هم که شده . شاد و تندرست باشید

otika2000
Sunday 19 December 2010, 10:00 AM
بادرود فراوان
دوست بزرگوار آقای فریدون من درشیراز درآموزشگاهی نام نویسی کرده ام که شهریه آن ماهی 25 تومان است ماهی 4 جلسه وهرجلسه نیم ساعت یعنی 8 جلسه 50 تومان که تازه 20درصد تخفیف هم داده اند پس چگونه است که شما میفرمایید 40 تومان برای 10 جلسه گران است ایکاش من درمشهد بودم درظمن ازمن به شما نصیحت که حتما زیر نظر استاد آموزش ببین اگرچه برای دوره مقدماتی هم که شده . شاد و تندرست باشید
kodom amozeshgah k inghade mehraabonan?

shahr_ashub
Thursday 18 August 2011, 12:14 PM
درود دوستان
من نوازنده ی سه تار هستم و می خوام نواختن نی رو آغاز کنم
بدلیل اینکه روی کشتی کار می کنم امکان دسترسی یه استاد رو بطورت پیوسته ندارم می خوام اولش رو با کتاب یا سی دی آموزشی خودم کار کنم تا وقتی اومدم برم پیش استاد
لطفا بهم بگید چه کتاب یا سی دی ای رو تهیه کنم ، ممنون

mos167
Thursday 25 August 2011, 01:16 AM
درود دوستان
من نوازنده ی سه تار هستم و می خوام نواختن نی رو آغاز کنم
بدلیل اینکه روی کشتی کار می کنم امکان دسترسی یه استاد رو بطورت پیوسته ندارم می خوام اولش رو با کتاب یا سی دی آموزشی خودم کار کنم تا وقتی اومدم برم پیش استاد
لطفا بهم بگید چه کتاب یا سی دی ای رو تهیه کنم ، ممنون

دوست عزیز فکر نمی کنم بشه نی رو بدون استاد شروع کرد. ساز نی یه کم متفاوت از ساز های دیگه ست. پیشنهاد می کنم پیش یک مدرس خوب برید حداقل برای ماهی یک بار هم که شده .

sarki
Monday 5 March 2012, 10:10 PM
سلام من اول ني رو خود آموز شروع كردم با نرم افزار افرارايان استاد كاوه سروريان
بهترين روش آموزشي رو داره بين تمامي كتابها و روشهايي كه تحقيق كردم

m.atfi
Wednesday 4 April 2012, 02:15 PM
بنظرم کیانی نژاد

agbayat
Tuesday 8 May 2012, 06:25 PM
من چند جلسه در سال 78 پیش آقای حسن کیانی نژاد، برادرزاده استاد کیانی نژاد رفتم. در مشهد . اون موقع توی یک خونه بود کلاسهایش. روبریو استانداری خراسان... الان در میدان استقلال مشهد، آموزشگاه موسیقی دایر کرده اند.
از روی کتاب عمویش تدریس می کرد

vahidsanturi
Monday 11 June 2012, 10:19 AM
کتاب استاد کیانی نژاد عالیه.من داییم این کتاب رو تمام کرده واقعا اثر داشته.

hesabdar
Friday 8 February 2013, 05:22 PM
دوستان عزیز لطف کنید تعصب نداشته باشید خداییش کتاب اموزش نی مسعود جاهد کمک بسیاری به هنرجویان مبتدی کرده . هم روش انگشت گذاری رو خوب توضیح داده هم نت ها به صورت کاملا ساده شروع شده و به مرور سخت میشه .

پیشنهاد من اینه که اول کتاب آموزش نی مسعود جاهد رو تمرین کنید و بعد کتاب استاد افشار نیا که کتاب بسیار خوب و جامعی هست اما بدون استاد امکان یادگیری ش نیست و سخته

بعدش کتاب استاد افشار نیا رو تمرین کنید

- - - Updated - - -

الان د روب تکنوازان نی آموزش نی مسعود جاهد به همراه نت و اجرا خود ایشان برای دانلود به صورت درس به درس در حال قرار گرفتن هست

You can see links before reply