PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سمپل هاي درخواستي

Babak_mix
Wednesday 27 August 2008, 11:49 AM
دوستان عزيز، در اين تاپيك ميتونيد سمپلهاي مورد نظر خود را در خواست كنيد تا در اولين فرصت سمپل مورد نظر شما در اختيارتون قرار بگيره...

با تشكر Babak

kgpa80
Wednesday 27 August 2008, 02:45 PM
سلام . ممنون . تاپیک خوبی رو شروع کردید. سوالم اینه که واسه چه کیبوردی بیشتر سمپل واسه دانلود میذاری؟!

فکر کنم بیشتر واسه Korg Pa80 . چون من خودم Korg Pa800 دارم ، خواستم ببینم واسه Pa800 میتونم درخواست کنم؟

یا براتون مقدور نیست ! تشکر!

Babak_mix
Saturday 30 August 2008, 07:01 AM
سلام . ممنون . تاپیک خوبی رو شروع کردید. سوالم اینه که واسه چه کیبوردی بیشتر سمپل واسه دانلود میذاری؟!

فکر کنم بیشتر واسه Korg Pa80 . چون من خودم Korg Pa800 دارم ، خواستم ببینم واسه Pa800 میتونم درخواست کنم؟

یا براتون مقدور نیست ! تشکر!

دوست عزيزم ممنون از لطفتون، شما هر درخواستي داشته باشي وظيفه من هست كه برآورده كنم، البته در اين راه بقيه دوستان كه استاد بنده هستند حتماً ما رو كمك خواهند كرد، نت آهنگ يعني يك تيم واقعي همه در كنار هم و دست در دست هم، پس مطمئن باشيد هر درخواستي داشته باشيد بي جواب نخواهد ماند...

شما درخواستتون رو بفرمائيد ما در خدمت شما هستيم ، همه با هم !

با سپاس فراوان Babak

kgpa80
Sunday 7 September 2008, 09:43 PM
مرسی . سمپل های جدید واسه Korg Pa800 به انتخاب خودت و سلیقه خودت !

من زیاد با Pa800 آشنایی ندارم ! اگر طریقه نصب رو هم بگی عالی میشه . یک سری سوال هم دارم

در مورد نصب این کیبورد به کامپیوتر واسه ضبط ملودی ! که نمیدونم اینجا جاش باشه یا نه که مطرح کنم !

Babak_mix
Tuesday 9 September 2008, 10:40 AM
با سلام به دوست عزيزم...

ببخشيد كه دير جواب ميدم، اين روزها سرم شلوغه بنا به دليلي كه بعداً ميگم،
براي درخواستتون به علت كمي وقت يك سايت معرفي مي كنم كه فعلاً كارتونو راه بندازه، انشاالله در اولين فرصت سمپلهاي جديد رو خدمتتون ارائه خواهيم كرد :
(به صورت پيام براتون فرستادم)

در مورد سؤالتون هم بايد بگم كه به دو صورت ميشه كامپيوتر رو به ارگ متصل كرد :

1- كابل معمولي كه فقط با اون ميتونيد صداي خروجي ارگ رو ركورد كنيد.
2- كابل midi كه قطعه مورد نظر رو بعد از نواختن ميتونيد هم به صورت فايل صوتي (با فرمت mid) و هم به صورت نت در اختيار داشته باشيد.

شرمنده ام كه توضيحاتم ناقص هست، اميدوارم دوستان تكميلش كنن، سرم خلوت بشه حسابي از خجالت دوستان درميام، باز هم بايد من رو ببخشيد...

فداي همه شما Babak

mksat
Sunday 29 March 2009, 08:10 AM
سلام دوستان من احتیاج به سمپل نی انبان دارم البته این ساز شباهت بسیار زیادی به bagpipe داره منتها از نظر کوک با نی انبان فرق میکنه.

پیشاپیش از لطف شما سپاسگذارم

eng_tahmasbi
Sunday 5 April 2009, 02:39 AM
سلام میخواستم اگه میشه لطف کنید و یک بکاپ قشنگ برای Pa800 برام بزارید . ممنون میشم

eng_tahmasbi
Sunday 5 April 2009, 02:42 AM
سلام میخواسم ببینم میشه منم درخواست بکاپ O&M 2 رو برای Pa800 بکنم ؟ اگه میشه لطف کنید وزحمتش رو بکشید .

Babak_mix
Monday 6 April 2009, 07:29 AM
با سلام
دوستان عزيزي كه درخواست بكاپ براي كيبورد دارند، براي زودتر به نتيجه رسيدن درخواستشون بهتره اون رو در بخش کیبورد ( ارگ ) (You can see links before reply) ارائه بفرمايند.

با سپاس فراوان Babak

damoon2
Wednesday 8 April 2009, 02:36 AM
هنوز که یه لینک هم نیست که - همون PA800 رو اگه داری بذار . . . دستت هم درد نکنه

siamaks
Sunday 21 June 2009, 04:13 PM
سلام دوست عزيز . مي خواستم خواهش كنم كه اگه ممكنه براتون سمپل تنبك و دف براي نرم افزار FL Studio بذاريد . خيلي نيازمندشم . ممنون .

HamedSedighi
Monday 22 June 2009, 12:30 AM
مرسی . سمپل های جدید واسه Korg Pa800 به انتخاب خودت و سلیقه خودت !

من زیاد با Pa800 آشنایی ندارم ! اگر طریقه نصب رو هم بگی عالی میشه . یک سری سوال هم دارم

در مورد نصب این کیبورد به کامپیوتر واسه ضبط ملودی ! که نمیدونم اینجا جاش باشه یا نه که مطرح کنم !

خب باید اول مشخص کنی که وقتی می خواهی کیبردت رو به کامپیوتر وصل کنی دقیقا کجا ازش استفاده کنی؟
اگر به عنوان کنترلر میخواهی استفاده کنی:بله باید از پورت های میدی استفاده کنی که باید کابل اینتر فیس تهیه کنی قیمتش باید بین 50 تا 60 باشه و در یک سوی این کابل دو فیش که به خروجی و ورودی میدی کیبرت وصل میبشه و طرف دیگر یک فیش usb که به کامپیوتر وصل میشه و از کیبردت به عنوان کنترلر در نرم افزارهای مورد نظرت استفاده می کنی

اما اگر می خواهی صدای کیبرت رو ببری توی کامپیوتر و میکس و ادیت انجام بدی خب باید کابل با مقاومت صفر تهیه کنی که فکر کنم حدود 20 باید باشه و به پورت L+R کیبردت وصل کنی و طرف دیگر رو به یک کارت صوتی حرفه ای،اگر کارت صوتی معمولی داری که باید تبدیل سایز بزرگ فیش به کوچک اون رو بگیری و سپس وصل کنی که روی کیفیت صدا تاثیر داره

این خلاصه بود

سپاس

Babak_mix
Monday 22 June 2009, 06:38 AM
سلام دوست عزيز . مي خواستم خواهش كنم كه اگه ممكنه براتون سمپل تنبك و دف براي نرم افزار FL Studio بذاريد . خيلي نيازمندشم . ممنون .

با سلام به شما دوست عزيزم

سمپل هاي مورد نظر شما در فروشگاه سايت موجود است.

به دو دليل توصيه مي کنم که سمپل هاي مورد نيازتون رو از فروشگاه سايت تهيه کنيد :
1- اطمينان از کالاي خريداري شده
2- قيمت مناسب

با سپاس فراوان Babak

sunshine
Saturday 26 September 2009, 02:00 PM
من تازگي يه پكيج خريدم كه يك صداي ني انبان توپ واسه pa80 توشه كه تقريبا خود صداي اصلي ساز رو ميزنه كسي ميخواد بگه بزارم براش

rezarmz
Tuesday 17 November 2009, 04:55 PM
من تازگي يه پكيج خريدم كه يك صداي ني انبان توپ واسه pa80 توشه كه تقريبا خود صداي اصلي ساز رو ميزنه كسي ميخواد بگه بزارم براش

اگه میشه بزار ممنون میشم

sunshine
Thursday 19 November 2009, 12:50 AM
اگه میشه بزار ممنون میشم

گذاشتم دوست عزیز

You can see links before reply

GhazalMusic
Wednesday 9 December 2009, 05:05 AM
خسته نباشید راجع به این توپیک سئوالی دارم این طور که مشخصه اینجا مطعلق به سمپل برای کیبورد ه ولی در قسمت نرم افزار و موزیک الکترونیک من کمی نامطمعن شدم چون قصد باز کردن یه توپیک سمپل لووپ برای استفاده آهنگسازها را داشتم البته فرمات wav,را در تمام کیبوردها میشه ریخت.لطف کنید راهنمائی کنید لووپ ها ی زیادی در اختیار دارم که با کمال میل در اختیار دوستان خواهم گزاشت از دمبک و دف و داربوکا تا لاتینwizoo- RMX Loops و Livedrums. BFD

توپیک دیگری در قسمت الک.موزیک پیدا نکردم اگه جاده رو درست آمدم بهم بگید تا دست کار شم..موفق و پایدار باشید.

Babak_mix
Wednesday 9 December 2009, 11:07 AM
با سلام به شما دوست عزيز
و با تشکر از حسن نيت شما

شما دوست عزيزم مي تونيد يک تاپيک در بخش دانلود و درخواست Sample Pack (You can see links before reply) ايجاد کنيد (البته با يک عنوان مناسب)

با سپاس فراوان Babak

siamaks
Wednesday 9 December 2009, 05:12 PM
سلام ghazal music . اگر لصف كنيد و اين سمپل ها رو بذاريد يك دنيا ممنون مي شم .

GhazalMusic
Thursday 10 December 2009, 04:31 AM
با سلام به شما دوست عزيز
و با تشکر از حسن نيت شما

شما دوست عزيزم مي تونيد يک تاپيک در بخش دانلود و درخواست Sample Pack (You can see links before reply) ايجاد کنيد (البته با يک عنوان مناسب)

با سپاس فراوان Babak

سلام مجدد با اجازه تاپیک راه اندزی شد به لینک مراجع کنید...ممنون از مسئول بخش

You can see links before reply

siamaks
Saturday 12 December 2009, 03:22 PM
سلام دوستان . من دربه در دنباله سپلهاي كيت يه درامه راك هستم . صداش اينجوريه You can see links before reply

اگه سراغ دارين خيلي ممنون ميشم اگه لطف كنيد و بذاريد برام .

smoke
Sunday 17 January 2010, 08:50 PM
سلام به همگي
اگه كسي سمپل پك توسبك ترنس البته سبك ياهل داره لطفا براي دانلود قرار بده.ممنون

nascent
Monday 8 November 2010, 01:58 PM
سلام دوستان
سمپل طبل و دوهل و سنچ میخواستم برای محرم.
ممنون میشم در اختیارم قرار بدید.

behrouzzz
Sunday 5 December 2010, 10:48 PM
با سلام .درخواست سمپل کمانچه برای کرگ 800 داشتم .باتشکر