PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو نوازی : از آهنگ های محلی ژاپنی

Guitaro
Friday 29 August 2008, 12:14 PM
اصل کار که دو نوازی نی و هارپ هست رو میثم جان توی این تایپک (You can see links before reply) گذاشتن.

نسخه ای که خودشون زدن رو هم توی این تایپک (You can see links before reply) گذاشتن ...

که بعدش قرار شد من روش گیتار بزنم و آهنگو خراب کنم ! You can see links before reply

اینم نتیجه ی کار که من گیتار زدم و میکس کردم روی فایلی که میثم جان گذاشته بود روی سایت :

Japanese Flok Tune - C Flute and Guitar (You can see links before reply)
حجم : 1.73Mb

دیگه اگه بابت گیتار زدن من آهنگ خراب شد ببخشید دیگه ! You can see links before reply

درضمن دو تا نکته :
- برای اینکه آکورد هایی که میگیرم با صدای فلوت جور تر باشه ، کوک سیم ها رو سوم کوچک بردم بالاتر ...
- گیتاری که من زدم روی کار یه سری نقص هایی که داره که خودم میدونم ، ولی متاسفانه نتونستم بیشتر از این روش وقت بذارم ؛ چون دیگه امروز باید می رسوندمش ، وگرنه می موند واسه 2 هفته دیگه ! چون این 2 هفته سرم به شدت شلوغه و فکر نکنم بتونم اصلا دست به ساز بزنم ! You can see links before reply
اینو من عملا بداهه زدم ! (دست کمی نداره ! ^.^) واسه همین ایراد زیاد هست توش ! :دی
حالا ببینم چی میشه ، شاید بعد از اینکه سرم خلوت شد بشینم سر فرصت روش کار کنم !

Kamanche
Friday 29 August 2008, 02:34 PM
سلام و خسته نباشید
تبریک میگم بهتون واقعا زیبا شده
ولی خیلی کوتاه بود
در مورد نوازندگی هم که صاحب نظران صحبت کنند بهتره.
ممنون از دو دوست عزیز

MonaLisa
Friday 29 August 2008, 09:40 PM
سلام...!

کارجالبی شده ...موفق باشی

arian
Sunday 31 August 2008, 08:19 AM
جناب گيتارو عزيز ، ميثم خان گل سلام و عرض ارادت
ممنون از اجراي زيبا يتان . چيزي كه خيلي مهمتر است اين احساس و رابطه نزديك دوستان با همديگر است كه ميتونه روزي منشاء اتفاقات بسيار بزرگي در جامعه موسيقي ما بشه . تبريك به هر دوي اين عزيزان . به اميد همنوازي شما در تالارهاي بزرگ جهان موسيقي .

Sentimental
Monday 1 September 2008, 05:43 PM
سلام

کار شما خیلی جالب بود، فقط به نظر من کوک گیتار با فلوت جور نبود.

Guitaro
Monday 1 September 2008, 10:41 PM
شاید به خاطر این ، این حس بهت دست داده که من روی فاصله پنجم فلوت میزدم ...

یا شاید هم واقعا جور نبود !!! You can see links before reply

Hmd_N
Wednesday 3 September 2008, 12:23 AM
مرسی عزیز

کار خیلی زیبایی از آب در اومده !

موفق باشی

billy_the_kid
Monday 8 September 2008, 04:15 PM
اصل کار که دو نوازی نی و هارپ هست رو میثم جان توی این تایپک (You can see links before reply) گذاشتن.

نسخه ای که خودشون زدن رو هم توی این تایپک (You can see links before reply) گذاشتن ...

که بعدش قرار شد من روش گیتار بزنم و آهنگو خراب کنم ! You can see links before reply

اینم نتیجه ی کار که من گیتار زدم و میکس کردم روی فایلی که میثم جان گذاشته بود روی سایت :

Japanese Flok Tune - C Flute and Guitar (You can see links before reply)
حجم : 1.73Mb

دیگه اگه بابت گیتار زدن من آهنگ خراب شد ببخشید دیگه ! You can see links before reply

درضمن دو تا نکته :
- برای اینکه آکورد هایی که میگیرم با صدای فلوت جور تر باشه ، کوک سیم ها رو سوم کوچک بردم بالاتر ...
- گیتاری که من زدم روی کار یه سری نقص هایی که داره که خودم میدونم ، ولی متاسفانه نتونستم بیشتر از این روش وقت بذارم ؛ چون دیگه امروز باید می رسوندمش ، وگرنه می موند واسه 2 هفته دیگه ! چون این 2 هفته سرم به شدت شلوغه و فکر نکنم بتونم اصلا دست به ساز بزنم ! You can see links before reply
اینو من عملا بداهه زدم ! (دست کمی نداره ! ^.^) واسه همین ایراد زیاد هست توش ! :دی
حالا ببینم چی میشه ، شاید بعد از اینکه سرم خلوت شد بشینم سر فرصت روش کار کنم !

امیر جان

دستت درد نکنه خیلی خوب شده.

ولی زیاد خوشال نباش، چون بازم برات خاب دیدم.