PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای دوباره ای از تصنیف سپیده ساخته ی محمد رضا لطفی

mrm43665
Wednesday 3 September 2008, 12:35 AM
سلام.
طبق قراري که براي دادن نمونه کار کذاشته شده تا تکليف گروه نت آهنگ به اميد خدا زود تر به خوبي و خوشي معلم شه ، منم اين کارو که قبلها با رفقامون (به خاطر يه يادگاري) ظبط کرديم رو ميزارم.
اين کار ، اجراي ماست از تصنيف سپيده از ساخته هاي استاد لطفي در ماهور فا.
انسامبل اين کار از : 2 عدد تار / 1 سنتور / 1 عود / 1 تار باس / 1 کمانچه / 1 تنبک و 1 خواننده ي مرد (دوست گلم ، صادق شيخ زاده) تشکيل شد.
که دوعدد تار و تار باس کار رو من خرابکاري کردم تو گروه.
البته بگم که بخاطر کم تجربگي و سن کم نوازنده ي سنتورِ گل ما که خطش هم اول از همه ظبط ميشه ، کار ريتم کاملا دقيقش رعايت نشد. ضمنا تجربه ي اولين کار گروهي يونس نوازنده ي کمانجه و اولين تجربه ي استديو اي خيلي از بچه ها بود و به اصرار خودمون هم اين کار اِديتِ پاياني نداره و دقيقا همونيه که بچه ها زدن.
از همه ي رفقامم ممنونم بابت همه ي خوبياشون.
ببخشيد از زياده گويي ها ولي حقِ نوزنده هاي کار بود که اين توضيحات رو مي گفتم.
دوستان اگه افتخار شنيدنش رو به ما دادين نظرتون رو هم به اين تاپيک پيوست کنيد .
سپاس.محمدرضا
You can see links before reply

Mona
Wednesday 3 September 2008, 04:23 AM
سلام. ممنون زيبا بود. موفق باشيد.

Leon
Wednesday 3 September 2008, 04:53 PM
به به ،به اين ميگند يک کار حرفه ايی،آفرين.زيبا بود،منتظر کار های ديگه شما هستيم.

Khashayar
Wednesday 3 September 2008, 05:13 PM
درود.
آقا دستت درد نکنه کار خوبی بود و بسیار زیبا اجرا شده بود.

Guitaro
Wednesday 3 September 2008, 07:43 PM
کیفیت خوب ، کار گروهی عالی ، آهنگ فوق العاده ... دیگه چی کمه ؟! You can see links before reply

عالی بود !

hichnafar
Wednesday 3 September 2008, 08:31 PM
سلام
خیلی عالی بود لذت بردم
ممنون !

Mojtaba
Wednesday 3 September 2008, 08:48 PM
آقا اونجوری که شما هم میگفتی نیست بلکه کارتون عالی هست

mrm43665
Wednesday 3 September 2008, 10:33 PM
دوستان من واقعاً نمی دونم چه جوری باید این همه لطف شما رو پاسخ بدم !
فقط امید وارم بتونم در کنار شما ها کمکی بکنم به اهداف و زحمات این سایت تو این اوضای دردناک موسیقی و اهالی موسیقی .
سپاس های بیکران از همتون دوستان خوب.

mrm43665
Wednesday 3 September 2008, 10:39 PM
کیفیت خوب ، کار گروهی عالی ، آهنگ فوق العاده ... دیگه چی کمه ؟! [img]
عالی بود !
دیگه یه دو سه تا خاور که من این همه هندونه ها ی شما رو که قل دادی تو زمین من بار بزنم ببرم با بچه های گروه بزنیم زمین دور هم جاتون خالی بگیمو شتری ببرّیم بزنیم تو رگ به نیابت از همه ی دوستان.:Laie_28:

Hmd_N
Wednesday 3 September 2008, 11:15 PM
دوست عزیزم منم کارو گوش دادم و لذت بردم. بسیار شنیدنی و زیبا بود.

منتظر کارای قشنگ شما جیگرای هنرمند هستیم.

موفق باشی عزیز

سعید مستفیضی
Monday 6 October 2008, 08:24 AM
سلام به همه : تصنیف سپیده را گوش کردم . این کار در ماهور فا است . من علاوه بر تعریف از شما و یک ذره گلایه فنی میخواهم یک نکته مهم را یادآور بشوم. بعضی از آثار بعنوان یک اثر تاریخی و ارزشمند یکبار برای همیشه اجرا و در دلها می ماند. مثل الهه ناز - ای ایران - اذان موذن زاده و ... سپیده هم از همان آثار است که هنرمندان خوب است صرفا برای بالا بردن تکنیک از آن بهره ببرند و هیچوقت به عموم عرضه نکنند. چون یکبار برای همیشه عرضه شده است . اجرای دوباره و عمومی این آثار به ارزش تاریخی و ماندگاری آنها لطمه وارد میکند. و کم کم حس آن از بین می رود . فرض کنید یک موذن دقیقا اذان موذن زاده را تقلید کند و تلویزیون هم هر روز پخشش کند . چه اتفاقی می افتد؟ متاسفانه سرودهای انقلابی سال 57 همینطور شده آمده اند با سینتی سایزر دوباره اجرا کرده اند و مدام پخش میکنند و حس و حال آن سرودها دارد ازبین میرود. به نظر من نوت آهنگ باید در جهت پاسداشت هنر ،آثاری را از دوستان منتشر کند که این نکته ظریف که معمولا کسی بهش فکر نمیکند مد نظر قرار گیرد . نظر شخصی من قابل رد است . با تشکر از همه.