PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست میدی آهنگ چجوری اینجوری

PSR-2000
Wednesday 3 September 2008, 02:42 AM
سلام.
آهنگ میدی چجوری اینجوری که سعید پانتر و محسن خوندن رو میخوام.کسی داره؟؟؟؟؟؟؟

Babak_mix
Wednesday 3 September 2008, 11:49 AM
سلام.
آهنگ میدی چجوری اینجوری که سعید پانتر و محسن خوندن رو میخوام.کسی داره؟؟؟؟؟؟؟

با سلام به شما دوست عزيز، ضمن عرض خوش آمد گويي، خوشحاليم كه به جمع صميمي نت آهنگ پيوستي...

در خصوص ميدي آهنگ مورد نظرتون، در بخشي كه لينك اون رو در زير قرار دادم، نرم افزاري براي دانلود وجود داره كه فايل mp3 شما رو به راحتي به Midi تبديل ميكنه، اميدوارم مورد استفادتون قرار بگيره...

لينك نرم افزار : You can see links before reply (You can see links before reply)

با سپاس فراوان Babak

PSR-2000
Wednesday 3 September 2008, 01:28 PM
آقا شما مطمئنی با این نرم افزارا میشه mp3 رو به میدی تبدیل کرد؟ خودت تا حالا امتحان کردی؟؟؟؟؟؟؟؟

PSR-2000
Wednesday 3 September 2008, 01:39 PM
داداش من اینو نصب کردم . هیچ ام پی تری باز نمی کنه . همش میزنه abnormal program terminate.

Amir
Wednesday 3 September 2008, 02:34 PM
سلام دوست عزیز

از نرم افزار زیر استفاده کن

You can see links before reply

کرک در فایل ضمیمه

موفق باشید

PSR-2000
Wednesday 3 September 2008, 05:21 PM
سرکاریه؟ اینم که ایراد داره؟ داداش خودت تست کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Leon
Wednesday 3 September 2008, 06:00 PM

من تست کردم،بله ايراد داره،فکر کنم بايد رجيستر بشه،تا قابل استفاده بشه،ولی کمی صبر کنيد شايد لينک ديگهی برای استفاده پيدا کنيم.

PSR-2000
Wednesday 3 September 2008, 10:22 PM
لطفا خودتون قبلا تست کنین و یه ام پی 3 رو به میدی تبدیل کنین و اگه موفق شدین به ملت بگین

Amir
Wednesday 3 September 2008, 11:03 PM

لطفا خودتون قبلا تست کنین و یه ام پی 3 رو به میدی تبدیل کنین و اگه موفق شدین به ملت بگین

ببین دوست عزیز ما به اندازه ی کافی کارهای بزرگتر از این و واجب تر داریم که انجام بدیم پس دلیلی نداره شما رو برای تفریح کردن انتخاب کنیم . بنده وقتی یک فایل موزیک می خوام به کسی بدم کامل تستش می کنم چه برسه به نرم افزار .

در ضمن اینجا کسی مجبور نیست که حتما باب میل شما عمل کنه . هرچه قدر ادب داشته باشید دوستان هم متقابلا با ادب خواهند بود .

اینکه شما نتونستی این نرم افزار رو اجرا کنید مشکل از خود شماست چون لینک نرم افزار از سایت اصلی شرکت سازنده است . مشکل دارید می توانید بپرسید بی احترامی و قلدر بازی ممنوع است

لطفا در پست زدن دقت کنید
سری بعدی برخورد ما مثل خودتان خواهد بود

Babak_mix
Saturday 6 September 2008, 08:42 AM

آقا شما مطمئنی با این نرم افزارا میشه mp3 رو به میدی تبدیل کرد؟ خودت تا حالا امتحان کردی؟؟؟؟؟؟؟؟

بنده هر نرم افزاري رو كه در سايت قرار ميدم قبلش روي سيستم خودم نصب ميكنم و كامل و دقيق تستش مي كنم، شما هم در دانلود و نصب نرم افزار مورد نظرتون دقت كنيد و اگر مشكلي هست، خيلي راحت و بدون تشويش مطرح كنيد تا دوستان ديگه با علاقه و احترام كار شما رو پيگيري كنن،پيشاپيش از شما ممنونم كه اول به خود و بعد به ديگران احترام ميذاريد...
(بي احترامي به دوستان برابر با حذف پست ها خواهد بود، حداقل در اين بخش, در صورت تكرار موضوع با مديريت مطرح مي شود. ما براي يك كار گروهي دور هم جمع شديم پس احترام ركن اول و اساسي كار ماست)

نرم افزار تبديل Mp3 به Midi به طور كامل نصب و رجيستري ميشه، شايد شما كد رجيستري رو وارد نكرده باشي، در نصب و كرك كردن نرم افزار دقت كن.

با سپاس Babak