PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجراي قطعات پيانو در متد سوزوكي و همنوازي با ويولن

arian
Wednesday 3 September 2008, 05:04 PM
دوستان خوب بخش پيانو سلام
همانطوري كه استحضار داريد متد سوزوكي براي ويولن و پيانو و اكمپانيمان اين دو ساز به صورت مجزا تهيه شده است . دوستان نوازنده بخش ويولن در حال حاضر مشغول اجراي قطعات اين متد توسط ويولن ميباشند لكن تصميم دارند تا به همنوازي اين قطعات با دوستان نوازنده پيانو بپردازند . روش كار بدين صورت خواهد بود كه هر هفته يك يا دو قطعه از متد سوزوكي به ترتيب دروس انتخاب خواهد شد و نت و اجراي اصلي آن در اين تاپيك قرار خواهد گرفت تا دوستان نوازنده پيانو نسبت به اجراي آن قطعه اقدام نمايند . سپس همين قطعات اجرا شده را دوستان نوازنده ويولن برداشته پس از همنوازي مجدد در همين تاپيك قرار خواهند داد . اميدواريم دوستان خوب بخش پيانو اعلام آمادگي فرمايند تا به اميد خدا كار را شروع كنيم . منتظر نقطه نظرات دوستان محترم اين بخش هستيم.

Guitaro
Wednesday 3 September 2008, 08:07 PM
رو من حساب کنید You can see links before reply

بعد فقط آریان جان ، یه سوال ...
نت همراهی پیانوش توی همون کتاب سوزوکی که ویولنیست ها کار می کنن هست ؟! یا کتاب جدایی داره ؟!
اینو که جواب بدی من برم کتابشو بگیرم که دیگه راحت باشم ! You can see links before reply چون باز ویولن رو میشه نت اش رو سیو کرد و از رو مانیتور زد ، ولی نت پیانو رو نمیشه دیگه ...

Mojtaba
Wednesday 3 September 2008, 08:24 PM
کار خیلی خوبیه فقط این همنوازیها به چه صورت انجام میشه؟

hichnafar
Wednesday 3 September 2008, 09:02 PM
درست سؤالتون رو نفهمیدم ولی اگر منظورتون برای هماهنگیه
اگه نسخه ای که نت هردو روبا هم داره (ویولن بالا و پیانو خط پایین) رو داشته باشیم بهتر میشه(بعضی اوقات میزان هاهم شماره دارن )
البته همینجوری هم میشه فقط باید ضرب هارو دقیق رعایت کرد
یه جاهایی هم که سلو اند و یکی سکوت داره
(نمونه ش هم کمک می کنه)
فکر کنم اگر اول اجرای ویولن قرار داده بشه بعد پیانو روش بزنه بهتر بشه

Guitaro
Wednesday 3 September 2008, 11:37 PM
فکر کنم اگر اول اجرای ویولن قرار داده بشه بعد پیانو روش بزنه بهتر بشه

اتفاقا جاهایی که اصولی کار میکنن دقیقا برعکس این کار انجام میشه ! یعنی پیانو ویزنه و ویولن روش ! چون اگه پیانو درست و سرضرب نواخته بشه عملا حکم مترونوم رو هم داره واسه ساز دیگه ای که داره باهاش همنوازی میکنه !

واسه همین به نظر من اگه اصولی پیش بریم و با یه تمپوی معین ، پاینو زده بشه و روی سایت قرار داده بشه تا ویولن هم روش زده بشه روش خوبیه ...

arian
Thursday 4 September 2008, 08:49 AM
سلام خدمت همه ي دوستان و تشكر خاص از جناب گيتارو . با اجازه ي دوستان روال كار به اين صورت خواهد بود كه ابتدا پيانو اجرا خواهد كرد سپس ويولن بر روي اجراي پيانو هماهنگ خواهد شد . همانطور كه جناب گيتارو توضيح فرمودند مبنا ي زماني و حفظ تمپو و آكورد توسط پيانو مشخص خواهد شد و در بعضي موارد نيز حتي پيانو چندين ميزان را اجرا مينمايد و پس از چند ميزان اوليه ويولن شروع به كار خواهد نمود .

لينك زير كتاب كتاب 1 سوزوكي ميباشد .
You can see links before reply

Guitaro
Monday 15 September 2008, 03:55 PM
من زدن آهنگ ها رو شروع کردم ، ایشالا به زودی 5 درس به 5 درس روی سایت میذارم ...

با استاد ویولنم هم که صحبت کردم ، احتمال داره یه سری از قطعه های کتاب رو با ایشون یا شاگردایی که آهنگا رو خوب می زنن بزنم و ضبط کنیم ! اگه این کارو کردیم حتما اونها رو هم میذارم You can see links before reply

violin-m
Wednesday 5 November 2008, 10:39 AM
کار بسیار جالب و خوبیه اگر افتخار بدید من هم میخوام همکاری کنم

hamiddreza
Friday 19 October 2012, 12:20 PM
دادی دسمون پس کو
اجراي قطعات پيانو در متد سوزوكي و همنوازي با ويولن (You can see links before reply)

m_rv_2008
Friday 19 October 2012, 10:07 PM
دادی دسمون پس کو
اجراي قطعات پيانو در متد سوزوكي و همنوازي با ويولن (You can see links before reply)

دادن يك فعل متعدديه كه احتياج به مفعول داره ها. اينجا بايد مشخص بشه چي دست كيه ؟