PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسئول گروه موسیقی نت آهنگ انتخاب شد

Amir
Thursday 4 September 2008, 02:03 AM
سلام دوستان

طبق برنامه ریزی قبلی سرپرست گروه موسیقی نت آهنگ انتخاب شد .

جناب آقای خشایار با عنوان کاربری ( ashoo (You can see links before reply) ) با تجربه ی چندین ساله در زمینه ی آهنگسازی و تنظیم و رهبری گروه های موسیقی مختلف و نوازنده حرفه ای چندین ساز به صورت حرفه ای اعم از ایرانی و کلاسیک و همچنین آشنایی کامل با مباحث تئوریک موسیقی به عنوان سرپرست گروه موسیقی نت آهنگ انتخاب شدند .

اینکه چه نوازندگان به چه تعداد و چه سازهایی و کلا چه مواردی مورد نیاز گروه است به زودی توسط خود ایشان اعلام خواهد شد . و تمامی امور به دست ایشان می باشد

دوستانی که سوالات بیشتر دارند می توانند در همین تاپیک بپرسند که خود ایشان جواب بدهند و یا برای ایشان از طریق سایت پیام ارسال کنند یا ایمیل بفرستند

اینکه گروه موسیقی نت آهنگ کنسرت می دهد یا کاست یا کلا چه کار می کند و چه نوعی از انواع گروه های موسیقی می باشد به زودی از جانب ایشان با رعایت نکات فنی به سمع و نظر دوستان می رسد ولی چیزی که واضح است این است که شروع کار با موسیقی کلاسیک ایرانی ( سنتی ) خواهد بود .

با تشکر
موفق باشید

arian
Thursday 4 September 2008, 07:54 AM
به جناب آقاي خشايار دوست عزيز و گل تبريك عرض ميكنم . اميدوارم گروه موسيقي نت اهنگ روزهايي طلايي را با رهبري ايشان در پيش داشته باشند .

Mojtaba
Thursday 4 September 2008, 08:29 AM
بنده هم به نوبه خودم به خشایار جان تبریک می گم که واقعا انتخاب خوبی برای این پست مهم هستند

ماریا
Thursday 4 September 2008, 10:08 AM
جناب اقای خشایار انتخاب شایسته و به جای شما به سمت سرپرستی گروه رو تبریک عرض میکنم و امیدوارم که گروه موسیقی نت اهنگ روزهای پر کاری رو با حضور شما دوست عزیز داشته باشه

خان
Thursday 4 September 2008, 12:57 PM
خشایار جان مبارک باشه.بهت تبریک میگم.
انتخاب شایسته ای بود.

موفق باشی

onlymusic
Thursday 4 September 2008, 01:46 PM
بنده هم به عنوان يه عضو ناقابل اين سايت عالي به آقا خشايار اين سمت رو تبريك عرض مي كنم و براي همگي دوستان آرزوي موفقيت و پيروزي دارم.
با تشكر

hichnafar
Thursday 4 September 2008, 02:16 PM
سلام
منم بهتون تبریک می گم
امیدوام موفق باشید

fanoos
Thursday 4 September 2008, 11:15 PM
سلام

منم تبریک میگم براتون آرزوی موفقیت میکنم

یا علی

Hmd_N
Friday 5 September 2008, 12:24 AM
به به خشایار جان عزیز

منم از طرف خودم به خشایار جان تبریک میگم و انتخاب به جایی است و ما میتونیم در کنار خشایار جان از اطلاعات بسایر خوبش هم استفاده کنیم و در کنارش از نوازندگی لذت ببریم.

alireza_amirsamimi
Friday 5 September 2008, 02:58 AM
خشایار عزیز تبریک میگم.انشالله موفق باشی

Mona
Saturday 6 September 2008, 10:53 PM
سلام
آقاي خشایار صميمانه تبريك ميگم خدوتتون. موفق باشيد.

shbaharehs
Sunday 7 September 2008, 05:37 AM
خشایار جان خیلی مبارک باشه:ی امیدوارم که بازم مثل همیشه موفق باشید.
بازم تبریک میگم:ی
ممنون

mrm43665
Monday 17 November 2008, 03:45 PM
درود
من نمی دونم چرا این تاپیک از دستم در رفته بود و تازه پیداش کردم.
با بسی تأخیر خشایار جان یا همون ashoo ی عزیز همیشگی تبریک میگم . خوشحالم از این انتخاب محکم و بجا.
گروه از ابتدا قدم ها رو محکم و استوار پایه ریزی کرده . دستمریزاد بجه ها.
سپاس. محمدرضا

endvb6
Monday 17 November 2008, 04:29 PM
سلام خدمت امیر عزیز مدیر سایت و جناب خشایار جان. من شمار رو نمی شناسم ولی چون دوستان میگفتن تا حدودی پی بردم. امیدوارم چندین سال دیگه افتخار آشنایی و کار با شمارو داشته باشم. تبریک میگم بهتون.

mina_v57
Monday 17 November 2008, 04:40 PM
سلام
انتخاب شدن شما دوست عزیز را به سمت مسئول گروه موسیقی تبریک میگم و موفقیت شما را در تمامی مراحل زندگی خواستارم.

HamedSedighi
Tuesday 28 September 2010, 10:44 AM
این تاپیک رو تا حالا ندیده بودم !

واقعا چی شد که چنین ایده ای ادامه نیافت ! البته بخش انتشار آثار رو راحت تر می شد انجام داد ؛ اینکه آثار گروه با مجوز منتشر شوند به جای کنسرت .

Khashayar
Tuesday 28 September 2010, 11:00 AM
درود
تشکر سه سال گذشت؟ چه زود..پیر شدیما.لوول

حامد جان حقیقتش به خاطر یک مقدار مشکل مالی برنامه متوقف شد اما کار خیلی خوبی بود..یک سری ایده ها دوباره داره بررسی میشه که اگر همه دوستان همکاری کنند خیلی بهتر و قوی تر ادامه میدیم..و برای همه کاربران فرصتی طلائی خواهد بود..
پاینده باشید

Acoustic
Tuesday 28 September 2010, 11:47 AM
چه جالب :4: منم تاحالا این تاپیک رو ندیده بودم ... ولی خاک و غبار تمام انجمن رو برداشته از وقتی این تاپیک اومده بالا :)) . خیلی قدیمیه

amir0172
Tuesday 28 September 2010, 01:13 PM
خسته نباشن بچه های نت اهنگی با ارزوی موفقیت

Amir
Tuesday 28 September 2010, 03:17 PM
ایشان قبلش در بخش سبک کلاسیک غربی بودند .. مدت مدیریت ایشان طولانی تر است .. الان هم که نمایی کامل از سایت نت آهنگ هستند

یادمان باشد یه بخش به اسم تحقیق و تفحص نت آهنگ راه بندازیم .. دوستان باستانشناس استخدام کنیم زیر خاکی از سایت بیارن بیرون :D

hadi_e
Tuesday 28 September 2010, 03:47 PM
یادمان باشد یه بخش به اسم تحقیق و تفحص نت آهنگ راه بندازیم .. دوستان باستانشناس استخدام کنیم زیر خاکی از سایت بیارن بیرون :

آره امیر جون من هم موافقم یکمی از این تاپیک های زیر خاکی بخونیم:30::am

kak_maki_new
Tuesday 28 September 2010, 04:52 PM
درود
یه خشایار عزیز تبریک میگم و امیدوارم در این زمینه هم مثل همیشه موفق باشه ...به شما هم تبریک میگم که چنین انتخاب لایقی رو داشید ..
پاینده باشید
بدرود

kiana.violin
Tuesday 28 September 2010, 06:58 PM
تبریک من رو هم پذیرا باشید.

Acoustic
Tuesday 28 September 2010, 07:50 PM
ایشان قبلش در بخش سبک کلاسیک غربی بودند .. مدت مدیریت ایشان طولانی تر است .. الان هم که نمایی کامل از سایت نت آهنگ هستند

یادمان باشد یه بخش به اسم تحقیق و تفحص نت آهنگ راه بندازیم .. دوستان باستانشناس استخدام کنیم زیر خاکی از سایت بیارن بیرون :D

:24::24::24: باحال بود ..

خشایار جان قدر این کاربرا رو بدون هنوز بعد از گذشت 3 سال دارن بهت تبریک میگن .. :21ox66r::4:

رئیس جمهور هم که میشدی همون ماه اول بیشتر بهت تبریک نمیگفتن :4: خوش به حالت

Amir
Tuesday 28 September 2010, 08:51 PM
فکر کنم چند روز دیگه تاپیک بزنن دوستان انتقاد کنن چرا مسئول گروه موسیقی کار خاصی انجام نمیده .... اونایی که تشکر می کنید و آرزوی موفقیت می کنید تاریخ پست اول تاپیک را بخونید بد نیستا ... لول

mrm43665
Thursday 29 September 2011, 12:11 AM
خشایاررررر... بعد از 3 سال امروز به طور کاملا اتفاقی یاد اینجا و خاطراتشو بجه ها و متینگ ها افتادم و گفتم یه سری بزنم که اومدم و همه چیز زنده شد برام... شبهای متینگ ها ... رزم مشترک... تکه نت هایی که از پارتیتور کنار هم چسبونده بودی و برا هر ساز یه صفحه نت کردی... نمونه کارهای صوتی... رفقا... و و و ...
به امیرم سلام میکنم . اوه ! البته الان دیگه گادفادر شده.
من به عنوان نوازنده ی اسبق تار گروه تبریک میگم هنوزم خشایار :D
ما دوستون داریم همگی رو.

Khashayar
Thursday 29 September 2011, 10:23 AM
خشایاررررر... بعد از 3 سال امروز به طور کاملا اتفاقی یاد اینجا و خاطراتشو بجه ها و متینگ ها افتادم و گفتم یه سری بزنم که اومدم و همه چیز زنده شد برام... شبهای متینگ ها ... رزم مشترک... تکه نت هایی که از پارتیتور کنار هم چسبونده بودی و برا هر ساز یه صفحه نت کردی... نمونه کارهای صوتی... رفقا... و و و ...
به امیرم سلام میکنم . اوه ! البته الان دیگه گادفادر شده.
من به عنوان نوازنده ی اسبق تار گروه تبریک میگم هنوزم خشایار :D
ما دوستون داریم همگی رو.

به به سلام محمد جان خوبی؟
آقا کجایی دلمون برات تنگ شده به خدا..
آره یادش بخیر..چه دورانی بود...امکانات کم..تلاش و...
حیف شد گروه به خاطر امکانات کم و مالی و ... که خودت در جریان بودی به نتیجه نرسید...البته خودم یه فکرایی دارم...تو پیام خصوصی شمارت رو برام بزار لطفا یا اگر شمارم رو داری یه تماسی بگیر باهام کارت دارم.
در هر صورت تشکر خیلی خوشحالم که دوباره اینجا میبینمت..

kak_maki_new
Thursday 29 September 2011, 12:04 PM
به به سلام محمد جان خوبی؟
آقا کجایی دلمون برات تنگ شده به خدا..
آره یادش بخیر..چه دورانی بود...امکانات کم..تلاش و...
حیف شد گروه به خاطر امکانات کم و مالی و ... که خودت در جریان بودی به نتیجه نرسید...البته خودم یه فکرایی دارم...تو پیام خصوصی شمارت رو برام بزار لطفا یا اگر شمارم رو داری یه تماسی بگیر باهام کارت دارم.
در هر صورت تشکر خیلی خوشحالم که دوباره اینجا میبینمت..

من ديوانه ي اين فكراتم ديگه...دي
كاش زودتر موقعيت پيش بياد عملي بشه ..