PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : French Dance Movement from JS Bach – Cello Sonata on Flute Solo

billy_the_kid
Monday 8 September 2008, 10:23 PM
با سلام خدمت هنرمندان و اساتید محترم

چند وقت پیش تاپیکی رو دیدم که مدیر محترم سایت خطاب به کلاسیک کارا زده بودن و گله مند بودن از تنبلی این گروه از بچه ها. از اون موقع تصمیم گرفتم برای اثبات تنبل نبودن بچه ها خودم دست به کار شم و علاوه بر ژانرهای دیگه، قطعات گوناگون کلاسیک رو با فلوت اجرا کنم تا شاید دوستان دیگه کلاسیک کار هم همت کنن و حقانیت خودشونو نشون بدن.

این کار قطعه ایست از یوهان سباستین باخ که نوعی رقص فرانسوی (Bouree) بوده و سوناتاییست با Cello، ولی بنده با اندکی تغییر اونو برای فلوت بصورت سولو تنظیم و اجرا کردم.

You can see links before reply n_Flute_Solo.html

ممنون میشم اگه اساتید بزرگوار سبک کلاسیک اشکالات کار رو بگن.

سپاس فراوان

Khashayar
Monday 8 September 2008, 11:04 PM
درود.
میثم جان کار خیلی خوبی بود من الان دارم گوش میکنم و لذت میبرم.
شما خودت استادی آقا کارت اشکال خاصی نداشت و خیلی خوب و با تکنیک خیلی عالی اجرا شده.تبریک میگم.

billy_the_kid
Monday 8 September 2008, 11:47 PM
از لطف شما ممنون، ولی واقعا دوس دارم از شما و دیگر دوستان صاحب نظر و آگاه چیز یاد بگیرم.

arian
Tuesday 9 September 2008, 08:33 AM
ميثم خان سلام
اجراي بسيار زيبا و قشنگي بود . شايد اجراي اين قطعه با خيلي از سازها راحت باشه ولي قطعا اجراي با فلوت بسيار سخت و مشكل و احتياج به مهارت هاي زياد و تمرينهاي مداوم داره . اجراي شما مهارتهاي بسيار شما را نشون ميده . من هم به نوبه خودم تبريك ميگم و خيلي خوشحال ميشم اگر باز هم از كارهاي شما را بشنوم . ممنون از اينكه اين آثار زيبا را به ساير دوستان نيز هديه ميكني .

Leon
Tuesday 9 September 2008, 09:08 AM
زيبا و بدون نقص،فکر کنم وقتش رسيده که يک کار همنوازی مشترک داشته باشيم.

arian
Tuesday 9 September 2008, 09:35 AM
به به ! دو استاد بزرگ . بالاخره ما هم سعادت خواهيم داشت همنوازي اين دو استاد بزرگ را گوش كنيم . جناب لئون بنده را غرق شادي كرديد . دارم لحظه شماري ميكنم.

billy_the_kid
Tuesday 9 September 2008, 10:26 PM
زيبا و بدون نقص،فکر کنم وقتش رسيده که يک کار همنوازی مشترک داشته باشيم.

سلام سعید جان

ممنون از لطفتون. البته می دونم که به هیچ وجه نمی تونم در کنار شما به لحاظ تکنیکی قرار بگیرم، ولی خب از طرف دیگه دلم نمی خاد این فرصت استسنایی رو از دست بدم.

flute_iran
Tuesday 30 September 2008, 04:36 PM
درود فراوان
خيلي خوبه كه فعال هستي ، اين نشون ميده كه واقعا نوازنده اي و به سازت علاقه داري من هم دوستدار نوازنده ها مخصوصا فلوت نوازام
موفق باشي ميثم جان
منتظر اجراهاي بعدي شما هستم .

billy_the_kid
Tuesday 30 September 2008, 08:24 PM
درود فراوان
خيلي خوبه كه فعال هستي ، اين نشون ميده كه واقعا نوازنده اي و به سازت علاقه داري من هم دوستدار نوازنده ها مخصوصا فلوت نوازام
موفق باشي ميثم جان
منتظر اجراهاي بعدي شما هستم .

دوست عزیز سلام

ممنون از لطف شما. اجازه بدین ورودتون رو به جمع هنرمندان و هنردوستان خوشامد بگم.