PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : **</ سنتور یعنی زندگی \>**

soheilsan
Tuesday 9 September 2008, 08:45 PM
می خوام تو این تاپیک هر کسی احساسشو وقتی داره مینوازه شفاف و راحت بیان کنه .
مطالب جالبی در میاد !

خودم: وقتی دارم مینوازم هیچ چیزی غیر از زدن مضراب ها روی سیم ها و شنیدن موسیقی از ذهنم رد نمیشه.زمان که اصلان حذف میشه . احساس سبکی و خلا. به نظر من بهترین راه واسه دور شدن از فضای عادی زندگی و مسائل مربوط بهشه.

mehdihooman
Wednesday 10 September 2008, 03:01 PM
چه موضوع جالبي رو اشاره كردي . من وقتي دارم مي زنم فقط به فكر اين هستم كه اشتباه نزنم . به محيط توجهي ندارم ولي از صداي سنتور لذت مي برم . بي حسي نسبت به محيط توام با لذتي كه از صداي سنتور مي برم تنها احساسي هست كه دارم:Laie_28:

nabegheh95
Tuesday 16 September 2008, 11:57 AM
احساس سبکی و اوج، پرواز .
البته بیشتر حواسم به اینه که اشتباه نزنم وگرنه یهو از بالا پرت می شم پایین

دراب
Tuesday 3 November 2009, 12:19 PM
من فقط وقتي ساز مي زنم دارم زندگي مي كنم !

payamf1
Tuesday 3 November 2009, 12:30 PM
در حال حاضر خیلی زندگی نیست!

نمیدونم چرا یه مدته دستم قاطی کرده اصلا نمیتونم قطعه هارو کامل بزنم. اصلا اوضاح خوبی ندارم.

سنتور بعضی وقت ها یعنی زندگی! :دی

pp017
Friday 17 September 2010, 09:40 PM
به طور کلی موسیقی روح انسان رو جلا میده و اون رو دوباره زنده میکنه.نتنها سنتور بلکه تمام ساز ها به نوازندگانشون همین حس رو میبخشه.

Bloody_Diamond
Friday 17 September 2010, 09:50 PM
می خوام تو این تاپیک هر کسی احساسشو وقتی داره مینوازه شفاف و راحت بیان کنه .
مطالب جالبی در میاد !

خودم: وقتی دارم مینوازم هیچ چیزی غیر از زدن مضراب ها روی سیم ها و شنیدن موسیقی از ذهنم رد نمیشه.زمان که اصلان حذف میشه . احساس سبکی و خلا. به نظر من بهترین راه واسه دور شدن از فضای عادی زندگی و مسائل مربوط بهشه.

دوست عزیز وقتی حس و حال بهت دست میده کاملاً به ساز تسلط پیدا کنی.
نگران نباش فقط پشتکار داشته باش تمرین کن.

mojtaba_bahador
Friday 17 September 2010, 10:00 PM
اکثر اوقات وقتم پره و نمیتونم حسابی از نوازندگی لذت ببرم. ولی وقتی فرصت دارم، تقریبا 2 ساعت برای کوک سنتورم وقت میذارم و چنان دقیق کوکش میکنم که حس نوازندگی رو سازم بهم میده. در این موقع دیگه نمیدونم چی میزنم. فقط همینو میفهمم که چشمامو میبندم و ضربان قلبم بالا میره و نفس کشیدن تا حدودی خفیف میشه. خیلی آروم و خیلی کم نفس میکشم. وقتی نوازش نت ها رو تموم کردم به حال خودم میام و احساس میکنم دوباره متولد شدم. طوری که فقط دوست دارم بخوابم. یعنی واقعا خسته میشم و احساس میکنم دیگه دستام مال خودم نیست.

تا الان به این موضوع فکر نکرده بودم اما با این عنوان جالب یه ذره به این حالتی که موقع نوازش دارم، فکر کردم و میبینم خیلی شلوغش کردم

marzie_samimiparvar
Friday 17 September 2010, 10:08 PM
سنتور به من خیلی چیزا داد!!!اعتماد به نفس، شادی.....کمکم کرد احساساتمو بشناسم بتونم بیانشون کنم اصلا مسیر زندگیمو عوض کرد،اون حسی که نسبت بهش دارم با کلمات قابل بیان نیست......