PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیر کل سایت ، دوستان سنتي کار ثابت کردند موسیقی سنتي ايراني در مسیر نزول قرار گرفته

arian
Wednesday 10 September 2008, 01:18 PM
دوستان سلام .
سال قبل مديريت سايت براي ايجاد انگيزه در بچه هاي كلاسيك كار تاپيكي زد و عنوانش را همه ميدونيد . از آن به بعد كليه ي انجمن ها در دست بچه هاي كلاسيك كار است و الان تقريبا سنتي كار هاي عزيز تقريبا فراموش شده اند . هرچي مطلب و اجرا و نوازندگي است مربوط به دوستان كلاسيك كار يا با سازهاي غربي است .
امير خان آشي است كه خودتان پخته ايد . امروز بچه هاي سنتي كار شما كجا هستند ؟
ما كه هر چي گوشهامونو تيز ميكنيم صداي تاري ، سه تاري ، سنتوري ، چيزي بشنويم . صدايي درنمياد . فكر نميكنم ديگه دوستان سنتي كار بتونند با جماعت كلاسيك غربي مقابله كنند . به نظر شما زورشون ميرسه ؟:ztrompette6:

Majed
Wednesday 10 September 2008, 11:24 PM
جناب آریان
انشالا با ترتیبی که آشو عزیز چیدند برای ارائه نمونه کار برای گروه کار های بچه های سنتی یهو میاد بالا..

اون وقت کلاسیک کارا باید از همین الان کار کنن که بازارشونو از دست ندن

alireza_amirsamimi
Wednesday 10 September 2008, 11:45 PM
آرین چرا صدای منو در میاری(lol).توی این میتینگ ها که من و بچه های سنتی ساز زدیم.

arian
Thursday 11 September 2008, 08:53 AM
جناب ماجد خان و آقاي امير صميمي عزيز سلام .
در نت آهنگ شايد بعد از يكسال ما فقط يك اجرا ي همنوازي از آقاي ويشتاسب و جناب بدري شنيده ايم و بس . به نظر شما ساز زدن سالي يكبار در يك ميتينگ كه دوستان كلاسيك كار هم حضور داشته اند و جناب لئون فكر كنم به تنهايي از خجالت همه ي دوستان سنتي كار در آمده است كافي است ؟
در سايت نت آهنگ با 10000 كاربر ، كه حداقل 5000 نفر سنتي كار در ميان آنهاست ، ساليانه يك اجرا كافي است ؟
بعد از همه ي اينها شما ميزان فعاليت بچه هاي كلاسيك كار و غربي در انجمن هاي گيتار و پيانو و ويولن و كلاسيك غربي و الكترونيك و آهنگسازي ، راك و متال و پاپ و رپ را با كدوم انجمن سنتي ميخواهيد مقايسه كنيد . حقيقت را اگر بخواهيد بچه هاي كلاسيك و غربي فعلا در سايت برنده ي اول هستند و به نظر من مديريت سايت بايد بيشتر فعاليتهاي سايت را در جهتي سوق بده كه خواهان بيشتر دارد .
به نظر من اين مسئله در تشكيل گروه نوازندگان نت آهنگ نيز بايد در نظر گرفته بشه .
شما امروز اعلام كنيد كه كلاسيك كارها و غربي كارها آثار خودشون را بگذرانند ببينيد كه چه ولوله اي سايت را ميگيره .
جناب آقاي امير صميمي اين تاپيك درست شده تا صداي سنتي كارها دربياد ولي گويا خبري نيست كه نيست.

Khashayar
Wednesday 22 October 2008, 10:35 PM
درود.
این تاپیک مدتی پیش توسط آرین عزیز زده شد که به روند فعالیت بچه های سنتی کار شکایتی کنند و بررسی برای بیشتر شدن فعالیت ها.اما ادامه پیدا نکرد.ولی من احساس میکنم باید به صورت جدی همه دوستان در این بحث و همینطور بحث موسیقی کلاسیک شرکت کنند تا دلیل فعالیت کم رو پیدا کنیم.وقتی صحبت از تشکیل گروه موسیقی شد همه یک پست زدن و اعلام آمادگی کردند و ابراز خشنودی کردند که به به چه کار خوبی و فلان وغیره.اما وقتی زمان عمل رسید تعداد کمی نمونه کار گذاشتند و ثبت نام کردند.مه این واقعا برای دوستان سنتی کار ما که اینقدر مشتاق بودند برای این گروه و اینقدر در سایت زیاد هستند بده و جای تاصف داره.واقعا چرا فعالیت ها اینگونه هست؟