PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرین مهلت ثبت نام برای نوازندگی در گروه موسیقی نت آهنگ

Amir
Saturday 13 September 2008, 12:33 AM
با سلام

دوستان هنرمند و علاقه مند برای نوازندگی در گروه موسیقی نت آهنگ از 23 شهریور ماه 1387 لغایت 23 مهر ماه 1387 فرصت دارند تا نمونه کارهای قوی و حرفه ای خود را به دست ما برسانند .

تا راه اندازی سیستم مکانیزه ارسال نمونه کار و همچنین انجمن مخصوص به این کار نمونه کارهای خود را در همین تاپیک قرار دهید .

دقت داشته باشید بعد از مهلت ثبت نام نمونه کاری پذیرفته نیست پس عجله کنید

در مورد شرایط و اولویت ها قبلا توضیح داده شده ولی شما اگر می بینید به حد قابل قبولی از تئوری موسیقی , نت خوانی و نوازندگی رسیده اید حتما نمونه کارتان ارسال کنید .

نیازی به ضبط استودیویی نیست . با هر امکاناتی که دارید و بدون افزودن چیز اضافه . مطمئنا فقط این نمونه کار برای ما مهم نیست و تست حضوری ملاک اصلی است .

و این شانس بزرگ را از دست ندهید . گروه موسیقی نت آهنگ اهداف بزرگی دارد و شما نیز می توانید در موفقیت های آن سهیم باشید

لطفا در مورد کارهای ارسالی در این تاپیک به هیچ وجه نظری ندهید چون پست شما بلافاصله حذف خواهد شد .

نام کاربری خود را حفظ کنید . حتما اطلاعات تکمیلی (You can see links before reply) خود را برای تماس احتمالی ما جهت دعوت به تست حضوری به طور کامل پر کنید و گرنه هیچ عذری پذیرفته نیست .

نمونه کارهای غیر از سبک کلاسیک ایرانی ( سنتی ) پذیرفته نیست . سعی کنید اگر می توانید خود را با شرایط وفق دهید . سازهای ایرانی و سازهای کلاسیک که در موسیقی سنتی ایرانی هم کاربرد دارند مجاز هستند .

گروه موسیقی نت آهنگ شروع جدی و حرفه ای نت آهنگ برای تحول اساسی در وضعیت موسیقی ایران می باشد .مطمئنا نوع کاری که خواهید دید بسیار متفاوت و جدید است و همگان را به وجد خواهد آورد . سعی می کنیم کاستی ضبط کنیم و کنسرت هایی برگزار کنیم که به درد همه بخورد و شما را یاد گذشته ی طلایی موسیقی و فرهنگ ایران بیاندازد

نوازندگی و کار برای این گروه علاوه بر افتخار و شهرت برای شما . جنبه ی مالی نیز خواهد داشت و با تمامی افراد به صورت رسمی قرارداد امضا خواهد شد .

برنامه ریزی فاز اول برای این گروه به طور کامل انجام شده و در حال پیشبینی مسائل و مشکلات راه می باشیم

لطفا هر سوالی دارید
برای سرپرست گروه جناب کمالی توسط لینک زیر پیام خصوصی بزنید و در این تاپیک سوالی نپرسید چون جواب داده نخواهد شد .

لینک ارسال پیام : You can see links before reply

منتظر نمونه کارهای دوستان هستیم

با تشکر
موفق باشید

rsk
Saturday 13 September 2008, 10:44 AM
سلام ، آیا از هر شهری که باشیم می تونیم عضو این گروه موسیقی بشیم؟

با تشکر

Amir
Saturday 13 September 2008, 10:56 AM
سلام ، آیا از هر شهری که باشیم می تونیم عضو این گروه موسیقی بشیم؟

با تشکر

لطفا هر سوالی دارید
برای سرپرست گروه جناب کمالی توسط لینک زیر پیام خصوصی بزنید و در این تاپیک سوالی نپرسید چون جواب داده نخواهد شد .

لینک ارسال پیام : You can see links before reply (You can see links before reply)

دوستان قرار بود در این تاپیک فقط نمونه کارها قرارداده بشوند و سوالی پرسیده نشود

توضیحات لازم قبلا در لینک زیر داده شده است

You can see links before reply

لطفا رعایت کنید
------

fazioli
Sunday 14 September 2008, 01:17 AM
با سلام فرموديد نمونه كار ارسال كنيم . چطوري؟

Amir
Sunday 14 September 2008, 01:35 AM
در جایی آپلود کنید و لینک آن را در این تاپیک قرار دهید تا ما سریعا دانلود کنیم

سایت You can see links before reply (You can see links before reply) یا You can see links before reply (You can see links before reply) انتخاب های خوبی هستند

شایان منجمی
Tuesday 16 September 2008, 10:37 AM
من 4 تا کلیپ از نمونه کارم را در سایت rapidshare آپلود کردم . در صورتی که برگزیده شد با شماره ی 09128147839 تماس بگیرید . باتشکر ، شایان منجمی
استاد پیانو و کیبورد : آقای هوشنگ گل ملکی ، استاد درامز : آقای هومن غفاری
سطح کیبورد : کتاب ارگ نوازی اکسل بن تین شماره ی 4 صفحه ی 47
shayan1994@gmail.com

لینک ها : ( هر لینک یک کلیپ است . مجموعا 4 لینک برابر با 4 کلیپ با فرمت WMV )

Amir
Tuesday 16 September 2008, 10:56 AM
با سلام

نمونه کارهای شما دانلود شد .

منتظر بقیه دوستان هستیم

با تشکر

Khashayar
Wednesday 17 September 2008, 11:43 PM
درود
مرسی شایان گرامی.منتظر نوازندگان دیگر سایت هم هستیم.در فرمایشات امیر خان بگم تمام دوستانی که لطف میکنن و نمونه کار میزارند لطف کنند و نمونه سنتی بزارند چون فعلا فقط گروه سنتی تشکیل میشود.البته محدودیت سازی وجود نداره و هر سازی که بتونه موسیقی سنتی اجرا کنه در این مرحله میتونه شرکت کنه.
با تشکر.

شمشاد
Wednesday 1 October 2008, 12:36 PM
با سلام و تشکر
من شمشاد نوازنده دف به همراه خواهرم شورانگیز نوازنده و هنرجوی سه تار از اشنایی دوستان هنرمند خوشحالیم و برای حضور در گروه اعلام امادگی میکنیم.

Amir
Wednesday 1 October 2008, 01:03 PM
با سلام و تشکر
من شمشاد نوازنده دف به همراه خواهرم شورانگیز نوازنده و هنرجوی سه تار از اشنایی دوستان هنرمند خوشحالیم و برای حضور در گروه اعلام امادگی میکنیم.

نمونه کار خود را در جایی آپلود کنید و لینک آن را در این تاپیک قرار دهید تا ما سریعا دانلود کنیم

سایت You can see links before reply (You can see links before reply) یا You can see links before reply (You can see links before reply) انتخاب های خوبی هستند

با تشکر از توجه شما

Khashayar
Saturday 4 October 2008, 02:25 PM
درود.
شمشاد گرامی مرسی از توجه شما منتظر نمونه کار شما هستیم.
دوستان گفته بودند در مورد ظبط آثار خودشون مشکل دارند و با نرم افزار ها نمیتونند کار کنند در این بخش میتونید مطالب خوب و آموزشی در مورد کار با نر افزار های مختلف و ظبط پیدا کنند.
و نیاز هم نیست که نونه ها کیفیت صوتی خیلی بالایی داشته باشند و فقط به نوازندگی شما.توجه میشود.
و به عنوان یاد آوری میگم که تا پایان مهلت برای ارسال نمونه کار تنها ده روز دیگر باقی مانده {تا 23 مهر ماه}پس اگر واقعا علاقه دارید در این گروه شرکت کنید کمی عجله کنید.
با سپاس

Majed
Saturday 4 October 2008, 04:48 PM
دوستانی که تو تاپیک کنسرت نت آهنگ این همه پست میزدید پس کجایید؟..

فرازجووونم
مریم..
بهاره

و و و و

اگه دوستان نمونه کارشون رو اینجا حاظر نیستن بزارن واقعا چه جوری میخوان تو گروه ساز بزنن؟

من به شخصه خیلی تناقض میبینم...

یا علی بگین

mosy_khoda
Sunday 5 October 2008, 11:23 AM
به نام خدا و با سلام به شما دوستان عزیز:
این کاری که برای شما امروز آپلود کردم رو اصلا به این نیت انجام نداده بودم. بلکه این کار برمیگرده به دورانی که هنر جو بودم.اون دوران هم زیاد دور نیست اما از اون موقع تا حالا به همون نسبت که نوازندگیم بهتر شده نت خوانیم افت کرده چون دیگه اون مشق بردن ها تموم شده و خیلی وقتا آدم دیگه واسه خودش میزنه.
وقتی که این گروه موسیقی رو واسه نوازنده ها راه انداختید و کار ایرانی و همچنین سنتی میخواستید تبعا ساز هم می شود سنتی.ما هم که عشق کیبورد...کیبورد هم که اصلا جزء سازهای سنتی نیست.اما چون پیانو در دست رس نبود و زیاد هم فرق نداشت همین کار رو گذاشتم.
اسم کار "رقص بهار" ساخته ی آقای شهداد روحانی و تنظیم حمید نجفی می با شد.کار کاملا ایرانی است و با کیبورد به سبک پیانو نواخته شده .یک موضوعی رو همین الان بگم که بعدا سوء تفاهم نشه ونشه مثل وبلاگ که ما هر چه گفتیم وبلاگ قبلی ما قبل از سرویس وبلاگ نت آهنگ درست شده بود به خرج کسی نرفت فکر کردند ما با نت آهنگ پدرکشتگی داریم.
این کار چون برای تست گروه موسیقی زده نشده بود دارای افکت هم می باشد که براحتی قابل تشخیص است و امیدوارم انشاءا... بر اصل کار تاثیر نگذاشته باشد.
قبل از هر چیز از اساتیدم در زمینه کیبورد و پیانو بخاطر این جسارت عذرخواهی می کنم اما غرض یادگیری است.دوست داشتم عزیزان کیبوردیست و پیانیست بیان و کارهای خوب و قوی بذارند که بقیه مجبور بشن بیان رقابت رو گرم کنن.
من اگر قسمت شد باز هم میذارم:
Raghse Bahaar.mp3 (You can see links before reply)

mehdi20067
Sunday 5 October 2008, 03:23 PM
مهدی هستم از بوشهر
مدرس و نوازنده گیتار پاپ و فلامنکو
آهنگساز و ترانه سرا و یه خورده هم خواننده هستم ( آهنگایی که گذاشتم صدای خودمه )
نمیدونم چند تا نمونه می خواین واسه آشنایی با سبک من . ولی 3 تا از کارامو واستون میذارم . در حد عالی نیست ولی به یک بار شنیدن می ارزه . یعنی امیدوارم که ارزش شنیدن داشته باشه

آهنگ جدایی

آهنگ منو تو

آهنگ شیرین

کارای دیگه هم دارم . ولی وقت واسه آپلود ندارم . همین 3 تا رو قبلا آپلود کرده بودم گذاشتم اینجا .
اگه کمکی از دستم بر بیاد واستون انجام میدم .
موفق باشید .
خدا نگهدار

mrm43665
Sunday 5 October 2008, 11:08 PM
درود.
ممنون مهدی جان. ولی من فقط موفّق به دانلود لینک اوّلت که خیلی زیبا و استادانه بود تو ژانر خودت و اسمش جدایی بود رو دانلود کنم. دوتای بعدی پاک شده انگار به خاطر قدیمی بودنشون.
به هر حال سپاس ازت.محمد رضا

mehdi20067
Monday 6 October 2008, 01:12 PM
ببخشید آقا محمد رضا
نمیدونستم تاریخ دانلود اون 2 تا فایل تموم شده .
یکی از آهنگای جدیدمو میزارم واست . البته جدیدترین آهنگم این نیست . اونو نمیشه گذاشت اینجا . یه خورده زیاد مشکل مجوز داره :76: . یه خورده که نه . خیلی مشکل داره :ap( اسم آهنگ اینه : شهر من )

اسم این آهنگ هست قصه من . قصه خودمه :9:
امیدوارم خوشت بیاد . بازم شرمنده نمیدونستم تاریخ دانلود اون فایل ها تموم شده
این آهنگ هم مثل اون بالایی هیچ گونه افکت توش نیست . تو خونه خودم با کامپیوتر ضبط کردم . فقط گیتاره :guitarplay5:
موفق باشید

arian
Monday 6 October 2008, 01:32 PM
ببخشید آقا محمد رضا
نمیدونستم تاریخ دانلود اون 2 تا فایل تموم شده .
یکی از آهنگای جدیدمو میزارم واست . البته جدیدترین آهنگم این نیست . اونو نمیشه گذاشت اینجا . یه خورده زیاد مشکل مجوز داره :76: . یه خورده که نه . خیلی مشکل داره :ap( اسم آهنگ اینه : شهر من )

اسم این آهنگ هست قصه من . قصه خودمه :9:
امیدوارم خوشت بیاد . بازم شرمنده نمیدونستم تاریخ دانلود اون فایل ها تموم شده
این آهنگ هم مثل اون بالایی هیچ گونه افکت توش نیست . تو خونه خودم با کامپیوتر ضبط کردم . فقط گیتاره :guitarplay5:
موفق باشید
استاد عرض سلام و تشكر . بسيار زيبا و دلنشين بود . اميدوارم در بخشهاي گيتار بتونيم از نظرات و اطلاعات شما بيشتر استفاده كنيم . تشكر

forough11
Tuesday 7 October 2008, 10:36 AM
سلام. من فروغ هستم. نوازنده ی ویولنم. سبک اصلیم کلاسیکه ولی مدتیه دارم قطعه های ایرانی تو دستگاه های مختلف رو هم کار می کنم.یکی از نمونه کارامو براتون می گذارم. همیشه دوست داشتم تویه گروه بنوازم. شاید این یه فرصت خوب باشه. موفق باشید

«از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را»
:21ox66r:

farzad226
Friday 10 October 2008, 05:10 PM
اگه به منم ویولن اصولی یاد داده بودید و هی نمیگفتید برو فلان کتاب رو بخون و منو نمیپیچوندید من الان ویولن بلد بودم بزنم نه اینکه هنوز یک نت ساده رو نمیتونم بزنم بعد از گذشت 4 ماه و همین مونده بزنم تو دیوار بشکنمش فقط منو میپیچونید. فکر نکنم چیزی ازتون کمک بشه اگه یاد بدید ای بخش ویولن گرامی.. . ممنونم از همکاریتوم سایت محرم نت اهنگ .

farzad226
Friday 10 October 2008, 05:16 PM
فقط ادعا دارید

Amir
Friday 10 October 2008, 06:30 PM
اگه به منم ویولن اصولی یاد داده بودید و هی نمیگفتید برو فلان کتاب رو بخون و منو نمیپیچوندید من الان ویولن بلد بودم بزنم نه اینکه هنوز یک نت ساده رو نمیتونم بزنم بعد از گذشت 4 ماه و همین مونده بزنم تو دیوار بشکنمش فقط منو میپیچونید. فکر نکنم چیزی ازتون کمک بشه اگه یاد بدید ای بخش ویولن گرامی.. . ممنونم از همکاریتوم سایت محرم نت اهنگ .

فقط ادعا دارید

جوون عفت کلام داشته باش

انتظار لقمه آماده رو نداشته باش که کسی بیاد بذاره تو دهنت

ساز زدن جنم می خواد ما فقط می تونیم راهنماییت کنیم

می تونیم بهت انرژی بدیم و هلت بدیم جلو

شما جنبشو نداری نمی تونی تقصیر ما نیست .

ساز زدن بچه بازی نیست که بخوای بعد چهار ماه پاگانینی بشی

امیدوارم به جای این پست های بیهوده که فقط کوچک کردن خودت هست کمی فکر کنی و دیگران را الگوی خود قرار دهی .

بار آخرت هم باشه که اینجوری سایت رو در یک تاپیک خیلی مهم نظر لطف خودت قرار می دی

mehdi20067
Friday 10 October 2008, 08:27 PM
آقا امیر بزار ایشون هم حرفشونو بزنن .
خوب ناراحته بزار خالی بشه .
شاید ایشون هم مثل من تو یک شهر کوچیک هستند که استاد خوبی واسه تدریس موسیقی نداره .
شاید تو شهر این دوستمون هم مثل شهر من کتاب موسیقی خیلی خیلی کم گیر میاد .
حتما مثل شهر من ساز خوب و حرفه ای هم گیر نمیاد تو شهر شما :3:
من این شرایط رو داشتم و هنوز هم دارم هنوز هم این اوضاع برقراره تو این شهر . اینجا فقط یک مغازه لوازم موسیقی وجود داره که اونم چند تا ساز در حد آماتور رو به قیمت خیلی زیاد میفروشه ( میندازه :71: )
ولی شما اگه تو یک شهر بزرگ هستید واقعا بی انصافید
شاید اگه من امکانات بیشتری داشتم بهتر بودم .
دوست من هر کسی بهت گفته با کتاب خوندن یاد میگیری اشتباه کرده . اولا باید یک استاد بالا سرت باشه که باهات حرف بزنه .
دوما باید علاقه داشته باشی
سوما باید تمرین کنی
ویولون ساز خیلی مشکلیه .
کتاب واسه وقتیه که شما نحوه نواختن ساز را لا اقل در حد یک مبتدی بلد باشی .
یا علی بگو و شروع کن انشالله موفق میشی:az

Amir
Friday 10 October 2008, 08:36 PM
دوست عزیز مهدی خان حرف شما متین

دوستان حرف دلشان را بزنند ولی آیا این تاپیک جای این بحث ها هست ؟

به پست اول دقت کنید که اینجا محل قراردادن نمونه کارها می باشد

لا تشکر

arian
Saturday 11 October 2008, 07:34 AM

سلام خدمت آقا فرزاد گل كه گاهي به سايت سر ميزنه و بعدشم فقط گله ميكنه . جناب فرزاد خان پاسخ حرفهاي شما را در کمک در نحوه خواندن نت و انگشت گذاری و ارشه کشی از روی ان (You can see links before reply)خواهم داد . چون اصلا به اين تاپيك مربوط نيست .

drmari
Saturday 11 October 2008, 05:00 PM
سلام
من نمونه کارم رو به آدرس gmail شما ارسال کردم . اميدورارم دريافت کرده باشيد. لطفا اطلاع بدهيد .متشکرم

Amir
Saturday 11 October 2008, 10:02 PM
سلام
من نمونه کارم رو به آدرس gmail شما ارسال کردم . اميدورارم دريافت کرده باشيد. لطفا اطلاع بدهيد .متشکرم

نمونه کار دوستمون با آدرس های زیر قابل دریافت می باشد

You can see links before replyو

Dynamite
Saturday 11 October 2008, 10:59 PM
salam
hamegi khaste nabashin
1ki 1 lotfi dar haghe man anjam bede plzzzzzzzz
man vaghte ziadi nadaram site ro chek konam
az harfae k zadin chizi nafahmidam mishe yeki vasam mail bezane mikham karamo va3 goroh erae bedam
hanyeh_65@yahoo.com
mamnun misham
tanx alot buddy

ترجمه به فارسی :

سلام

خسته نباشید همگی
یکی یه لطفی در حق من انجام بده لطفا
من وقت زیادی ندارم سایت رو چک کنم
از حرف هایی که زدید چیزی نفهمیدم . میشه یکی واسم ایمیل بزنه ؟ می خوام کارمو واسه گروه ارائه بدهم .

hanyeh_65@yahoo.com

با تشکر دوستان

نکته مدیریت -------------------------------------------------------

دوستان با رعایت قوانین و تایپ فارسی به ما در بهتر کردن این جامعه مجازی کمک کنید
با تشکر

Dynamite
Saturday 11 October 2008, 11:06 PM
bayad chi kar konam ??????????
albate age vaghti dashte basham

emergency
i'm gonna exploding
dynamite

ترجمه به فارسی :

باید چیکار کنم

خیلی فوری است

نکته مدیریت -------------------------------------------------------

دوستان با رعایت قوانین و تایپ فارسی به ما در بهتر کردن این جامعه مجازی کمک کنید
با تشکر

Amir
Saturday 11 October 2008, 11:10 PM
دوست عزیز سلام

یه فرصتی بدید تا پستتون رو بخونیم تا راهنمایی کنیم ( lol )

لطف کنید کارتون رو در سایت You can see links before reply (You can see links before reply) یا You can see links before reply (You can see links before reply) آپلود کنید و لینک دانلودش رو اینجا قرار بدید

یا

لطف کنید و کارتون رو به amirhkh@gmail.com یا amir@noteahang.com ایمیل کنید تا ما واستون آپلود کنیم

با تشکر

drmari
Sunday 12 October 2008, 10:33 AM
سلام دوست عزيز
اين نمونه آوازي رو که فرستادم سال 84 در استوديو بل ضبط کردم. مايه آواز دشتي است البته الان نمونه‌هاي کاري دارم ولي اين دم دست تر بود . اگر دريافت کرديد حتما نظرتون را برام بفرستيد.متشکرم
You can see links before reply (You can see links before reply)

violonsel
Sunday 12 October 2008, 07:53 PM
با سلام خدمت شما و تشکر ازشما به خاطر کار قشنگتون
مرتضی جعفری هستم از ساوه- نوازنده ویولون
من یکی از عاشقان موسیقی هستم که همواره دنبال فرصتی بودم تا بتونم در کنار بزرگان موسیقی باشم اما مثل این شرایطی بوجود نیامده بود وحالا خوشحالم که این فرصت رو به همه هنرجویان عزیز در سرتاسر کشور دادید تا بتونن هنر خودشون رو در جهت اشاعه فرهنگ اصیل موسیقی سنتی در اختیار دیگر هموطنان قرار بدهند
من سه تا کار رو آماده کردم که امیدوارم مورد پسند شنوندگان واقع بشه:

شمشاد
Sunday 12 October 2008, 10:21 PM
You can see links before reply (You can see links before reply)

دو نمونه تک نوازی سه تار و یک نمونه بداهه نوازی دف

Khashayar
Sunday 12 October 2008, 10:45 PM
درود.
مرسی از نمونه کار هاتون.
دوستان همه نمونه ها دریافت میشه و بعد از پایان مهلت در همین تاپیک نتایج اعلام خواهد شد.
تشکر.

شمشاد
Sunday 12 October 2008, 10:45 PM

دو نمونه تک نوازی سه تار و یک نمونه بداهه نوازی دف

morgh_baran@yahoo.com

armin-vio
Monday 13 October 2008, 04:12 PM

armin-vio
Monday 13 October 2008, 04:22 PM
سلام
من نوازنده ي ويولن هستم از شما به خاطر اين فرصتي كه ايجاد كرديد تشكر ميكنم
من هم آرزو دارم كه روزي كنار نوازندگان بزرگ موسيقي باشم اين كارها را تقديم ميكنم البته اين كارها به خاطر عجله شايد در حد عالي و كامل نتوانستم ضبط كنم اميدوارم كه مورد پسند قرار گيرد.

armin-vio
Monday 13 October 2008, 04:32 PM
سلام
من نوازنده ي ويولن هستم و از فرصتي كه براي ما ايجاد كرديد ممنونم
من دو تا از كارهام رو گذاشتم اميد وارم كه بپسنديد البته به خاطر عجله نتوانستم در حد عالي و كامل ضبط كنم و من اميدوارم در كنار استادان موسيقي باشم

شمشاد
Monday 13 October 2008, 06:31 PM
سلام

از تشکر و لطف همه دوستان هنرمند ممنونیم و هدف ما از ارائه نمونه کار این بود که هنرجویان و نوازندگانی هم در شهرستانها هستند که برای هنر موسیقی ایرانی قلبشون می تپه و دراین فرصت از زحمات بیدریغ و بی شائبه اساتیدمون تشکر می کنیم* استاد سه تار:جناب آقای مهران خداپرست و استاد دف :جناب آقای امیر نعمتی*
شمشادو شورانگیز هنرجوی دف و سه تار

javadm
Monday 13 October 2008, 07:40 PM
سلام
من نوازنده ي گیتار هستم و از فرصتي كه براي ما ايجاد كرديد ممنونم
من یکی از كارهام رو گذاشتم اميد وارم كه بپسنديد البته به خاطر عجله نتوانستم در حد عالي و كامل ضبط كنم و من اميدوارم در كنار استادان موسيقي باشم

HANYEH_65@YAHOO.COM

armin-vio
Monday 13 October 2008, 08:58 PM
armin hastam

Amir
Monday 13 October 2008, 11:01 PM
به علت استقبال بالای دوستان هنرمند پذیرش نوازنده و خواننده تا 8 آبان تمدید شد

عجله کنید

Khashayar
Tuesday 14 October 2008, 11:28 AM
درود.
با توجه به استقبال دوستان برای ارائه نمونه کار و عضویت در گروه موسیقی نت آهنگ تصمیم گرفته شد تا 8 آبان این فرصت را تمدید شود.
از دوستان علاقه مند میخواهیم تا اگر تمایل دارند در این گروه ثبت نام کنند در این فرصت نمونه کار های خود را بگذارند و ثبت نام کنند.
دوستانی که در این تاپیک نمونه کار میگذارند حتی در صورت پذیرفته نشدن هم امتیازات خوبی برایشان در نظر گرفته شده.
منتظر نمونه کار های شما هستیم.
سپاس.

Amir
Tuesday 14 October 2008, 04:08 PM
جهت سهولت آپلود فایلها روی اینترنت یکی از دوستان ( حسام خان ) زحمت کشیدند در وبلاگشون در نت آهنگ آموزشی در این خصوص قرار دادند

آموزش آپلود فایل روی 6 سرور : You can see links before reply

Mojtaba
Tuesday 14 October 2008, 06:50 PM
ولی عجب نوازنده های خوبی هستند تو سایت ما خبر نداشتیم

مثلا دوست عزیزمون مرتضی جعفری بسیار شیرین ساز میزنند آفرین

panii60
Wednesday 15 October 2008, 06:33 AM
مرسی آقا مهدی کار خیلی قشنگی بود

forough11
Wednesday 15 October 2008, 10:43 AM
سلام
من نوازنده ي ويولن هستم و از فرصتي كه براي ما ايجاد كرديد ممنونم
من دو تا از كارهام رو گذاشتم اميد وارم كه بپسنديد البته به خاطر عجله نتوانستم در حد عالي و كامل ضبط كنم و من اميدوارم در كنار استادان موسيقي باشم
سلام. من نتونستم ایمیلی از شما پیدا کنم. من می تونم چند تا سوال در مورد نوازندگیتون بکنم. خیلی زیبا و دلنشین ساز می زنید. می شه منو راهنمایی کنید. من فروغ هستم

sasa
Monday 20 October 2008, 11:08 PM
:9powok::9powok:You can see links before reply (You can see links before reply)
آهنگ من هست

Khashayar
Monday 20 October 2008, 11:14 PM
درود.
سا سا گرامی لینک شما فکر کنم مشکل دارد .

violonsel
Tuesday 21 October 2008, 04:05 PM
با سلام به آقا مجتبی عزیز
مرسی از اظهار نظرتون . شما لطف دارید
ما شاگرد شما هستیم

Hmd_N
Wednesday 22 October 2008, 05:27 PM
با سلام خدمت شما و تشکر ازشما به خاطر کار قشنگتون
مرتضی جعفری هستم از ساوه- نوازنده ویولون
من یکی از عاشقان موسیقی هستم که همواره دنبال فرصتی بودم تا بتونم در کنار بزرگان موسیقی باشم اما مثل این شرایطی بوجود نیامده بود وحالا خوشحالم که این فرصت رو به همه هنرجویان عزیز در سرتاسر کشور دادید تا بتونن هنر خودشون رو در جهت اشاعه فرهنگ اصیل موسیقی سنتی در اختیار دیگر هموطنان قرار بدهند
من سه تا کار رو آماده کردم که امیدوارم مورد پسند شنوندگان واقع بشه:

به به مرتضی خان گل استاد بنده

آقا مرتضی از نوازندگان بسیار خوب ساوه هستند که اخلاق بسیار بسیار خوبی دارند و از دوستان خیلی خوب بنده هم هستند که خودمو شاگرد ایشون میدونم.
مرتضی جان خیلی خوشحالیم که در کنار خودمون تو جمع گرم نت آهنگ میبینیمت.
انشااله بتونیم از صدای سازت بیشتر استفاده کنیم.

قربانت
حمید نمازی

violonsel
Wednesday 22 October 2008, 09:42 PM
حمید خان سلام عرض شد
شما بزرگوارید این منم که شاگرد شما هستم
اون موقعی که شما ویولون میزدید ما تماشاچی شما بودیم
از این که فهمیدم زیر مجموعه شما هستم خیلی خوشحالم و احساس غریبی نمیکنم
امیدوارم همیشه و در همه حال مثل این کار قشنگتون موفق و موید باشید
ارادتمند شما : جعفری (violonsel):ax

ehsansantoori
Thursday 23 October 2008, 06:10 AM
سلام به همه من احسان هستم 15 ساله سنتور می زنم یه لینک از چهار مضراب شور قرار دادم امیدارم خشتون بیاد

لبیته قبلش معذرت می خواهم اگه بد بودش به هر حال اینجا همه استادن

ehsansantoori
Thursday 23 October 2008, 06:22 AM
سلام من احسان هستم 15 سال سنتور میزنم یه نمومنه کار براتون میزارم امید وارم خوشتون بیاد هر چند همه اینجا استادن قبلش اگه خوب نبود معذرت می خواهم
09122772144 خوشحال میشم راهنمایی کنید در صورت نیاز (البته من لینک گذاشتم ولی الان هر چی گشتم پیدا نکردم دوباره گذاشتم)

ehsansantoori
Thursday 23 October 2008, 03:26 PM
آقا خسته نباشید یعنی خیلی بد زدم که نظرتون نمیدید؟

violin-m
Thursday 23 October 2008, 04:45 PM
من هم از آقا مرتضی به خاطر اجراهای واقعا" دلنشینشون تشکر می کنم عالی بود استاد

violonsel
Thursday 23 October 2008, 11:49 PM
نظر لطفتونه جناب آقای violin-m
من اسم شما رو نمیدونم ولی از این که این قدر به این بنده حقیر لطف دارید از شما ممنونم
اجرا های خودتون هم زیبا و دلنشین هستند
امیدوارم مراحل موفقیت رو کما فی السابق طی کنید
ان شاء الله

violin-m
Friday 24 October 2008, 11:10 PM
شما لطف دارین ولی یادم نمیاد تا الان اجرا گذاشته باشم شاید اشتباه شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

violonsel
Saturday 25 October 2008, 12:31 AM
با سلام خدمت دوست عزیز violin-m
عذر می خوام من شما رو با یکی دیگه از کاربر ها اشتباه گرفتم
به هر حال از شما به خاطر لطفی که در حق بنده داشتید ممنونم

hfs12
Saturday 25 October 2008, 06:21 PM
سلام
من تازه با شما آشنا شدم و قصدعضویت در گروه شما رو دارم. با توجه به اینکه مهلت ثبت نام پایان یافته؟

Amir
Saturday 25 October 2008, 06:38 PM
سلام دوست من

تا 8 آبان یعنی 3 روز دیگر فرصت ارسال آثار وجود دارد

Majed
Saturday 25 October 2008, 10:04 PM
آقا خسته نباشید یعنی خیلی بد زدم که نظرتون نمیدید؟

سلام دوست عزیز....

خیلی ممنون که کارت رو گذاشتی برای ما بشنویم...

اسم شما در لیست ما قرار گرفته.....

من متاسفانه هنوز موفق نشدم دانلود کنم.. چون سرعتم کمه.. فردا از دانشگاه میگیرم و فیض میبریم انشالا...

کار شما توسط مسئول بررسی میشه و با شما تماس میگیریم..

شاد باشید

به امید فعالیت روز افزون شما در سایت خودتون

violin-m
Sunday 26 October 2008, 10:37 PM
این هم نمونه کار من ولی اصلا" خوب از آب در نیامده:21ox66r:
اصفهان (You can see links before reply) بزندان شوشتری (You can see links before reply) سلطان قلبها (You can see links before reply)

احسان
Tuesday 28 October 2008, 10:36 AM
درود

با عرض پوزش و خجالت بنده هم پیش درامد همایون علی اکبرخان شهنازی رو با تار زدم. شاید که بزرگواران مرهمت نموده و گوش کنند.

من که در سطحی نبودم که بخوام تو گروه ساز بزنم ولی آقای آرین لطف کردن و سنتی کار ها (البته من که اصلا هیچ کارم) رو غیرتی کردند.

من احسان متولد 65 از تهران حدودا بیش از دوسال میشه ساز میزنم یکسال و اندی سه تار زدم حدود هفت هشت ماه هم هست که تار میزنم.
و دوستم که تنبک میزنه محمد رضا 22 ساله از تهران که ایشون هم سه چهار سالی هست که تنبک میزنه.

باز هم به خاطر جسارتم پوزش میطلبم.

این هم لینک با حجم حدودا 1 مگا بایت:

پوزش سپاس و بدرود

Arman_awn
Tuesday 28 October 2008, 01:07 PM
خدمت مدیران محترم سایت:

بهتر نیست مهلت ضبط آثار شخصی رو یک هفته تمدید کنید که امثال بنده
هم فرصت ضبط پیدا کنند؟

shahinmusic
Tuesday 28 October 2008, 01:24 PM
سلام من شاهین
سولوی ویولن آهنگ ستاره از شادمهرو زدم که براتوون میذارم
البته صدای ویولن من هم در حد 150 تومنه
ممنون

Amir
Tuesday 28 October 2008, 02:26 PM
برای قرار دادن آثار تا فردا وقت باقیست

Arman_awn
Tuesday 28 October 2008, 08:13 PM
با سلام خدمت دوستان

متاسفانه کار عجله ای شد و چیزی بیشتر از این با یک میکروفون مخصوص چت (!)
نتونستم ضبط کنم. قطعه ای چند ثانیه ای هست در دشتی با ویولن خودم. البته با
کیفیت مفتضحانه و اجرای افتضاح تر خودم...

سعی کردم در اجراهام همیشه از افسونگر جاودانه ی ویولن، استاد بدیعی تقلید
کنم. تا چه قبول افتد و چه در نظر آید...

sssorooshhh
Tuesday 28 October 2008, 08:46 PM
با سلام
تا فردا چه موقع وقت هست؟؟؟
من سعی میکنم حتما تا فردا ظهر کارم رو ارائه بدم
اگه به من فرصت داده بشه.
ممنون

Mojtaba
Tuesday 28 October 2008, 09:33 PM
با سلام خدمت دوستان

متاسفانه کار عجله ای شد و چیزی بیشتر از این با یک میکروفون مخصوص چت (!)
نتونستم ضبط کنم. قطعه ای چند ثانیه ای هست در دشتی با ویولن خودم. البته با
کیفیت مفتضحانه و اجرای افتضاح تر خودم...

سعی کردم در اجراهام همیشه از افسونگر جاودانه ی ویولن، استاد بدیعی تقلید
کنم. تا چه قبول افتد و چه در نظر آید...

سلام به شما دوست عزیز و آفرین به این نوازندگی شما ولی چرا انقدر کم ما تازه داشتیم حال و هوای دشتی میگرفتیم و همچنین خیلی خوب تکنیکهای استاد بدیعی رو اجرا کردید.

موفق باشید

Khashayar
Tuesday 28 October 2008, 09:38 PM
درود
دوستان و نوازندگان عزیز و هنرمندان گل نت آهنگ از نمونه کارهای زیبایی که ارسال کردید تشکر میکنم.
دوستان دیگری که تمایل به ارسال نمونه کار دارند تا فردا یعنی 8 آبان ساعت 12 شب وقت دارند.نمونه هایی که بعد از این زمان ارسال بشه به هیچ عنوان مورد قبول نخواهند بود.
مرسی.

sssorooshhh
Wednesday 29 October 2008, 02:25 PM
سلام سروش هستم نوازنده دف و تنبک.
تشکر میکنم از همه اساتید من با شروع ترم جدید دانشگاه درگیر گیر آوردن خونه بودم تا دیروز که قرارداد بستیم این کارها را هم به زور تونستم ظبط کنم چون امروز درگیر اسباب کشی هستم دیگه اشکالاتش را به بزرگواری خودتون ببخشید

شهريار كيهان
Wednesday 29 October 2008, 04:59 PM
سلام. شهريار كيهان هستم از شهر ساوه. متولد 1362 . 10 ساله كه موسيقي سنتي كار مي كنم(سنتور و تار) ساز تخصصيم سنتور . يه قطعه اي در مايه اصفهان با سنتور زدم. خيلي بده به خوبي خودتون ببخشيد. ممنون. You can see links before reply

violonsel
Wednesday 29 October 2008, 06:04 PM
با تشکر از آقا شهریار به خاطر اجرای قشنگشون
لذت بردیم
خسته نباشید
امیدوارم مثل گذشته موفق موید باشید

Khashayar
Wednesday 29 October 2008, 10:31 PM
درود.
از تمامی دوستان و هنرمندان عزیز کمال تشکر رو دارم به خاطر ارسال نمونه کار های زیبا.
وقت تعیین شده برای ارسال نمونه کار که ساعت 12 شب 8 آبان اعلام شده بود به اتمام رسید.به همین خاطر از این لحظه هیچ نمونه کاری پذیرفته نخواهد شد.مرسی.
اما دوستان عزیزی که نمونه کار ارسال کردند تا چند روز آینده افرادی که در این مرحله پذیرفته شدند اعلام خواهند شد و به مرحله دوم میرویم و با همکاری هم شروع به کار میکنیم تا به یاری خدا گروهی در خور تشکیل شود و کارهای بزرگی انجام دهیم.
مرسی.

sasan_mohamadii
Sunday 9 November 2008, 12:37 AM
تو نت آهنگ 10 ساله که حرف از گذاشتن کنسرته ، امیر جان برو فکر نمد کن ، لوله کن ........ کن

Amir
Sunday 9 November 2008, 12:55 AM
تو نت آهنگ 10 ساله که حرف از گذاشتن کنسرته ، امیر جان برو فکر نمد کن ، لوله کن ........ کن

این نظر لطف شماست . انشاءالله بتوانیم با نمد و لوله دوستان و اعضای گروه جا پای کسانی که ادعای موسیقی دارند ولی هیچ تلاشی نمی کنند بگذاریم .

یک دونه نمد و لوله و قابلمه می ارزه به 100 تا از این گروه های موسیقی جدیدالتاسیس که فقط به فکر مدل مو و کاور آلبومشون هستند و خانم هایی که براشون غش و ضعف می کنند

خوشبختانه نمد و لوله جایی در این اوضاع گندو افتضاح موسیقی ایران نداره و بازم خوشبختانه افراد بی هدف و هوس باز علاقه ای به لوله و نمد ندارند و انشاءالله که نه به اجراهای ما می آیند و نه کاست ما رو گوش می کنند .

ما اگر می خواستیم از نمد و لوله استفاده نکنیم شاید 1000 سال با یه کارت صوتی OnBoard و نسخه کرک شده Sonar و یه پک سمپل سازهای شرقی جامون رو بین قشر احمق موسیقی باز کرده بودیم . مثل خیلی هایی که سمبل خیلی از جوانان هستند و ارزش .... هم ندارند

به نمد و لوله خودمون افتخار می کنیم . به جامه کثیف و کهنه خودمون افتخار می کنیم و با همینا جلو می ریم .

هر کسی هم لایق نمی دونیم که ما رو در هنگام نواختن با لوله ببینه چون چشم و دل طرف باید عاری از هرگونه میکروب باشه .

Sensation
Sunday 9 November 2008, 01:31 AM

باور اين واقعيت كه مغز يك انسان توانمند تا چه حد ميتونه كوچيك باشه واقعا سخت هست !!!!

violonsel
Sunday 9 November 2008, 02:31 PM
با سلام خدمت مسئولین محترم سایت: دخالت من رو ببخشید.
من آقای sasan mohammadi رو نمی شناسم ولی باور کنید قشنگ حس حسادت و .....سوزی رو در این آقا حس میکنم.
amir خان معمولا هر چی آدم پیشرفت بیشتری داشته باشه و موفقیتهای بیشتری کسب کنه , عده زیادی رو متوجه خودش می کنه و طبیعتا دشمنهای بیشتری هم پیدا می کنه( البته دشمن از لحاظ حسادت ) . باور کنید اگر کلاس کاری شما در حد پایین بود این آقا لزومی نمی دید بیاد و این حرفها رو بزنه.

اگر نبود با منش میلی
چرا ظرف مرا بشکست لیلی

dj power
Sunday 9 November 2008, 03:26 PM
من نوازنده ديجيتال پركاشن و درام هستم . نمونه كار چه جوري بدم"ريتم بزنم ظبط كنم.

dj power
Sunday 9 November 2008, 03:39 PM
من ميخوام باشم نمونه كار نمي تونم بدم ولي براي اجرا زنده و تست حاضرم- ديجيتال پركاشن (عليرضا):9powok:

Amir
Sunday 9 November 2008, 05:27 PM
با سلام خدمت تمامی دوستان

مهلت ارسال آثار به اتمام رسیده است

انشاءالله اگر نیاز شد حتما با دوستان تماس میگیریم

با تشکر

violonsel
Tuesday 11 November 2008, 02:03 PM
آقای sasan mohammad خان اولا بچه خودتی که این جور به گریه افتادی , دوما اگه چیزی بلدی بزار تو سایت تا در مورد اون بررسی های لازم انجام بشه , بعدا اعلام میشه که شما به درد موسیقی می خوری یا نه !!!!!!!!

sssorooshhh
Tuesday 11 November 2008, 02:36 PM
آقای sasan mohammadii چطوری جرات کردی به نت آهنگی ها توهین کنی؟؟؟

Amir
Tuesday 11 November 2008, 02:57 PM
سلام دوستان

این فرد بی صفت از سایت اخراج شد .

بنده ایشان را میشناسم یک گروه موسیقی رپ دارند .

ارشاد هم می شناسند چون سایتشان توسط وزارت محترم ارشاد ف ی ل ت ر شده است

امیدوارم به راه راست هدایت بشوند

با تشکر

احسان
Tuesday 11 November 2008, 05:10 PM
درود و سپاس از تمامی هموندان خانواده بزرگ و دوستداشتنی نت آهنگ

و باز هم سپاس از اینکه مدیران دارای جنبه بسیار هستند و به افراد کم خرد و شاید بی خرد پاسخ گویی مینمایند.

ولی دیدن این پستها برای من ، کوچکترین هموند این جامعه بسیار سخت است.

از نظر بنده کمترین مدیران اقدام به پاک کردن این پستهای اخیر که به بحث تاپیک هیچ ربطی نداره نمایند.
و باز هم انتقاد پزیری اساتید رو تحسین میکنم. ولی فکر میکنم که توهین به مدیران باعث بی نظمی میشه و جرم محسوب میشه. وفقط و تنها فقط جای نقد های صحیح ( نه یاوه گویی) در بخش انتقادات و پیشنهاداته.

سپاس و بدرود

Amir
Tuesday 11 November 2008, 05:49 PM
با تشکر از شما احسان خان

به زودی پست ها پاک می شود

البته این تاپیک دیگر در جریان نیست به خاطر همین برخورد جدی نکردیم

marzi_a1732
Tuesday 11 November 2008, 08:27 PM
مسلما مدیران سایت خیلی فهمیده و منطقی هستند و از مزخرفات یک آدم ...... ناراحت نمی شن.
به امید موفقیت نت آهنگ و گروه موسیقی نت آهنگ

Khashayar
Saturday 15 November 2008, 03:25 PM
درود
وستان عزیز من رو ببخشید به خاطر تاخیر در اعلام نتایج مرحله اول.حقیقتش مشکل کوچکی برای من پیش آمد که نتونستم لیست پذیرفته شدگان در مرحله نخست رو اعلام کنم.در مورد پست های نا مربوط که زده شد هم هیچ نظری ندارم چون همه میدانند مشکل کجاست!!!!!
لیستی که در زیر اعلام میکنم افرادی هستند که در سطحی بودند که در مرحله اول پذیرفته شوند و به زودی متوجه خواهند شد که مرحله دوم مهم تر و اسلی تر است و نیاز به همت و تلاش همه این دوستان است.و دوستان دیگری هم که به ماهیت این گروه مشکوک هستند باید بگم که به زوذی نمونه هایی از اجرای این گروه گذاشته خواهد شد که به تمام این صحبت ها پایان خواهد داد.

sssorooshhh تنبک و دف{...}
Arman_awn ویولن
ehsansantoori سنتور
armin-vio ویولن
violonsel ویولن
drmari آواز
mrm43665 تار
alireza.amirsamimi سه تار
AliB سه تار
Kamanche کمانچه
Hamidreza.Zolfaghar عود
خان تنبک
شهريار كيهان سنتور

دوستانی که اسمشون اینجا است لطف کنن و یه اطلاعاتی از خودشون به من یا به امیر خان به صورت پیام خصوصی بفرستند.و لطف کنن.بیشتر به سایت سر بزنند.
مرسی

Amir
Saturday 15 November 2008, 09:22 PM
لازم به ذکر است

ذکر شماره تماس برای این مرحله کافی می باشد .

پیگیری های لازم از طریق تلفن انجام خواهد شد

همچنین به این لیست احتمالا چند نفر دیگر نیز اضافه خواهند شد و ممکن است تحت شرایطی بعضی از دوستان همراه ما نباشند

چیزی که بدیهی است این است که گروه موسیقی نت آهنگ تحت هر شرایطی تشکیل خواهد شد و اقدامات مختلف برای جنبه های مختلف آن نیز هم اکنون در حال انجام است .

در صورت لزوم سرپرست گروه اخبار لازم را جهت موارد مختلف در روزهای آتی اعلام خواهند کرد

با تشکر

mrm43665
Monday 17 November 2008, 03:20 PM
درود
خسته نباشید برو بچه های گروه موسیقی .
آقا ما دو بار باید تار بزنیم یا من دو نفرم یا ... که اسم حقیر رو دو بار ذکر فرمودین ؟ !! (؛
گذشته از شوخی شماره تماس رو هر وقت بفرمایید در پیام خصوصی تقدیم می کنم.
سپاس.محمدرضا

Amir
Monday 17 November 2008, 07:07 PM
سلام

تاپیک ویرایش شد