PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : DVD آموزش تمبک

rhusseiny
Sunday 14 September 2008, 12:56 PM
با سلام به همه ی دوستان عزیزم،

دیروز اتفاقی در حالی که توی اینترنت می گشتم متوجه شدم 2 عدد DVD آموزش تمبک توسط موسسه ی فرهنگی-هنری ماهور (تلفن: 77502400) منتشر شده. محتوای این مجموعه اجرای کلیه ی تمرین های کتاب آموزش تمبک استاد تهرانی هست که توسط استاد محمد اسماعیلی اجرا شده.
بلافاصله خریدمش. کیفیتش بسیار عالی و الحق نسبت به قیمتش (9 هزار تومان) خوب می ارزه. اونطور که دوست خوبمون، majeddotcom، قول داده آخر این هفته هم DVD آقای رجبی در اختیار علاقه مندان قرار میگیره.

من فکر میکنم بد نیست دوستان اگه مجموعه با ارزشی دارن معرفی کنن و آدرس جایی که میشه اونو تهیه کرد رو هم برای استفاده همه ی عزیزان علاقه مند بذارن.

tonbakist
Monday 15 September 2008, 12:24 AM
جریان این دی وی دی استاد رجبی چیه؟ میشه بیشتر توضیح بدید

rhusseiny
Monday 15 September 2008, 06:13 AM
چند روز پیش توی سایت خوندم که یکی از عزیزان DVD داره شامل 15 ساعت درس و سخنرانی استاد رجبی. ایشون قول دادن تا آخر هفته این مجموعه رو توی فروشگاه سایت برای علاقه مندان بذارن.

Majed
Monday 15 September 2008, 11:50 AM
سلام دوست عزیز... dvd از فردا از طریق سایت قابل خریداری میباشد...

امیدوارم همه ی دوستان دوستدار تنبک استفاده کافی و وافی رو ببرن..

ارادتمند

tonbakist
Tuesday 16 September 2008, 11:32 AM
انگار خبری از دی وی دی در فروشگاه نیست...!
بی صبرانه منتظریم

arian
Tuesday 16 September 2008, 11:55 AM
بنده هم همينطور . مثل اين دوست عزيز بي صبرانه منتظرم .

Amir
Tuesday 16 September 2008, 04:02 PM
سلام

آخر امشب اضافه خواهد شد

با تشکر

Amir
Tuesday 16 September 2008, 11:02 PM
اضافه شد

خان
Wednesday 17 September 2008, 02:46 PM
من هم شنیده بودم که استاد محمد اسماعیلی کتاب استاد تهرانی را نواخته و به صورت دی وی دی در آورده.خیلی خیلی برام جالب بود که ایشون با این سن و سال دست به چنین کاری زدن که نشان از عشق و علاقه واقعی به استاد تهرانی و ساز تمبک داره.
مرحبا....

خان
Wednesday 17 September 2008, 02:48 PM
این سی دی استاد رجبی که تو تاپیک آموزش تمبک دارین دربارش بحث میکنید چجوری جمع آوری شده؟؟؟
توسط گروه یا موسسه خاصی بیرون اومده یا توسط ماجد یا شخص دیگه ای جمع آوری شده؟؟؟

موفق باشید...

arian
Wednesday 17 September 2008, 03:25 PM
من هم شنیده بودم که استاد محمد اسماعیلی کتاب استاد تهرانی را نواخته و به صورت دی وی دی در آورده.خیلی خیلی برام جالب بود که ایشون با این سن و سال دست به چنین کاری زدن که نشان از عشق و علاقه واقعی به استاد تهرانی و ساز تمبک داره.
مرحبا....

جناب خان ، فكر ميكنم همان اجراي قبلي بود كه بر روي كاست ضبط شده بوده جديدا به صورت dvd توسط ناشر منتشر شده است . و فكر نميكنم كه تصويري باشد .احتمالا همان فايل صوتي است .

خان
Friday 19 September 2008, 02:51 PM
نمیدونم والا .
اگه به صورت سی دی صوتی باشه که چه لزومی داشت اصلا دوباره کار ضبط بشه ، کار قبلی بود و از کیفیت خوبی هم برخوردار بود.
دوستانی که کارو تهیه کردن لطفا ما رو راهنمایی کنن.
کار صوتی هست یا تصویری؟؟؟

Amir
Friday 19 September 2008, 04:53 PM
سلام دوستان

DVD قرار بود دیروز دست من برسه ولی ظاهرا آدرس مشکل داشته و برگشت خورده . اگر اتفاق خاصی نیافتد شنبه درب منزل ما خواهد بود .

این DVD به صورت فشرده , با فرمت FLV , با کیفیت خوب و در مدت زمان 8 ساعت و اندی می باشد . که کاملا تصویری می باشد و اثری از فایل صوتی در آن نیست

به غیر از یک ساعت صحبت استاد رجبی برای هنرجوها و نیم ساعت کنسرت آموزشی مابقی DVD کاملا به آموزش های گروهی و تک نفره اختصاص دارد .

به علت فشرده سازی قوی حجم کل این DVD یک گیگ و نیم می باشد . محصول تا اواسط این هفته در دسترس است و برای درخواست کنندگان ارسال می شود و محصول وقتی قابل اجرا برروی DVD Player شد دوباره در فروشگاه قرار داده می شود .

مسلما وقتی از حالت فشرده خارج شود و برای DVD Player آماده شود حجم آن نیز تغییر کرده و تعداد DVD ها نیز بالا می رود .

در ضمن زمان ارسال محصولات فروشگاه بین یک روز و یک هفته متغیر است و ما مطمئنا هر سفارش را قبل از یک هفته از زمان ایجاد در صورت کامل بودن اطلاعات تکمیلی خریدار ارسال خواهیم کرد.

امیدوارم شک و سوالی باقی نمانده باشد . به هر حال اگر سوالی بود در خدمتیم

با تشکر
موفق باشید

Majed
Saturday 20 September 2008, 12:59 PM
سلام دوستان...

این آرشیو توسط خودم جمع آوری شده... از اینترنت.. دوستان نزدیک و اساتید آشنا که به نوعی یا خودشون تو کلاس حضور داشتند یا از دیگران گرفته اند..

همون طور که امیر عزیز گفت 8 ساعت و 37 دقیقه کلیپ کاملا تصویری هست.... با کیفیت بسیار عالی ...

بیشتر کلیپ ها سمینار های آموزشی تنبک نوازی استاد رجبی هست به اضافه ی چند ساعت کلاس های خصوصی و کنسرتی از ایشون ....

مطمئن باشید یکی از بهترین آرشیو های عمرتون رو خریداری میکنید...

tonbakist
Sunday 21 September 2008, 12:59 PM
راستش من چند روزی هست که خریداری کردم ولی همچنان نوشته در حالت آماده سازی هست. امیدوارم هر چه زودتر به دستم برسه.

tonbakist
Wednesday 1 October 2008, 12:01 AM
DVD به دستم رسید. فیلمهای بسیار ارزشمندی داره. از شما تشکر میکنم. فقط ای کاش فیلمهای مربوط به یک سخنرانی را داخل یک پوشه قرار میدادید تا راحت تر بشه از این DVD استفاده کرد.

Amir
Wednesday 1 October 2008, 12:24 AM
سلام

به علت اینکه این مدل سخنرانی ها ارزش زیادی دارند , برای اینکه از ارزش آنها کاسته نشود . بهتر دیدیم که مابین آموزش ها باشند تا مورد توجه بیشتری قرار بگیرند