PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي براي اتصال کیبرد به كامپيوتر

hmd_kro
Tuesday 23 September 2008, 07:50 PM
با سلام خدمت همه دوستان عزيز.

من ارگ roland e-56 دارم .ميخوام از طريق كابل midi به كامپيوترم وصلش كنم. اما زماني
كه متصلش ميكنم كامپيوترم نه اونو ميشناسه و نه پيامي ميده ؟

ممنون ميشم راهنماييم كنين. :ax

gol990
Tuesday 23 September 2008, 09:38 PM
با سلام خدمت همه دوستان عزيز.

من ارگ roland e-56 دارم .ميخوام از طريق كابل midi به كامپيوترم وصلش كنم. اما زماني
كه متصلش ميكنم كامپيوترم نه اونو ميشناسه و نه پيامي ميده ؟

ممنون ميشم راهنماييم كنين. :ax

با سلام خدمت دوست گرامی لطفا بگید از چه نرم افزاری برای اهنگ سازی میخواید استفاده کنید تا کمکتون کنم

hmd_kro
Tuesday 23 September 2008, 10:55 PM
‌ميخوام تو محيط hypersonic باهاش كاركنم واز صداهاش استفاده كنم

در ضمن برنامه Cakewalk kinetic هم توسيستمم نصبه

gol990
Sunday 28 September 2008, 12:53 AM
‌ميخوام تو محيط hypersonic باهاش كاركنم واز صداهاش استفاده كنم

در ضمن برنامه Cakewalk kinetic هم توسيستمم نصبه

سلام دوست عزیز من از نرم افزاری که گفتی استفاده نمیکنم به شما پیشنهاد میکنم که از نرم افزار های Cubase SX 3 یا Nuendo 3 استفاده کن که هم کار باهاشون راحته هم اینکه در نصب شدن کیبوردت به کامپیوتر بتونم کمکت کنم اگر تهیه ونصب کردی مشکلی داشتی بگو

hmd_kro
Thursday 2 October 2008, 10:13 AM
من برنامه Nuendo 3 رو نصب كردم ولي نمي دونم چرا تراكهاي midi صداشون پخش نمشه؟
اگه امكان داره يه مسير مشخص رو معرفي كنيد

در ضمن ميخواستم بدونم زماني كه برنامه hypersonic رو باز ميكنم ميشه با كيبورد روش كار كرد يا نه؟
چون من كه كيبوردمو وصل كردم روي اين برنامه صداش در نمي اومد؟

avm
Thursday 2 October 2008, 12:25 PM
من برنامه Nuendo 3 رو نصب كردم ولي نمي دونم چرا تراكهاي midi صداشون پخش نمشه؟
اگه امكان داره يه مسير مشخص رو معرفي كنيد

در ضمن ميخواستم بدونم زماني كه برنامه hypersonic رو باز ميكنم ميشه با كيبورد روش كار كرد يا نه؟
چون من كه كيبوردمو وصل كردم روي اين برنامه صداش در نمي اومد؟

سلام
زمانی که شما sample رو باز میکنی میری تو قسمت out اسم hypersonic رو انتخاب میکنی، این کارو کردی و بازم صدا نیومد؟!! و اینکه با کیبورد میشه کار کرد روش. و اینکه یه تراک میدی باید قبلش add کنی و روی اون علامت بلند گو که کنار علامت record هست کلیک کن تا های لایت بشه( زرد) فکر کنم مشکلت حل شه!

مرسی ارسلان

hmd_kro
Thursday 2 October 2008, 08:35 PM
دوست عزيز ممنون از شما فقط ميشه بگيد چه جوري ميشه مقدار buffer‌ رو تو اين برنامه تغيير داد؟

hmd_kro
Thursday 2 October 2008, 10:05 PM
يه چيز ديگه يادم رفته بود اينه كه چرا وقتي با كيبورد شروع به كار ميكنم همزمان هم صداي ارگ خودم از داخل سيستمم پخش ميشه هم صداي sample؟

ميشه كاري كرد كه صداي ارگم نياد؟ درضمن با تاخير اومدن صدا هم براي ما مسئله اي شده نميشه كاري كرد؟

ممنون ازشما...

avm
Thursday 2 October 2008, 10:37 PM
يه چيز ديگه يادم رفته بود اينه كه چرا وقتي با كيبورد شروع به كار ميكنم همزمان هم صداي ارگ خودم از داخل سيستمم پخش ميشه هم صداي sample؟

ميشه كاري كرد كه صداي ارگم نياد؟ درضمن با تاخير اومدن صدا هم براي ما مسئله اي شده نميشه كاري كرد؟

ممنون ازشما...

سلام

منظور از بافر دقیقا چیست اگه منظور شما به دلیل لیتنسی هست؟ باید از کنترل پنل sound card اتون بافر رو تغییر بدین، شما با کابل میدی باید وصل کنین، که sample ها پخش بشه! اگه کیبور شما Arenger هست که اسپیکر داره صداشو کم کنین و از لاین Out اش خروجی نگیرین، چون اگه فقط از midi out خورجی بگیرین صدای کیبورد شما نمیاد

مرسی ارسلان