PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Canon

billy_the_kid
Friday 26 September 2008, 04:55 AM
سلام خدمت دوستان و اساتید

این دفعه یک اثر بسیار معروف کلاسیک از یوهان کریستف پاچالبل که از قطعاتیه که شخصا خیلی بهش علاقه دارم اجرا کردم. اجرای اصلی توسط چنگ بود. بنده پارت فلوتشو با کمک از پارتی که از قبل برای اجرا با ویولن داشتم با کمی تغییر تنظیم کردم و با چنگ دوئتش کردم. البته چون یه کم شرایط ضبط خوب نبود (ساعت 1 am) و به خاطر نگرانی از مزاحمت برای همسایه ها اونچیزی نشد که دوست داشتم بشه.

اما اطلاعاتی کلی در مورد این اثر:
یکی از قطعاتیه که پاچالبل در دوران موسیقی Baroque در حدود سال 1680 میلادی برای اجرا با 3 ویولن و Continuo نوشته. در رده بندی موسیقی کلاسیک در رده Chamber Music قرار می گیره و کلا در اکثر جاها در دنیا به عنوان موسیقی اجرای مراسم ازدواج در کلیساها توسط پیانو سولو یا پیانو (چنگ) و فلوت اجرا می شه.

مشهورترین تنظیم این اثر رو JeanFrançois Paillard (You can see links before reply) در اواخر سال 70 میلادی انجام داد و می شه گفت کاری که ایشون انجام داد در زنده کردن دوباره این اثر خیلی تاثیر داشته.

از بین اجرا های انجام شده با فلوت، اجرای ارکسترال Sir James Galway دردهه 80 میلادی خیلی مشهوره، بدلیل تنظیم خاصی که ایشون برای اجرا با فلوت انجام دادن و از اون زمان تا بحال کس دیگه ای نتونسته تنظیم ایشونو با فلوت اجرا کنه.

دوستان و اساتید لطفا ایرادای کار رو هم بگید.

سپاس
(2) Johan Christoph Pachebels Canon (Written in 1680).mp3 (%3Ca%20href=)">(2) Johan Christoph Pachebels Canon (Written in 1680).mp3 (You can see links before reply 80_.html)

arian
Saturday 27 September 2008, 08:43 AM
ممنون جناب ميثم خان .بسيار زيبا و دلنشين بود . ابتكار خيلي جالبي بود كه در باره ي قطعه نيز توضيحاتي فرموده بوديد . ممنون

Tina_b
Wednesday 7 January 2009, 09:45 AM
سلام
امیدوارم خوب باشید
از همه ی راهنمایی هایی که در سایت قرار دادید واقعا ممنون. من خیلی استفاده کردم. خیلی از کار های زیبای شما را هم گوش دادم و فوقالعاده بود.
می خواستم بدانم می شه نت این آهنگ را روی سایت بگذارید تا منم سعی کنم اون را اجرا کنم؟
ممنون می شم
خداحافظ
تینا

fav
Thursday 4 March 2010, 06:37 PM
salam kheyli ziba bood mfagh bashi

EmadS
Monday 29 March 2010, 01:58 PM
سلام . ببخشید نت اصلی همین آهنگ Canon رو برای پیانو دارید؟ اگه تنظیم همین آقاهه JeanFrançois Paillard (You can see links before reply) هم باشه خوبه . من یه ورژنش رو می زنم منتها ناقصه . هر چی هم که دنبال نت اصلی می گردم پیدا نمی کنم . ترجیحا در ر ماژور باشه (Canon in D)

delasa
Thursday 5 August 2010, 01:17 PM
منهم خیلی دوست دارم کارتون رو بشنوم ولی در سایت 4shared با این پیام مواجه میشم the file link that you requested hs not valid میشه راهنماییم کنین؟ ممنون میشم