PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Memories..........گوش کنيد،نظر بديد!

billy_the_kid
Friday 26 September 2008, 09:52 AM
سلام دوباره

این کار نوشته آهنگ ساز مشهور بریتانیایی Andrew Lloyd Webber هستش که بنده با فلوت اجراش کردم.

خوشحال میشم نظرات عزیزان رو بشنوم.

Memories form the Cats - Andrew Lloyd Webber.mp3">Memories form the Cats - Andrew Lloyd Webber.mp3 (You can see links before reply)

hoori
Sunday 28 September 2008, 10:52 AM
سلام
خیلی قشنگ بود.

Leon
Sunday 28 September 2008, 11:12 AM
بله زيبا بود.
البته خالی از اشکال نبود!
اتفاقاً اين يکی از آهنگ های مورد علاقه من هست اثر ی ماندگار از Andrew Lloyd Webber،بخصوص با صدای خواننده اپرا،خوزه کارراس.
در مجموع خوب بود،ولی جاها ايی رو شتاب زده اجرا ميکنيد،کمی تمپو آهنگ رو بياريد پايين،تا زيبا تر به گوش برسه.همچنين به ديناميک آهنگ دقت کنيد،جاهايی که آرام تر اجرا ميشه و جاهايی که با شدت بيشتری تاکيد ميشه،به هر حال اين يک آهنگ رمانتيک هست،و بايد حس رو به خوبی انتقال بده.
خوب بود آفرين،بخصوص جايی که تغيير گام ميدی!

billy_the_kid
Tuesday 30 September 2008, 08:49 PM
بله زيبا بود.

البته خالی از اشکال نبود!
اتفاقاً اين يکی از آهنگ های مورد علاقه من هست اثر ی ماندگار از Andrew Lloyd Webber،بخصوص با صدای خواننده اپرا،خوزه کارراس.
در مجموع خوب بود،ولی جاها ايی رو شتاب زده اجرا ميکنيد،کمی تمپو آهنگ رو بياريد پايين،تا زيبا تر به گوش برسه.همچنين به ديناميک آهنگ دقت کنيد،جاهايی که آرام تر اجرا ميشه و جاهايی که با شدت بيشتری تاکيد ميشه،به هر حال اين يک آهنگ رمانتيک هست،و بايد حس رو به خوبی انتقال بده.
خوب بود آفرين،بخصوص جايی که تغيير گام ميدی!

خیلی ممنون از وقتیکه برای گوش کردن و نضر دادن گزاشتین.

در مورد تمپو باید بگم که این کاررو Sir James دقیقا با همین تمپو انجام دادن و من هم سعی کردم تمپو رو عوض نکنم. در خصوص دینامیک با شما موافقم، متاسفانه یکی از سختیهای این ساز کنترل دینامیک مخصوصا در اکتاو 3 ساز هست. امیدوارم با تمرین بیشتر بتونم Dynamics هام رو بهتر کنم.

بازهم ممنون از نضرات مفیدتون.

delasa
Tuesday 10 August 2010, 04:35 PM
میشه لطفا لینک جدید بزارید

DesironnA
Tuesday 10 August 2010, 04:47 PM
میشه لطفا لینک جدید بزارید
پس از این همه سال؟؟:22:

delasa
Tuesday 10 August 2010, 05:04 PM
آره مگه اشکالی داره؟من تازه عضو شدم