PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیدگاه عمومی نسبت به ساز دهنی ؟

safa304
Friday 12 January 2007, 07:01 PM
اینکه دسته ای از افراد سازدهنی را بیشتر یک اسباب بازی می پندارند تا یک ساز، دو دلیل دارد: یکی اینکه تا به حال تک نوازی یک نوازنده واقعی را با این ساز نشنیده اند، دلیل دوم کمبود قطعات کلاسیک ساخته شده برای ساز دهنی است. در مورد دلیل اول، به هر ترتیب تمی توان برای چنین طرز تفکری افراد را سرزنش نمود، کار درست این است که بتوانیم با شیوه نواختنمان دید آنها را تغییر دهیم. در توضیح دلیل دوم نیز این کمبود واقعا وجود دارد، اساتیدی چون باخ، موزار و بتهوون هیچگاه قطعه ای برای سازدهنی نساختند، همه می دانیم که این ساز در آن روزگار به صورت کنونی وجود نداشته و با اطمینان می گویم اگر ساز دهنی امروزی در دوره موزار یا آهنگسازان مطرح دیگر یافت می شد، به طور قطع برای این ساز نیز قطعاتی ساخته می شد. "

safa304
Friday 12 January 2007, 07:02 PM
نظر شما چیست؟

Hes_r
Friday 12 January 2007, 09:01 PM
سلام عزیز

میدونم که از مجید آنلاین اومدی و خوشحالم که دعوتم رو قبول کردی

عزیز منتظر فعالیت هات و راه انداختن بخش ساز دهنی هستم تا ایشالله همکارمون شی

و اما در این مورد نظر من اینه که نبودن قطعات خوب با ساز دنی یا بهتر بگم متداول نبود اون باعث شده کسی تا حالا چیز خاصی نشنیده باشه و این ساز در چنین حالی باشه

قربانت : حسام cheshm

safa304
Saturday 13 January 2007, 01:27 AM
ممنون از شما.
اگه دوستان کسی خواست صدای ساز دهنی را بشنوه پیشنهاد میکنم آهنگ لری آدلر را دانلود کنید و ببینید چه صدای جادوئی از این ساز کوچولو در میاد
این آهنگ توی تاپیک آهنگهای ساز دهنی هست اولین آهنگ

Adib
Monday 22 January 2007, 05:26 PM
کاملا درسته و ما نسل جوون باید دوباره اونو زندش کنیم

Hes_r
Monday 22 January 2007, 06:01 PM
البته این یه کار دسته جمعی میخواد

safa304
Tuesday 23 January 2007, 12:21 AM
من که هستم برای هم نوازی بهتره یه انجمن تشکیل بذیم که دوستان علاقه من بیشتر با هم آشنا بشن

rezaahamdy
Saturday 19 May 2007, 12:23 AM
کمکم خوب میشه صبر چیز خوبیه

Amir
Tuesday 21 August 2007, 02:03 PM
الن تو ایران چه کسانی ساز دهنی می زنند و معروف هستند ؟؟

Majed
Tuesday 21 August 2007, 02:25 PM
صفا جان این آهنگی که گفتی رو بذار تا ما هم بشنویم

alexy_336
Wednesday 9 January 2008, 10:02 PM
به نظرم ساز دهنی تو ایران تازه داره جا میافته
من خیلی از جوونا رو میبینم که الان دنبال سازدهنین
فقط باید راهنماییشون کرد