PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفندی برای کاهش تاثیر نامطلوب تعریق دست در نوازندگی

AliB
Tuesday 7 October 2008, 09:07 PM
دوستان عزیز سلام.
چندیست که به طور تصادفی پی به شیوه ای بردم که خیلی به حرکت روان دسته ی ساز هنگامی که دستانم عرق کرده و خیس هست پی بردم که جالب دیدم اون رو با دوستان هم مطرح کنم.
چندی پیش به خاطر شدت تمرین و حرکت های سریع در طول دسته احساس کردم پوست دستم در قسمت روی تیغه در محل اتصال انگشت سبابه به کف دست و همان قسمتی که در زیر دسته قرار می گیرد آزرده شده و برای جلوگیری از سایش بیشتر چسب زخمی بر روی آن قسمت زدم .
که تا ثیر جالبی داشت ضمن برآوردن مراد من متوجه شدم چقدر در حرکت روان دسته در دست چپم کمک می کند. این است که از آن موقع تا به حال معمولا از این چسب استفاده می کنم و تاثیر آن خیلی راضی هستم.
به این عکس توجه
کنید.You can see links before reply
امیدوارم که برای دوستان هم جالب و مفید بوده باشد.

hoori
Tuesday 7 October 2008, 09:28 PM
دوست من سلام

تجربه خیلی جالبیست. جالبتر اینست که این کار را معمولا نوازندگان فلوت کلید دار هم به وفور انجام می دهند، تنها با این فرق که چسب را بر روی ساز و کلیدها می زنند تا از سر خوردن ساز جلوگیری شود.

arman405
Wednesday 14 January 2009, 02:11 PM
سلام علی جان

بنا به مزاحمت های همیشگی اگه تونستی یه بار دیگه عکس رو آپ کن.باید از تمامی تجربیات شما بهره برد.

کوچیکت آرمان

AliB
Wednesday 14 January 2009, 10:32 PM
چشم!
این مشکل موقتی بودن سرور ها برای آپلود خیلی بده!