PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ریتم نواز برای موبایل

moorcheh
Thursday 9 October 2008, 02:44 AM
سلام دوستان عزیز.
آیا شما نرم افزاری برای موبایل (البته جاوا)سراغ دارید که امکان نواختن ریتم های ساده را داشته باشد؟(یه چیزی شبیه کار دستگاههای مترونم پیشرفته که قابلیت ریتم نوازی دارند):ilovemusic:

Babak_mix
Sunday 12 October 2008, 07:03 AM
سلام دوستان عزیز.
آیا شما نرم افزاری برای موبایل (البته جاوا)سراغ دارید که امکان نواختن ریتم های ساده را داشته باشد؟(یه چیزی شبیه کار دستگاههای مترونم پیشرفته که قابلیت ریتم نوازی دارند):ilovemusic:

با سلام،
نرم افزار درخواستي شما رو در قسمت نرم افزار هاي درخواستي دوستان (You can see links before reply) (پست شماره #15 (You can see links before reply)) قرار دادم.
(اگر با نصب اين فرمت مشكل داشتي بگو تا فرمت هاي ديگري رو براي دانلود قرار بدم)

موفق و پيروز باشي Babak

moorcheh
Tuesday 14 October 2008, 01:07 AM
با تشکر از توجه شما دوست عزیز.
من نرم افزاری که قرار داده بودید دانلود کردم اما نرم افزار مورد نظر در آن قرار نداشت...البته بهتر است بگویم اصلا فایل جاوا در کار نبود(نرم افزاری در فولدری که شما آپلود کردی موجود نبود).لطفا راهنمایی کنید.

Amir
Tuesday 14 October 2008, 07:39 AM
سلام

پسوورد رو به صورت زیر وارد کنید فایل ها به درستی Extract می شوند

You can see links before reply

moorcheh
Tuesday 14 October 2008, 01:46 PM
سلام

پسوورد رو به صورت زیر وارد کنید فایل ها به درستی Extract می شوند

You can see links before reply

امیر خان من با extract کردن فایل مشکل ندارم.در درخواست من به دو نکته ای که تقاضا کردم توجه نشده است.
1-من نرم افزار ریتم نواز درخواست کردم نه مترونم(یه چیزی شبیه کاری که guitar pro انجام میده)
2-فرمت فایل جاوا باشد(قابلیت نصب روی گوشی های فاقد سیمبیان را داشته باشد).من برای سونی اریکسون میخوام.
با تشکر فراوان از توجه شما.