PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بداهه نوازی دستگاه نوا از علیرضا امیرصمیمی(خودم!)

alireza_amirsamimi
Saturday 11 October 2008, 11:32 AM
بنا بر قولی که توی میتینگ داده بودم دیشب یه بداهه نوازی کردم و الان توسایت میذارم امیدوارم دوستان خوششون بیاد.تا حد امکان نویزش رو گرفتم ولی هنوز کمی نویز داره.که انشاالله دوستان به بزرگی خودشون میبخشند.
بداهه نوازی در گوشه های درآمد و نیشابورک و نهفت انجام شده و آخرش هم یه چهارمضراب نوا زدم که ساخته خودم هست(البته اینجا کامل نزدم).بیشتر سعی کردم به حس توجه داشته باشم تا به چیزهای دیگر.امیدوارم خوشتون بیاد
کار رو با دو کیفیت گذاشتم
این کیفیت بالا حدود 28mb
You can see links before reply
این کیفیت کمتر هست و حدود 5mb برای دوستانی که سرعت اینترنت کمتری دارند
این هم همون کیفیت کم هست ولی 5 قسمتش کردم که راحت دانلود بشه .باید هر 5 قسمت رو دانلود کنید و روی یکی از فایل ها راست کلیک کنید و extract here رو انتخاب کنید
password:noteahang.ir

Majed
Saturday 11 October 2008, 02:25 PM
یا علی بابا.... نزدی نزدی یهو ترکوندی.... 13 دقیقه بداهه .. اونم به این زیبایی و تنوع واقعا لذت بخش بود... بازم از این کارا بکن....

arian
Saturday 11 October 2008, 05:45 PM
جناب امير صميمي عرض تشكر و ارادت . بسيار زيبا و دلنشين و عالي بود . اميدواريم باز هم شاهد اجراهاي زيباي شما باشيم . ممنون

alireza_amirsamimi
Saturday 11 October 2008, 10:52 PM
ممنون از آرین خان و ماجد عزیز
جناب آرین ارادت از ماست و سروری از شما
ممنون از دوستان که زحمت دانلود و نظر دادن رو کشیدند و نظر دادند و امیدوارم این کار شروعی باشه برای اینکه مدیران برای تشویق کاربران کار بذارند

Hmd_N
Saturday 11 October 2008, 11:01 PM
علی جان بابا دیگه حرفی واسه گفتن نزاشتی جیگر !

البته علی جان چند بار تو منزل خودشون من رو به فیض عالی رسوندن که دلم نمی خواست از خونشون برم !

خیلی خیلی عالی !

دست و پنجت درد نکنه

alireza_amirsamimi
Sunday 12 October 2008, 09:43 AM
نوکرم حمید جان جیگر!نظر لطفته.انشالله باز هم بیای شیراز با هم ساز بزنیم و حال کنیم

Amir
Sunday 12 October 2008, 10:04 AM
علی جان مثل همیشه عالی بود

ممنون

alireza_amirsamimi
Sunday 12 October 2008, 01:07 PM
ممنون امیر جون.نظر لطفته.انشا الله تو هم کار بزنی و بذاری و ما لذت ببریم

Kamanche
Monday 13 October 2008, 01:13 AM
با سلام
علیرضا ی عزیز خسته نباشید
دم شما گرم . استفاده ها بردیم .
واقعا زیبا بود.
آقا بازم از این کارا بکنید.

alireza_amirsamimi
Tuesday 14 October 2008, 11:35 AM
ممنونم ویشتاسب عزیز.محبت کردی که وقت گذاشتی و گوش کردی.واقعا دوستان شرمنده کردند.به خاطر حجم زیاد فایل از دوستان معذرت میخوام.تا حد امکان کمش کردم ولی خوب 5 mb کمتر نشد

AliB
Thursday 23 October 2008, 06:50 PM
علیرضا جان من هم گوش دادم کارت رو و پوزش می خوام که به دلیل سفر نتونستم زودتر نظر بدم.
من هم خیلی خوشم اومد از کارت و پرقدرت و فرز ساز زدی . صدای ساز زنگدار و خوب بود.
کارت درسته :) ان شالله شاهد کارهای دیگر و بعدی ازت باشیم.
همیشه موفق باشی و سلامت
ارادتمندت
علی

alireza_amirsamimi
Friday 24 October 2008, 01:22 AM
ممنون علی جان نظر لطفته.شما همین که زحمت دانلود رو کشیدی بر من منت گذاشتی.ایشالله مدیرای بخش های ایرانی بیشتر فعالیت کنیم و کار بذاریم تا کاربرا تشویق بشن و کار بذارن .

heiran
Tuesday 6 January 2009, 02:39 AM
کم کم داره گریم در میاد از اینکه اکثر کترهایی که دوستان گذاشتند از لینک اصلی جابجا( پاک) شده و من بی نصیب موندم

کمکی از کسی بر میاد؟

bahador1234
Thursday 9 May 2013, 05:40 PM
درود بر شما دوست عزیز. متاسفانه لینک دانلود ( کیفیت پایین ) خراب شده است. اگر امکان دارد اصلاح فرمایید.
ممنونم

alireza_amirsamimi
Friday 10 May 2013, 06:40 AM
از دوستان معذرت میخوام که پاک شده
این کار مال جوانی بود یادش به خیر و مربوط میشه به چهار سال و اندی پیش!
سعی میکنم کار رو پیدا کنم و دوباره آپلود کنم

saleke_fana
Thursday 30 May 2013, 06:15 AM
سلام جناب صمیمی عزیز
اگر ممکنه مطلبی میخواستم در مورد پرده های سه تار برای نواختنِ هر دستگاه با کوک های مختلف اگر میشد به صورت تصویری این کارو قرار بدیم بسیار مفید تر بود این آدرسِ وبلاگِ بندست میخواستم کمکم کنید تا در وب مطلبی در این مورد قرار بدیم هنرجوی آواز هستم 3-4 ماهی هم میشه سه تار کار میکنم اگه لطف کنید در وبلاگ برام پیام بزارید ممنون میشم You can see links before reply

alireza_amirsamimi
Saturday 1 June 2013, 12:00 AM
سلام جناب صمیمی عزیز
اگر ممکنه مطلبی میخواستم در مورد پرده های سه تار برای نواختنِ هر دستگاه با کوک های مختلف اگر میشد به صورت تصویری این کارو قرار بدیم بسیار مفید تر بود این آدرسِ وبلاگِ بندست میخواستم کمکم کنید تا در وب مطلبی در این مورد قرار بدیم هنرجوی آواز هستم 3-4 ماهی هم میشه سه تار کار میکنم اگه لطف کنید در وبلاگ برام پیام بزارید ممنون میشم You can see links before reply
سلام دوست عزیزم
من به وبلاگت سر زدم ولی راستش متوجه نشدم به کدوم قسمتش برم و قراره چیکار کنی
لطفا برام پیغام خصوصی بذار
موفق باشی