PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر خواهی :کامران و هومن......ما کانادايی هستيم!؟

Leon
Tuesday 14 October 2008, 09:58 AM
You can see links before reply

کامران و هومن،اين دو خواننده جوان موسيقی پاپ ايرانی،چندی پيش در يک گفتگو با خبرنگار خارجی،خود را کانادايی ناميدند و زبان خود را فرانسوی!!!
فکر ميکنيد علل اين کار چی بود،چرا نگفتند ايرانی؟چرا نگفتند ما فارسی صحبت ميکنيم؟!

ِ (You can see links before reply)دانلود (You can see links before reply)

منبع: Tehran2kids

onlymusic
Tuesday 14 October 2008, 02:24 PM
فكر نمي كنم موضوع چندان مهمي باشه. اونها دو تا تصنيف خون ساده هستند كه واقعا هم در ايران متولد نشدند پس ايراني نيستند. درسته كه خانواده ايراني دارند ولي در ايران متولد شدن و با فرهنگ اين آب و خاك زندگي كردن و عجين شدن بنظرم چيز ديگريه. طبيعتا نخواهند تونست لمس كنند وطن رو و زياد ديدم كه در سايتها در مورد اين گفته شون بحث و فحص شده اگر چه شخصا معتقدم موضوع قابل بحثي نيست. شايد در شرايطي هستند كه گفتن من ايراني هستم از هوادارانشون كم كنه و يا درآمدشون. بهرحال اونها عرق وطن پرستي ندارند چرا كه در ايران زندگي نكردند و از اونها انتظاري بيش از اين نمي رفت.
با تشكر فريبا

shbaharehs
Tuesday 14 October 2008, 08:18 PM
راستش به نظر من خیلی کار ناپسندی بود. به هر حال ایران بدنیا نیومده باشن و ایرانم بزرگ نشده باشن خانوادگی ایرانین و خودشونم نمتونن انکار کنن, چون دارن برای ایرانی کار میکنن, فارسی شعر میخونن, لباس با مارک فروهر میپوشن و از طریق طرفدارای ایرانی و طرفدارای فارسی زبان دیگه بالا اومدن و تمام کارشون به (نمیگم فقط ایرانی چون بین تاجیک ها و ...) فارسی زبانها ربط داره و وابسطه است.

ممنون

marzi_a1732
Tuesday 14 October 2008, 09:28 PM
شاید اینجوری فکر می کنن ارزش و محبوبیتشون بیشتر میشه
اما به نظر من کار درستی نکردن

guitar
Friday 17 October 2008, 12:35 PM
سلام
در مورد این که کار درستی کردن یا نه ، من نظری نمیدم ولی فکر کنم اونا اینکار رو کردن چون فکر می کنند با این کار محبوبیتشون بیشتر میشه و طرفدارای بیشتری پیدا می کنند.

.t.A.T.u
Friday 17 October 2008, 04:01 PM
والا به نظر من اینقدر مهم نیست که بخوایم در موردش بحث بکنیم، ایرانی بودن اونا که چیزی به عظمت و شکوه ایران اضافه نمی کنه که...

FARZANEH.ZAFAR
Thursday 10 December 2009, 03:31 PM
شاید منظورشون پاسپورتشون بوده که کانادایه و شاید میخواستن بگن که فرانسوی هم بلدن!
اگه این جوری دوست دارن بذارید این طوری فکر کنن.

mehdihooman
Thursday 10 December 2009, 04:58 PM
شايد فكر كردن اگه خودشون رو كانادايي معرفي كنند راهي ميشه براي پيشرفتشون . متاسفانه اشتباه فكر كردن چون اين كار باعث شد اون محبوبيتي كه در ايران داشتند رو تا حدودي از دست بدن .
بعلاوه به نظر من اين دو تا خواننده در بين خواننده هاي پاپ هم درجه سه هستند . اگه اسم ايران مي خواست با كار اين دوتا زير سوال بره بايد خيلي زودتر از اينها ايران محو مي شد . اما ايران يه ريشه اي تو اين كره زمين داره كه اسمش تا ابد موندنيه

Arash-hadian
Thursday 10 December 2009, 11:14 PM
به نظر من این دوتا خواننده اصلا ارزش و اعتباری از لحاظ خوانندگی ندارن و حیفه که بخواهیم در موردشون حرف بزنیم. اصولا اکثر خواننده های لس آنجلسی به پول و کسب درآمد فکر میکنن .

جالبه که همشون هم میگن که ما به عشق مردم کار میکنیم و آرزومون اینه که بیایم ایران و از این حرفا.

کسی که هویت خودشو قایم کنه به نظرم انسان بی ریشه ای هست. همون بهتر که گفتند کانادایی اند .من که ننگم میاد اینا ایرانی باشند.

از خواننده های لس آنجلسی شاید انگشت شمار باشن که هنوز هم عشق ایران رو در سر داشته باشند.
حیف اسم خواننده که بزاریم رو اینا.

am3000
Friday 11 December 2009, 03:17 AM
راستش من نه تنها ناراحت نشدم،بلکه بسیار هم خوشحال شدم!و این کارشون رو خدمت بزرگی به ایران و ایرانی میدونم.حیفه که ایران عزیز بوسیله چنین اشخاصی به دیگر ملل شناسانده بشه.

maryam21
Friday 18 December 2009, 10:54 AM
اين كه ميگيد خواننده لس انجسي به پول فكر ميكنه درست نيست به نظر من چون وقتي فارسي ميخونن اهنگاشون بيشتر فارسي زبان ها ميگيرن اما فوقش چند نفر ميخرن؟؟؟ خداييش كدومتون البوم كامران هومن و ارش و اندي و بقيه اونا رو خريدين اكثر طرفداراي اونا توي ايران هستن و ايراني جماعت پول خرج نميكنه فقط دانلود يا با هزار تومن ميره يه سي دي mp3 ميخره با كلي اهنگ كه با 1/5 برابر اين پول يعني هزار و پونصد ميشه يه البوم مجاز خريد كه اهنگاش توش همون سي دي هست و توي اين يكي 20 تا هم حتي اهنگ نيست
اما كاشون رو تاييد نميكنم با وجود اين كه طرفدارشون هستم زبانشون هرچي باشه دارن فارسي ميخونن پس كارشون درست نيست من با وطنشون كاري ندارم