PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقدیر از مسئول سابق بخش ویولن

Amir
Tuesday 14 October 2008, 11:22 PM
با سلام

متاسفانه دوست عزیز و گرامیمون جناب کنعانی ( akanani ) به علت مشغله بالای کاری و عدم دسترسی به اینترنت و سفر دراز مدت خارجه مدتی در کنارمون نیستند .

از تمامی زحمات ایشان برای سایت و بخش ویولن نهایت سپاس را داریم و امیدواریم هرجا هستند موفق باشند و به زودی به جمع ما بازگردند .

با تشکر

arian
Wednesday 15 October 2008, 07:09 AM
خدمت جناب اكانيني عرض سلام دارم . از دوستان خوب سايت كه متاسفانه مدتهاست به دليل گرفتاري در خارج از كشور كمتر امكان استفاده و بهره از مطالب خوب ايشون را داريم و اميدواريم كه روزي مثل قبل پر انرژي و فعال باز هم در سايت ببينيمشون . انشاء ا... هركجا هستند موفق و سلامت باشند .

Khashayar
Wednesday 15 October 2008, 11:52 AM
درود.
جناب کنعانی عزیز من از اطلاعات و تجربه های شما چیز های زیادی یاد گرفتم و همیشه خرسند بودم که شخصی چون شما رو در کنار خودمون داریم.ام خوب بازی زندگی خیلی پیچیده و سخت شده و باعث اتفاقات اینچنینی میشود.
به هر حال امیدوارم در هر جا که هستید سبز و خرم باشید و روزی دوباره شما رو در کنار خودمون داشته باشیم.

hichnafar
Wednesday 15 October 2008, 02:32 PM
سلام
آقای کنعانی امیدوارم همیشه سلامت وموفق باشید و خیلی زود شما رو تو نت آهنگ ببینیم .

Hmd_N
Wednesday 15 October 2008, 03:02 PM
سلام به آکانانی عزیز

آرزو دارم که زودتر مشکلات و مشغله ی کاریت تمام بشه و بتونیم در کنار خودمون ببینیمت که از اطلاعات خوب و پربارت استفاده کنیم.

با آرزوی موفقیت و سلامتی در هر کجا که هستی.

MonaLisa
Thursday 16 October 2008, 07:11 PM
سلام بر آکانانی عزیز یکی از دوستان قدیمی ...!

امیدوارم هر جا هستید موفق باشید و باز هم شاهد حضور گرمتون باشیم ...!

mehdifulot
Saturday 11 June 2022, 07:05 PM
You can see links before reply