PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال

maryam.mo
Tuesday 21 October 2008, 09:07 PM
ببخشید آقای ذوالفقاری
سوالی داشتم
من داشتم با یکی از دوستام راجع به عود صحبت میکردم اون میگفت اگه سه تار یا تار بلد باشی سریع تر یاد میگیری چون انگشت گذاریها رو یاد بگیری راحته
حالا حرفش درست اما شما میگید من چیکار کنم؟ آخه من الان همش به فکر عود هستم و اگه بخوام که بدون یاد گرفتن سه تار شروع کنم مشکلی پیش میاد .راستش من که مغز ناقصم میگه اگه بخوام سه تارم شروع کنم خوب بازم سخته چون ساز من تا الان این نبوده پس فرقی نباید باشه
نمیدونم تونستم منظورمو خوب برسونم یا نه؟
راهنمایی کنید ممنون میشم

maryam.mo
Wednesday 22 October 2008, 06:40 PM
خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون .حالا دیگه با این فرمایش شما شکّم از بین رفت بازم ممنون

alireza_amirsamimi
Thursday 23 October 2008, 12:48 AM
من خودم ساز اولم سه تار هست و ساز دومم عود.وهمین باعث شد خیلی سریع در عود راه بیفتم.بعد از 1 ماه استاد تعجب کرده بود و باور نمیکرد و یه آموزشگاه رو خبر کرد!!!؟؟دوستان در جریان هستند و سه تار خیلی بهم کمک کرد.ولی اینکه بگی برای عود زدن اول باید سه تار بزنی نه!!!اگر سه تار نزدی و میخوای عود بزنی دلیلی نداره ائل سه تار یاد بگیری همون عود رو بزن

bahman1364_m
Thursday 6 November 2008, 01:45 PM
salam aghaye zolfeghari.man bahman hastam az tabriz,ye chand mored soal dashtam az khedmatetun.man taze shuru kardam be navakhtane ud,ama vagheiatesh ba hich maktabi shuru nakardam,ba hamun zehniyati ke az tare azarbayjani daram,shuru be navakhtane ud kardam,bishtar sabke torkie ro dust daram,mikham farghe torkiye va ude iran ro behem begin age lotf konin

bahman1364_m
Thursday 6 November 2008, 01:50 PM
salam,mamnunam,kheyli khoshhalam be ye donyaye jadid vared shodam

alireza_amirsamimi
Sunday 23 November 2008, 12:02 AM
در آذربایجان عود رو به شکل متفاوتی از ایران کوک میکنند و نغمات هم در بعضی قسمتها ربع پرده هایشان تبدیل شده و از بین رفته و نکته دیگه اینکه اومدن شما رو به فروم تبریک میگم و لطفا فارسی کوک کنید چون از قوانین انجمن هست