PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي كنيد براي خريد قطعات كامپيوتر

ariya39
Wednesday 22 October 2008, 12:13 AM
سلام خدمت دوستان عزيز
ميخام يك كامپيوتر بگيرم واسه تمريناتم
(تئوري موسيقي)
كيبوردم ياماها630 هستش
و ميخام با اتصال به كامپيوتر
و با صداي پيانو تمرين كنم
يه مشخصات(هارد.سي پي يو.مادربورد.كارت صدا. كارت گرافيك.رم.پاور) بهم بدين كه بيشتر از 350 الي 400 تومن نشه
كيبورد و موس و مانيتور دارم
You can see links before reply

Sensation
Wednesday 22 October 2008, 01:44 AM
سلام
كارت گرافيك : ‌نيازي نخواهيد داشت آنبرد كفايت ميكنه دوست عزيز.

كارت صدا : با كارت صداي آنبرد كارهاي بسياري ميشه كرد اما اگه نگران مشكلLatency‌ هستيد سعي كنيد در رنج 150 تا 200 هزارتومان فعلا كارتون رو راه بندازيد و در آينده كارتن صداي حرفه اي تري رو راي هميشه بگيريد.
در اين رنج قيمت مدل ها بسيار هست.

پاور :‌ Green كابل برق Sata
رم :‌ O.‍C.Z
هارد : Maxtor ( حجم مهم نيست اما كمتر از 80 نباشه ) - پورت Sata
مينبرد : به ترتيب اولويت : Intel - Abit - Asus ( مدل ها بايد با قيمت مورد نظر شما متناسب باشند )
سي پي يو :‌ بدون حاشيه سعي كنيد بهترين رو انتخاب كنيد ! ( فكر كنم براي رنج شما مدل هاي Dual core دوهسته اي مناسب باشه )

ariya39
Wednesday 22 October 2008, 07:05 AM
*با كارت صداي آنبرد كارهاي بسياري ميشه كرد اما اگه نگران مشكلLatency‌ هستيد *

منظورتون از Latency چيه ؟؟؟؟

Babak_mix
Wednesday 22 October 2008, 08:19 AM
با سلام به دوست عزيزم آريا...

منظور از Latency كه دوست عزيزم فرمودند، تأخير صداي بخش شده از كامپيوتر هست، شما وقتي با كيبورد كار مي كنيد و كيبوردتون به كامپيوتر متصل هست، بين اجراي شما و پخش در كامپيوتر اختلاف زماني كوچيكي پيش مياد كه بهش Latency ميگن، اين مشكل رو هم بوسيله نرم افزار و هم بوسيله سخت افزار ميشه حل كرد، و قطعاً سخت افزاري بهتر از نرم افزاري عمل ميكنه، شما ميتونيد با هزينه اي حدود 160 هزار تومن يه كارت صوت در حد حرفه اي خريداري كنيد، كه فكر كنم مدل 2496 از شركت M - Audio كه خودم هم از اون استفاده ميكنم خيلي مناسب باشه...

باز هم اگر سوالي بود بنده و بقيه دوستان در خدمتت هستيم.

موفق و پيروز باشي Babak

ariya39
Saturday 25 October 2008, 12:12 AM
با سلام به دوستان عزيز به ويژه babak & sensation

در نتيجه به نظرتون من sund card on board بخرم يا جدا؟؟؟؟ (M AUDIO 2496)

با تشكر كه منو قابل دونستين و راهنمائيم ميكنيد

Babak_mix
Sunday 26 October 2008, 06:42 AM
آريا جان ممون از لطفي كه به من و دوست عزيزمون داري...
اين وظيفه ماست كه دانش اندكمون رو در اختيار دوستانمون قرار بديم، روزي هم ميشه كه خود بنده از دانش شما استفاده خواهم كرد...
به نظر بنده اگر پول كافي داري و از هزينه اي كه ميكني استفاده لازم رو ميبري، بهتره كه كارت صوت حرفه اي خريداري كني، ولي در غير اين صورت بهتره كه پول اضافه خرج نكني و به همون كارت صوت آنبرد اكتفا كني، البته نرم افزارهايي مثل ASIO هستند كه كارت صوت شما رو اندكي ارتقاء ميدن و به نرم افزارهايي كه با كارت صوت حرفه اي كار ميكنن (مثل Sonar) كارت آنبرد رو به صورت حرفه اي معرفي ميكنن، اما همونطور كه گفتم سخت افزارها خيلي كارآمدتر و بهتر از نرم افزارها خواهند بود...

موفق و سلامت باشي Babak

ebiramrb01
Monday 21 October 2013, 10:45 AM
کیسه رو یکم شل کن ، یکم بودجه بده