PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استاد اتابکی

hmdtop
Wednesday 29 October 2008, 10:13 PM
سلام
کسی کلاس های آقای اتابکی کجاست؟

Mojtaba
Thursday 30 October 2008, 09:01 AM
دوست عزیز منظور شما کدوم اتابکی هست . آقای محمرضا اتابکی یا پسرشون هومن اتابکی؟

mahdi868
Monday 23 March 2009, 09:31 PM
خیابان عباس آباد (ش بهشتی )- آموزشگاه موسیقی راه صبا

rahimi
Wednesday 21 April 2010, 07:49 PM
سلام به همه دوستان
استاد محمد رضا اتابكي از بهترين اساتيد موسيقي ايراني در حال حاضر مي باشد

محمد1518
Monday 5 July 2010, 11:41 AM
دوست عزیز این نظر شماست و محترمه ولی حتما پیش استادهای دیگه نرفتین.یه نمونه بارز که در زمانی که استاد فخیمی مدیر هنرستان موسیقی بودن ایشون ناظم اون هنرستان بودن
:am

korutzer
Thursday 8 July 2010, 02:58 AM
من نمیدونم. من فقط استاد بزرگ ارسلان کامکارو میشناسمو بس.

rahimi
Saturday 17 July 2010, 04:42 PM
لازم دونستم 1 توضیح در مورد استاد محمد رضا اتابکی به همه دوستان بدم جناب اتابکی ویالون ایرانی تدریس می کنن و تجربه 55 ساله در این زمینه دارن به جرات می تونم بگم در مورد ویالون ایرانی مرد اول تدریس ایران هستن استاد فخیمی و استاد ارسلان کامکار در ویالون کلاسیک استادان خوبی هستن اما اشتباه نکنید پسر آقای محمد رضا اتابکی به نام هومن اتابکی ویالون کلاسیک تدریس می کنن آقای محمدرضا اتابکی رو به همه دوستانی که دارن ویالون ایرانی کار می کنن پیشنهاد می کنم واسه 1 بار هم شده بیان و ایشون رو ببینن
آدرس آموزشگاه هم تغییر کرده آدرس جدید: میدان آرژانتین نبش خیابان هجدهم ساختمان جردن طبقه دوم واحد 10 آموزشگاه راه صبا

لینا
Saturday 17 July 2010, 05:25 PM
من برای دخترم که 6 سالشه دنبال یک استاد ویولن خوب هستم. کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

yazdi
Sunday 18 July 2010, 07:40 PM
خوب شما کجا زندگی میکنید ؟

محمد1518
Tuesday 20 July 2010, 11:14 AM
سلام رحیمی جان من خودم شاگرد استاد فخیمی هستم ولی شما خیلی در اشتباه هستید استاد کامکار و استاد فخیمی تبهر خاصی در سبک ایرانی دارند شما حتما یکسر به کتاب اساتید برتر ایران در قرن بیستم بزنید تا یککم اطلاعات تون زیاد شه.

لینا
Wednesday 21 July 2010, 06:30 PM
من تهران هستم.

rahimi
Thursday 22 July 2010, 05:25 PM
همه ما میدونیم 1 نفر میتونه هم ایرانی کار بکونه هم کلاسیک اما تو یکی از اینها قوی میشه در مورد کامکارها بگم دوستان بدونن من با آقای ارسلان کامکار که العان تو ارکستر سمفونیک ویالون اول هستن ارتباط نزدیک دارم و ایشون فقط ویالون کلاسیک کار می کنن ولی اردشیر کامکار هستن که کمانچه و ویالون ایرانی کار میکنن اشتباه نشه اما در مورد آقای فخیمی من اطلاع کافی ندارم ولی میدونم که ایشون بیشتر فعالیتشون در ضمینه کلاسیک بوده تا ایرانی برای امتحان میتونید تو گوگل همه بنویسید محمد رضا اتابکی تا ببینید ایشون چه وضعیتی دارن و بعد هم بنویسید استاد فخیمی و دوباره نتیجه رو ببینید و مقایسه کنید

rahimi
Thursday 22 July 2010, 05:29 PM
آقای محمد1518 خیلی دوست دارم بدونم شما چند ساله ویالون کار میکنید و العان در چه سطحی هستیدو چه کتابی رو دارید کار میکنید.

من 4 ساله کار میکنم و العان ردیف 2 استاد ابولحسن صبا هستم .

rahimi
Thursday 22 July 2010, 05:34 PM
خیابان عباس آباد (ش بهشتی )- آموزشگاه موسیقی راه صبا
سلام مهدی جان خوشحال میشم که بیشتر آشنا بشم

محمد1518
Saturday 31 July 2010, 11:43 AM
رحیمی جان من پیش استاد اتابکی هم بودم.من دو سال ونیمه :violinplay3: به صورت کاملا فشرده ویولن کار میکنم تا جلد 3 لو ویولن رو زدم کلاسیک هم آخرای ولفارت هستم همچنین کتاب گام نوازی هریمالی خالقی ها رو هم زدم کتاب های مقدماتی سوزوکی رو هم زدم کتاب 18 قطعه پیش در آمد هم زدم و الان دارم وارد پوزیسون میشم

Hessames99
Friday 22 February 2013, 12:35 PM
دوست عزیز محمد1518 فکر نمی کنم 1 شخص با 2 یا 3 سال تمرین ویولن اونم کلاسیک بتونه در مورد موسیقی ایرانی اونم بزرگترین ردیف دان و معلم این سبک موسیقی یعنی استاد محمدرضا اتابکی نظر درستی بده.وقتی میشه تواناییها و اطلاعات این مرد بزرگ رو درک کرد که ردیف های موسیقی ابرانی بزنید