PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم کردن صدای سنتور

مهسا
Tuesday 4 November 2008, 08:24 PM
سلام
برای کم کردن صدای سنتور چه کارهایی میشه کرد؟ممنون میشم که راهنماییم کنین.

veldmort
Tuesday 4 November 2008, 08:54 PM
به جای استفاده از نمد از ابر استفاده کن

Khashayar
Tuesday 4 November 2008, 10:57 PM
درود
برای کم کردن صدای سنتور راه های زیادی نمیشناسم جز اینکه اکثرا یا نمد ضخیم استفاده میکنند و یا ابر و فویل استفاده میکنند برای مضراب هاشون.بعضی پارچه هم میندازن روی سنتور به شیوه قدیمیها که توصیه نمیشه.اما من خودم زمانی شب ها وقت تمرین داشتم و همه خواب بودند و ...راه های زیادی رو امتحان کردم اما باز صدا بلند بود و برای دیگران که خواب بودند آزار دهنده بود.بعد یک تکه ابر بزرگ برداشتم به اندازه ضلع های سنتورم به صورت باریک بریدم و زیر سیم ها جوری قرار دادم که با سیم ها در تماس بود و این کار باعث شد لرزش سیم ها گرفته بشه و صدای خیلی ضعیفی ازش بیرون بیاد.البته صدایی با کیفیت خیلی پائین اما میشد زیر و بمی صدا ها رو تشخیص داد.البته این کار در طولانی مدت مضر هست و موجب ضعیف شدن گوش شما و.... میشود و فقط اگر مثل من مجبور بودید از این روش استفاده کنید.

mehdihooman
Saturday 29 November 2008, 09:26 AM
سعي كن زماني كه تمرين مي كني رو عوض كني . اگه سعي كني خودت آروم بزني اين كار در ذهن تو تداعي ميشه براي هميشه و اون زمانيب كه بخواهي اجرا كني براي كسي نمي توني به راحتتي صداي سنتور رو دربياري