PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب دوم روح الله خالقی

mortito
Monday 10 November 2008, 05:06 PM
سلام
میخاستم بدونم کسی هست که درسهای کتاب دوم روح الله خالقی رو به صورت فایل صوتی داشته باشه؟
خیلی از تکنیکها به نظر توسط اکثر مدرس ها اجرا نمیشه

marzi_a1732
Monday 10 November 2008, 05:39 PM
کتاب اول خالقی رو بچه ههی نت آهنگ اجرا کردند و فایلهلی صوتیشو تو سایت قرار دادند.
کتاب دوم رو یه مدتیه که شروع کردند و اگه به تاپیک مربوطه بری فایلهای صوتی این کتاب رو گیر میاری.
اینم آدرس تاپیک مربوطه:

You can see links before reply

احسان
Monday 10 November 2008, 11:09 PM
درود

من با نوازندگی علیزاده رو دارم ولی سایزش زیاده اگه لطف کنید و بگید کدوم درسها رو فعلا میخاهید من براتون آپ لود میکنم.

سپاس و پوزش
بدرود

bardyaa
Tuesday 11 November 2008, 06:41 AM
کتاب اول خالقی رو بچه ههی نت آهنگ اجرا کردند و فایلهلی صوتیشو تو سایت قرار دادند.
کتاب دوم رو یه مدتیه که شروع کردند و اگه به تاپیک مربوطه بری فایلهای صوتی این کتاب رو گیر میاری.
اینم آدرس تاپیک مربوطه:

You can see links before reply

انگار سؤال درمورد کتاب دوم تار و سه‌تار هنرستان‌ه، و اگه نه، باید جاش عوض شه.

درضمن، نسخه‌ای رو که حقوق مشخص داره نمی‌شه «آپ» کرد.

marzi_a1732
Tuesday 11 November 2008, 10:22 AM
شرمنده
انگار من اشتباه متوجه شدم.

احسان
Tuesday 11 November 2008, 05:01 PM
درود و سپاس از اینکه به بنده یاد آور شدید که حقوق مادی و معنوی داره.

من یه گله ای از بزرگان موسیقی خودمون و شرکتهای انتشار آلبوم ها و سی دی های اساتید دارم.
اون هم قیمت های بسیار زیاد محصولات هنری ایرانی است. آخه چرا باید قیمت یه ردیف 15 هزار تومان باشه. واقعا از عهده بسیاری خارجه که بخوان اینها رو تهیه کن. (من در مورد ظلم به فرهنگ شریف ایرانی توسط اساتید اعتراض دارم)

این آثار باید حداقل به راحتی در توان خرید هنر جوها باشه.
استاد گرانقدر لطفی در تلوزیون فرمودند که موسیقی سنتی ایرانی موسیقی سنگین هست و باید حمایت بشه. این حرف در شرایتی است که قیمت دی وی دی کنسرت کاخ نیاوران خود استاد در میدان انقلاب 12000 تومان است. من نمیدونم اگه استاد لطفی و دیگر اساتید حتی حاضر نیستند محصولاتشون رو با قیمت معقول به هواداراشون برسونن چه طور انتظار هم کاری از دولت و ماورا رو دارند.

یه سوال هم دارم اینکه جناب برومند و دوامی و بیگچه خانی و درویش خوان هم که از این دنیا رخت بربستند. چرا باید آثار اساتید باز هم با قیمتهای گزاف انتشارات ماهور بخش بشه. اینها حق کپی رایت و سود آوری برای چه افرادی را دارند؟
اساتیدی که با زندگی های سخت و عارفانه و با تمام وجود در صده اخیر ، در حفظ و اشاعه این فرهنگ غنی بدون مزد و منت فعالیت کردند.

پوزش و سپاس در انتظار نظرات دوستان و اساتید هستم

بدرود

mortito
Sunday 16 November 2008, 09:23 PM
من با نوازندگی علیزاده رو دارم ولی سایزش زیاده اگه لطف کنید و بگید کدوم درسها رو فعلا میخاهید من براتون آپ لود میکنم.

خوب هر چه بیشتر بهتر ولی 35 و39و43 و 44
اگر بزارید ممنون میشم

mrm43665
Monday 17 November 2008, 03:40 PM
درود.
من یه سوالی از مسیولین محترم دارم.
ما قرار بود که اینجا با هم دیگه شروع کنیم به یادگیری تار و اونم از کتاب مرحوم خالقی یعنی همین کتابی که mortito ازش ت. این تاپیک سوال کرده.
با توجه به اینکه همین کار رو بچه های ویلنیست با کتاب ویلن مرحوم خالقی انجام دادن و تاثیر بسزایی هم در رونق گرفتن بخش ویلن کرد ، این بحث از طرف دوستان مسیول یه دلایل محترمی جمع شد و قرار شد در بخش آموزش به اون پرداخته شه که من هنوز چیزی در این باره ندیدم.
با در نظر گرفتن اینکه بخش تار که برخلاف خود ساز و رونقی که در دست نوازندگان و هنر جویان فراوان اون هست جزء ضعیف ترین و کم تکاپوترین بخشهاست هنوز این بخش سرپرست خاصّی هم نداره که بخواد به این وضع رسیدگی کنه و یه بال و پری به اینجا بده.
پس در مجموع حقیر فکر میکنم اگر ایده ی قدیمی رو بشه دوباره زنده کرد و بچه ها باهم به نواختن و تعامل اموزش بپردازند هم اینجا بیشتر به عالقه مندان تار معرّفی میشه و هم بیشتر رونق میگیره و اینجوری بچه های نوازنده بیشتر ترقیب میشن که ساز دست بگیرن و یا به اینجا سر بزنند و فعالیّت کنند که قطعا هدف از همه ی انها جز یک قدم در راستای زنده ماندن روح و جسم موسیقی زخمی و دل افگار ما و بخصوص این ساز گرانبها و پر مایه بین جوانها و مردم ایران نیست.
اگر لازم هست حتّی میشه از کسانی که فکر میکنن صلاحیّت دارن تا این بخش رو به نوعی سرپرستی و هدایت کنند دعوت به عمل بیاد و کسی انتخاب شه و خلاصه با کمک همه ی دوستان بخش این ساز کهن و پر رمز و راز از این اوضای ناراحت کننده به سمت بهبود حرکت کنه.
سپاس فراوان . محمدرضا

احسان
Monday 17 November 2008, 04:00 PM
درود و سپاس از بزرگواران

سوال من در مورد قوانین کپی رایت بی جواب موند.

من امروز از یکی اساتید که چند کتاب رو جمع آوری کردن سوال کردم که این قطعات حقوق مادی و معنوی برای باز مانده ها داره یا نه که ایشون گفتند من برای یه سری از این قطعات از خود اساتید مثل صبا و بهاری مجوز کتبی دارم . و یه قانون هست که اگر از مرگ صاحب اثر 30 سال گذشته باشه حق کپی رایت برای باز مانده ها نداره.

بعد که راجع به این انتشارات پرسیدم گفت اینها سیستم مافیایی داره !!!!!!!!!!!!!!!!

حال من باز هم در پی پاسخ هستم . در پست قبلی من قانون کپی رایت رو نخواستم زیر سوال ببرم خواستم بگم موسیقی ما حمایت که نمیشه هیچ ، از دسترس دور هم میشه. چون من هیچ سی دی ارجینالی رو با این قیمتها ندیدم مگه آثار سنتی.

منون میشم اگه یه چیزی بگید من تو جیه بشم.

در مورد آپلود قطعات هم همون طور که گفته شد من بر طبق قوانین سایت نمی تونم بزارم. پوزش

بدرود

mrm43665
Monday 17 November 2008, 06:18 PM
درود
احسان جان من به عنوان کسی که یکمی تو این کارهای انتشار و جمع آوری آثار قدما فعّالیّت کرده و تا حدی برای خودم آگاه هستم از این سیستم ها تاسّف خودم رو عمیقاً از این موضوع ابراز می کنم و مافیایی بودن این سیستم ها و فروش این آثار رو هم تحقیقاً تایید می کنم. امّا این که چه باید کرد رو منِ حقیر و بعضی بزرگان این وادی هم نمی دونیم !
ولی در رابطه با آثار قدما و بزرگان مرحوم من چون خودم کاست ها و ضبط های خیلی قدیمی از ایشان رو دارم به دوستانم می دم که بعضی هاش رو این شرکت ها هم منتشر کرده اند البته قطعاً از روی همین بازمانده های بی وارث و بعضی دیگر رو هم تازه در دست انتشار دارند و یا تازگی به بازار عرضه کرده اند.از اون آثار من هر چه در توانم باشه به عنوان وظیفه به دست اهلش بدون هیچ عوضی می رسونم.
سپاس.محمدرضا

mortito
Monday 17 November 2008, 10:28 PM
ببخشید مثل اینکه بچه ها بد متوچه شدن من نگفتم cd این اجرا ها رو میخام فقط اگر کسی از دوستان این قطعات رو اجرا کرده در اختیار بقیه بزاره که فکر نمیکنم وقتی صاحب اثر راضی باشه ئ خودش بزاره مشکلی داشته باشه

mrm43665
Tuesday 25 November 2008, 04:44 PM
درود
از مسیولین هیچکی نبود جواب 2 تا پست قبل من رو بده ؟

ReshadNab
Friday 9 July 2010, 04:01 AM
درود و سپاس از اینکه به بنده یاد آور شدید که حقوق مادی و معنوی داره.

من یه گله ای از بزرگان موسیقی خودمون و شرکتهای انتشار آلبوم ها و سی دی های اساتید دارم.
اون هم قیمت های بسیار زیاد محصولات هنری ایرانی است. آخه چرا باید قیمت یه ردیف 15 هزار تومان باشه. واقعا از عهده بسیاری خارجه که بخوان اینها رو تهیه کن. (من در مورد ظلم به فرهنگ شریف ایرانی توسط اساتید اعتراض دارم)

این آثار باید حداقل به راحتی در توان خرید هنر جوها باشه.
استاد گرانقدر لطفی در تلوزیون فرمودند که موسیقی سنتی ایرانی موسیقی سنگین هست و باید حمایت بشه. این حرف در شرایتی است که قیمت دی وی دی کنسرت کاخ نیاوران خود استاد در میدان انقلاب 12000 تومان است. من نمیدونم اگه استاد لطفی و دیگر اساتید حتی حاضر نیستند محصولاتشون رو با قیمت معقول به هواداراشون برسونن چه طور انتظار هم کاری از دولت و ماورا رو دارند.

یه سوال هم دارم اینکه جناب برومند و دوامی و بیگچه خانی و درویش خوان هم که از این دنیا رخت بربستند. چرا باید آثار اساتید باز هم با قیمتهای گزاف انتشارات ماهور بخش بشه. اینها حق کپی رایت و سود آوری برای چه افرادی را دارند؟
اساتیدی که با زندگی های سخت و عارفانه و با تمام وجود در صده اخیر ، در حفظ و اشاعه این فرهنگ غنی بدون مزد و منت فعالیت کردند.

پوزش و سپاس در انتظار نظرات دوستان و اساتید هستم

بدرود
کاملن باهات موافقم.

Black_Violin
Friday 9 July 2010, 12:52 PM
داداش تاریخ تاپیکو یه نیگاه بنداز....

shadi!
Saturday 11 September 2010, 10:53 AM
salam
man ahange renge esfahano mikhastam:5:

BaBak_ParSian
Saturday 11 September 2010, 11:26 AM
درود - در بازار موجوده می تونی تهیه کنید

TurkOghlan
Saturday 11 September 2010, 11:38 AM
salam
man ahange renge esfahano mikhastam:5:
سلام همشهري. منم تبريزيم
مي توني فايلاي صوتي هر كتابي رو كه خواستي از اين جايي كه مي گم تهيه كني.
مي ري پاسا‍ز گلستان تو شهناز.تقريبا روبروي مدرسه ما(دبيرستان فردوسي) طبقه دوم يه فروشگاه هست به نام هنركده آذري . اونجا هست.
كل آلبوم روح الله فكر كنم 10000 تومنه. اگه خواستي ارزونتر دربياد مي توني بگي برات كپي بزنه.
فقط يه مشكلي هست چون قديمي هستن سي دي نيستن و كاستن. من خودم يه جوري تبديل كردم كه بد نيست.
راستي شايد اين فايلارو بذارم تو وبلاگم اگه گذاشتم بهت خبر مي دم حتما.
موفق باشي

shadi!
Saturday 11 September 2010, 02:20 PM
:18:!!mamnun az rahnemayitun,vali ki bere in hame raho
man inja darkhastamo mikonam age gozashtan ke eyval daran vali age nashod va nazashtan ziad mohem nis migam osy vasam mizane
!shad yashiasan

TurkOghlan
Saturday 11 September 2010, 02:31 PM
:18:!!mamnun az rahnemayitun,vali ki bere in hame raho
man inja darkhastamo mikonam age gozashtan ke eyval daran vali age nashod va nazashtan ziad mohem nis migam osy vasam mizane
!shad yashiasan
باشه.
ضمنا اينجا فارسي تايپ نكني پستات حذف مي شه.
سنده شاد ياشا

siamak2s2l
Sunday 29 April 2012, 12:30 PM
سلام.
من چجوری میتونم فایل صوتی ویولن کتاب اول روح الله خالقی رو تو سایت پیدا کنم؟
ممنون اگر کمکم کنین.

Davodakbari21
Sunday 30 March 2014, 12:24 AM
سلام دوست عریر

من هم دنیالشم و اگه پیدا کنم بهتون خبر میدم و اگه شما هم پیدا کردید یه من خیر بدید

ممنون