PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتتاح بخش های استان های ایران

Amir
Monday 10 November 2008, 11:26 PM
شاید هیچ وقت هیچ کدام از شما دوستان فکر نمی کردید که روزی می توانید از طریق درگاهی عمومی به راحتی آب خوردن و نفس کشیدن هم شهری های خود در زمینه موسیقی را پیدا کنید یا براحتی مسائل مختلف هنری محله خود را بررسی کنید و صدای خود را براحتی به گوش همگان برسانید

این امکان با برنامه ریزی شورای سیاست گذاری نت آهنگ و تیم مدیران برای شما عزیزان فراهم شده است .

بخش هایی که در آن صددرصد می توانید شهر خود , محله خود , فرهنگ و آداب و رسوم و عقاید خود را به راحتی بیان کنید . برای شکوفایی موسیقی شهر خود تلاش کنید . کمبود ها را فریاد بزنید و عموم رو از تغییرات با خبر سازید

هدف ما از مدت ها پیش نزدیک تر کردن اهالی موسیقی به یکدیگر بوده و تصمیم گرفتیم به جای سایتی با ساختار روزنامه ای یا کتابی پایگاهی باشیم که نیازهای دوستان را برطرف کنیم . وگرنه راه اندازی سایتی مقاله وار یا صرفا خبری و مصاحبه با چند اسم در روز بسیار ساده می باشد و کار زیادی نمی طلبد.

در نت آهنگ شما کاربر عادی سایت برای ما از هر نام دیگری ارزشمند ترید و برای رضایت شما از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد .

اگر بازدید و فعالیت در هریک از بخش های استان ها قابل توجه باشد به آن بخش های زیر مجموعه تکمیلی نیز افزوده خواهد شد

اگر نتواستید در صفحه اصلی انجمن ها لیست استان ها را بیابید از لینک زیر استفاده کنید

You can see links before reply

این شما و این بخش های استان های ایران

با تشکر
موفق باشید

mrm43665
Monday 10 November 2008, 11:42 PM
loooooooooooooooooooooooooooooooooooool
فقط میشه گفت مثل همیشه دست مریزاد نت آهنگیها !
سپاس سپاس سپاس.

Hmd_N
Monday 10 November 2008, 11:50 PM
مرسی امیر جان بخاطر این مسئله ی بسیار مهم که راهگشایی بسیار خوبی برای حل بسیاری از مشکلات موسیقیه ایران زمین است.

از طریق همین بخش موسیقیه استانها تمام نت آهنگیای عزیز و تمام هنردوستان عزیز میتونن به بیان مشکلات و پیشرفت ها و معرفیه موسیقیه شهر و منطقه ی خودشون بپردازند و میتونه راهی باشی واسه معرفیه بیشتر موسیقیه شهر و دیار خودشون به تمام ایرانیان عزیز.
انشااله که با ایجاد بخش موسیقیه ایران و شرکت کردن تمامیه هنردوستان و نت آهنگیای عزیز، بتونیم موسیقیه هر منطقه از ایران عزیزمون رو بیش از پیش به جهانیان معرفی کنیم و به فرهنگ غنی که داریم افتخار کنیم.

موفق باشین

pinky
Tuesday 11 November 2008, 12:14 AM
تشکر ویژه از همه ی دست اندر کاران سایت

paya
Tuesday 11 November 2008, 11:59 AM
خیلی عالیه

2HM
Tuesday 11 November 2008, 01:47 PM
نت آهنگ همیشه اول بوده و هست
:guitarplay5:

sssorooshhh
Tuesday 11 November 2008, 02:30 PM
مرسی
مرسیییییییییییییییییی
مرسی بخاطر این همه زحمت که شما میکشین
امیدوارم که نت آهنگ همیشه پا بر جا باشه و هر روز قوی و قویتر بشه.
البته قوی هست
بازم مرسی

m_abdi
Tuesday 11 November 2008, 05:16 PM
با تشکر از زحمتی که کشیدید

امیدوارم با استقبال خوبی روبرو بشه.

البته کمی باید تامل کرد تا بزودی شاهد وجود کانونی مجتمع برای اهل پراکنده موسیقی در ایران باشیم.

habibollahbadiei
Tuesday 11 November 2008, 07:00 PM
با سلام خدمت همه ی دست اندرکاران این مجموعه
بسیار عالیست.موفق باشید.

aminmusic
Tuesday 11 November 2008, 08:41 PM
واقعاً این سایت مجموعه بی نظیریه در ضمن از همه ی عوامل این سایت تشکر میکنم و امیدوارم همیشه به عنوان یه منبع با ارزش موسیقی باقی بمونه و همچنین از حیثیت موسیقی ایران دفاع کنه.
برای همتون آرزوی موفقیت دارم.

shahrdad
Tuesday 11 November 2008, 09:16 PM
قدمی بزرگ و قابل تقدیر

amir_saman
Tuesday 11 November 2008, 09:28 PM
گل:54: کاشتی امیر خان :micfwi:

Amir
Tuesday 11 November 2008, 09:36 PM
البته دوستان حدود 30 نفر روی این طرح کار کرده اند و نظر داده اند و بحث کرده اند فقط بنده نبودم . به هر حال بسیار خوشحالیم که رضایت شما جلب شده است

محمد شفیعی
Tuesday 11 November 2008, 10:22 PM
با سلام,
بسیار ممنون از این همه وقت و انرژی که برای امور فرهنگی صرف میکنید,خدا قوت,امیر جان برای من همیشه سواله که من که یک عضو عادی هستم در حد توانم برای کمک به این سایت(که جزو سایتهای معدودیست که هدفی کاملا سالم و متعالی دارند)چه میتوانم بکنم؟
ولله التوفیق...

Amir
Tuesday 11 November 2008, 10:48 PM
سلام محمد جان

حضور شما باعث افتخار ماست و شرکت در مباحث سایت به ما انرژی صد چندان می دهد

Kamanche
Wednesday 12 November 2008, 08:12 AM
شاید هیچ وقت هیچ کدام از شما دوستان فکر نمی کردید که روزی می توانید از طریق درگاهی عمومی به راحتی آب خوردن و نفس کشیدن هم شهری های خود در زمینه موسیقی را پیدا کنید یا براحتی مسائل مختلف هنری محله خود را بررسی کنید و صدای خود را براحتی به گوش همگان برسانید
بخش هایی که در آن صددرصد می توانید شهر خود , محله خود , فرهنگ و آداب و رسوم و عقاید خود را به راحتی بیان کنید . برای شکوفایی موسیقی شهر خود تلاش کنید . کمبود ها را فریاد بزنید و عموم رو از تغییرات با خبر سازید

امیر جان میترسم انقدر کمبود ها استانم رو فریاد بزنم که سایت ف ی ل ت ر شه .:ztrompette3:

به هر حال ممنون . از آغاز تاسیس این قسمت جنب و جوش خاصی توی کاربرا افتاده.

Amir
Wednesday 12 November 2008, 09:07 AM
سلام ویشتاسب جان

انتقادات و پیشنهادات سازنده , مودبانه , علمی و اصولی همیشه مورد قبول واقع می شود و مطمئنا به کسی بر نمی خورد

امیدوارم این بخش های بتوانند از هر جهت به دوستان در شهر خود کمک کنند

farzad226
Wednesday 12 November 2008, 11:57 AM
اقا من بازم امدم . حال میکنید چقدر سمجم ؟ بسیار حرکت عظیمی و به قول خودمون خفنی انجام دادی که به زودی من مطمئنم میترکونه . خودمم همین الان رفتم و بخش کرمان رو اباد کردم . البته با اجازه مدیر سایت .

mahmood-salehi
Wednesday 12 November 2008, 06:57 PM
امیر جان ، ممنون [گل]

Leon
Wednesday 12 November 2008, 07:46 PM
فکر نميکنيد جای يک بخش حسابی خالی هست!اگر گفتيد؟!!!
بله،بخشی برای هنرمندان و موسيقيدانان خارج از کشور،لطفاً در بخش مربوطه اضافه کنيد.
با تشکر

Amir
Wednesday 12 November 2008, 08:53 PM
سلام سعید جان

راست می گی از قلم افتاده . حتما اضافه می کنیم . چون خارج از ایران هم ایرانی زیاد داریم

درود بر همه ایرانیان

Amir
Wednesday 12 November 2008, 09:02 PM
بخش های ایرانیان مقیم کشورهای دیگر (You can see links before reply)نیز افتتاح شد

ehsan.tvkl
Wednesday 12 November 2008, 10:17 PM
Hmd_N
Thursday 13 November 2008, 01:36 AM
امیر جان یه سوال من دارم.

در بخش استانها در هر شهر، هر کاربری فقط باید خودشو معرفی کنه ؟ مثلا خودمو مثال میزنم. من در شهر ساوه فقط باید خودمو معرفی کنم یا مثلا میشه نوازنده های خوب و قوی و کسانیکه توی هر شهری بالاخره واسه خودشون کسی هستند ( حالا نمیگم در حد کشوری ) در حد همون شهر خودشون دارای سابقه ی هنری خوب و زیاد هستند رو هم میشه معرفی کرد ؟
اینکه دعوتشون کنیم هم مسئله ای جداست ولی خب شاید بعضی از دوستان امکان دسترسی زیاد به اینترنت یا نبودن وقت کافی و یا مشکلات دیگه ای داشته باشند. به نظر من اگر توی هر بخشی که از شهرهای استانهای ایران که تاپیکی با عنوان همون شهر زده میشه، به معرفیه هنرمندان موسیقیه بنام همون شهر هم در قسمتی پرداخته بشه میتونه مسئله ای خوبی باشه. البته معرفیه هنرمندانی که حداقل در همون شهر دارای سابقه ی موسیقایی و هنری زیادی باشند.

ممنون میشم اگه راجع به این مسئله هم یه بحثی بشه ببینیم به چه نتیجه ای میرسیم.

Amir
Thursday 13 November 2008, 01:39 AM
سلام حمید جان

با توجه که مطالبی که در پست اولم در این تاپیک عنوان کرده بودم

بخش های استان ها مخصوص تمامی جوانب آن استان هستند . اگر فقط می خواستیم بحث معرفی اعضا مطرح باشد که بخش جدید نمی زدیم

هر کاری از دستتان بر می آید برای موسیقی شهر و محله خود در این بخش ها انجام دهید .

فقط دوستان همه توجه داشته باشید تمامی قوانین برای این بخش ها نیز صادق است و حساسیت این بخش ها نیز بیشتر است

با تشکر

محمد شفیعی
Thursday 13 November 2008, 11:22 PM
با سلام,
دوست عزیزم,امیر جان,گمان میکنم همین حالا که این سایت با زحمات شما و توجه دوستان در حال بالیدن هست و شتابان سیر صعودی را طی میکنه خیلی هوشمندانه است که به هر طریقی که ممکنه موجبات ترغیب اساتیدو بزرگان موسیقی(در هر رشته و سطحی) رو برای سرزدن و حضور داشتن در سایت(حتی در حد سر زدن های گه گاه)فراهم کنیم.چرا که اینجوری سایت همینطور رشد خودش رو ادامه میده و این هم یکنوع جهت دهی به سایت در مسیر علمی و آموزشی شدن هست و هم باعث ایجاد یک رابطهء مجازی بین نسل های مختلف میشه(بیشتر اونها بگویند و ما بشنویم).و خیلی مزایای دیگر داره که دراین مقال نمی گنجد,بعنوان یک پیشنهاد...
با تشکر...

fr_keyboard
Monday 17 November 2008, 07:24 AM
تشکر ویژه از نت آهنگ که کارش واقعا حرف نداره

fr_keyboard
Monday 17 November 2008, 07:25 AM
سلام به دوستان عزیز و هنرمند خودم.
بر این تصمیم شدیم که یک گروه حرفه ای موسیقی در اصفهان از بچه های با حال و با استعداد تشکیل بدیم لذا از دوستان اصفهانی ام تقاضا دارم با استفاده از قسمت ارسال نظر (You can see links before reply></b>:void(0)) وبلاگ بی رقیب و اعلام آمادگی گامی در تشکیل یک گروه موسیقی بی رقیب در دنیای هنر نهند.

آدرس وبلاگ : You can see links before reply (You can see links before reply)

با تشکر فروان

panii60
Sunday 23 November 2008, 08:16 AM
واقعا خسته نباشید

mehdiataei
Thursday 15 January 2009, 06:18 PM
nice work!

mehdifulot
Friday 10 June 2022, 03:31 PM
You can see links before reply

mehdifulot
Saturday 18 June 2022, 12:33 AM