PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تهرانی ها خودتون رو معرّفی کنید.

mrm43665
Tuesday 11 November 2008, 12:07 AM
درود.
با اجازه ی بزرگترها همونجوری که توی پیام راه اندازی این بخش امیر جان گفتن پس اولین قذم برای راه اندازی اینه که همه ی تهرانی ها بیان خودشونو معرفی کنند و بگن که اهل کجای تهرانن و چه سازی میزنند و چند وقت و پیش کدوم استاد یا استادان مشغول بودن یا هستن و چند سالشونه و ... !!!
پس :
تهرانی ها خودتون رو معررفی کنید ...!

mrm43665
Tuesday 11 November 2008, 12:21 AM
خوب دوستان عزیز از خودم شرو می کنم.
محمد رضا . متولّد هفتم مرداد 1366 . ساعت 10.30 صبح تو بیمارستان آسیا تهران.
3-4 سالی گیتار فلا مینکو می زدم بچه گی ها ولی الان چندین سالیست که فقط موسیقی ایرانی کار میکنم و بهش عشق دارم. ساز تار رو هم به عنوان ساز اصلی انتخاب کردم. 3 سال اول اموزش سازم رو پیش امیر حسن امین شریفی ( امیر شریفی ) درس گرفتم و الان هم پیش اقای همّتی-بهروز مشغول هستم. یه چند تا اجرای گروهی رو هم تجربه کردم به لطف و همکاری و یاری دوستان خوبم.
و تو خود شهر تهران سکونت دارم در حال حاظر ، خیابون سهروردی .
امید وارم چیزی از قلم نیوفتاده باشه . چیزی سوال بود بگید بگم.
منتظر آشنایی با بقیه هم استانیای گلمون هستم شدید...
سپاس.محمدرضا

Amir
Tuesday 11 November 2008, 12:51 AM
سلام فکر می کنم تو عنوان تاپیک ذکر بشه شهر تهران بهتره

اینجوری تاپیک جالب تر میشه

2HM
Tuesday 11 November 2008, 02:03 PM
سلام حامد هستم از تهران (خیابان پیروزی) متولد 1369 دانشجوی رشته ی الکترونیک دانشگاه آزاد واحد تهران شرق
حدود 5 ساله که گیتار کار میکنم البته یه چند سالی کیبورد هم کار کردم (نه خیلی حرفه ای) گهگاهی هم ساز دهنی کار می کنم ولی ساز اصلی من گیتاره :guitarplay5:

amir_saman
Tuesday 11 November 2008, 09:35 PM
سلام امیر عصارن هستم . من تقریباً یکسال است که آموزش ارگ را پیش گرفته ام .دیگه چی بگمممممم؟!
امیدوارم شارژ و خوشحال باشید:8ysyvb:

محمد شفیعی
Tuesday 11 November 2008, 10:09 PM
با سلام و درود به همهء نت آهنگی های عزیز که اونطور که من دراین مدت کوتاه عضویتم پی بردم همگی بواسطهء روح لطیف و پررانشون,دلداده و گویی عاشق فرهنگ و ادب,و هرنوع زیبایی ازاین دست هستند. به مطاوعت دوستان خودم رو معرفی میکنم: محمد شفیعی هستم,متولد 19 آبانماه 1366,ساکن تهران(خ آفریقا),دانشجوی رشتهء عمران,از روز تولدم در سال 87(تازه کارم) آموختن تار رو شروع کردم.به نظم و نثر ادبی و بعد هم به موسیقی سنتی بسیار علاقه دارم.متاسفانه اخیرا به دلیل مشغلهء زیاد کمتر به این مسائل میرسم,به نت آهنگم چند شب یکبار سر میزنم.(فکر کنم خیلی طولانی شد)خیلی متشکرم
همگی در پناه حق...

ماریا
Wednesday 12 November 2008, 05:54 PM
برای بچه های جدید :

ماریا هستم متولد 8/ابان /65 دانشجوی ترم 7 نرم افزار - ساکن تهران - 3 ساله ویالن میزنم 1 سال و 8 ماه ایرانی و بقیه هم کلاسیک خدا رو شکر از پیشرفتم راضیم

در مورد اساتید : ایرانی رو با استاد ناصر زرکانی کار کردم . کلاسیک در حال حاضر (از ابتدا) با پورنگ ثقفی ادامه میدم .البته تو دوران گروه نوازی یه مدتی استادمون پیمان فرهنگ بود

Mona
Wednesday 12 November 2008, 09:50 PM
سلام. منم مونا هستم. متولد 63 و دانشجوي ترم 2 دانشگاه پيام نور رشته حسابداري. ساكن شرق تهران. حدود 8 ماهي سه تار نواختم ولي به خاطر ناهماهنگي با روحياتم ويلن رو انتخاب كردم و 3 سالي هم مشغول به يادگيري ان بودم. و در حال حاضر به كلاس نميرم اما خيلي علاقه مند به ادامه هستم. سه تار رو با خانمها شكارچي و مقدم، ويولن (كلاسيك و ايراني) را با آقاي رامبد ترين پيشه و پدرشون فروغ الدين ترين پيشه كار كرده ام.
موفق باشيد :)

Leon
Wednesday 12 November 2008, 10:10 PM
توی اين تاپيک من گرايش خاصی دارم،اميدوارم بچه های تهران سنگ تموم بزارن!

marzi_a1732
Thursday 13 November 2008, 12:19 PM
سلام به دوستای خوبم
من مرضیه هستم متولد 64 و عاشق موسیقی هستم بخصوص از نوع ویولنش......
یک سال و اندی هست که دارم ویولن به سبک سنتی کار می کنم.
تا حالا دو تا استاد داشتم .
اولیش یه آقایی به اسم برزو امیری بودند.
و الان هم افتخار شاگردی استاد مهران مهتدی رو دارم و از استادم فوق العاده راضی هستم.
عاشق نوازندگی استاد اسدالله ملک و استاد یاحقی هستم.
از لحاظ درسی هم دانشجوی ترم 6 نرم افزار هستم.
به موسیقی و کامپیوتر و زبان انگلیسی علاقه مند هستم.
از این که بین شما دوستان خوبم هستم خیلی خوشحال هستم.........(همه حرفام شد هستم ، هستم ، هستم .....لووووول)
امیدوارم که همه شما موفق باشید و من هم بتونم تو زمینه موسیقی موفق باشم.

onlymusic
Thursday 13 November 2008, 02:33 PM
كاش يكي بياد بگه داره پيانو بزنه و توضيح بده از اينكه چجوري شروع كرده و اگه آدم دير شروع كنه يعني اميدي هست؟
با تشكر فريبا

ماریا
Thursday 13 November 2008, 03:52 PM
كاش يكي بياد بگه داره پيانو بزنه و توضيح بده از اينكه چجوري شروع كرده و اگه آدم دير شروع كنه يعني اميدي هست؟
با تشكر فريبا

سلام فریبا جان خوبی .ببین گلم برای شروع هیچ وقت دیر نیست فقط باید هدفت مشخص کنی و برای رسیدنش همواره حرکت منظمی داشته باشی من که پیانو نمیزنم ولی میگم برای شروع هیچ سازی دیر نیست بیشتر خودت معرفی کن بگو چند وقت شروع کردی مثل بچه های دیگه مهم اینه که تو خواستی و قدم اول رو هم برداشتی راستی مجله موفقیت بخر بخون میبینی که چه قدر اعتماد به نفست بالا میره و متوجه می شی زندگی انقدر هم که ما فکر میکنیم سخت نیست

جدی باش اما سخت نگیر / یک به اضافه یک میشه هر چی که تو دلت بخواد

سبز باشی به زیبایی برگهای زرد پاییزی

Mona
Thursday 13 November 2008, 04:08 PM
سلام فریبا جان خوبی .ببین گلم برای شروع هیچ وقت دیر نیست فقط باید هدفت مشخص کنی و برای رسیدنش همواره حرکت منظمی داشته باشی من که پیانو نمیزنم ولی میگم برای شروع هیچ سازی دیر نیست بیشتر خودت معرفی کن بگو چند وقت شروع کردی مثل بچه های دیگه مهم اینه که تو خواستی و قدم اول رو هم برداشتی راستی مجله موفقیت بخر بخون میبینی که چه قدر اعتماد به نفست بالا میره و متوجه می شی زندگی انقدر هم که ما فکر میکنیم سخت نیست

جدی باش اما سخت نگیر / یک به اضافه یک میشه هر چی که تو دلت بخواد

سلام.
ماريا جان حرفات چه خوب بود. چون منم كه دو ساله كه از تمرينام فاصله گرفته ام و كلي هم مسائل ديگه دور و برم هست اين روزا دارم به همين فكر مي كنم. كه آيا ميتونم بازم به اون روزاي خوب و دوست داشتني كلاس ويولن برگردم يا نه :2rw592q::h

Farhad Shirazi
Thursday 13 November 2008, 04:58 PM
با سلام:

فرهاد هستم 19 ساله.ساکن آریاشهر- 4 سال موسیقی الکترونیک سبک ترنس کار میکنم و در سال 2007 نفر دوم و امسال نفر اول در سایتdjlist در ایران شدم. داشنگاه تهران شرق الکترونیک میخونم. امیدوارم که بتونم اینجا مفید باشم و کمکی باشم برای دوستان علاقه مند این سبک.

ماریا
Thursday 13 November 2008, 05:00 PM
سلام.
ماريا جان حرفات چه خوب بود. چون منم كه دو ساله كه از تمرينام فاصله گرفته ام و كلي هم مسائل ديگه دور و برم هست اين روزا دارم به همين فكر مي كنم. كه آيا ميتونم بازم به اون روزاي خوب و دوست داشتني كلاس ويولن برگردم يا نه :2rw592q::h
اره مونا جان میتونی می گم مهم اینه که خودت بخواهی و بدونی راهی که داری میری درست میدونی تو این راه باید یه مشاور خوب هم داشته باشی که بتونه کمکت کنه همین

میگم تو ان مجله موفقیت بخون ضرر نداره خیلی چیزه توپی بلاخره باید یه جایی این بهونه گیریا رو بزاریم کنار خودمون استین بزنیم بالا و یه یا علی بگیم .بازم میگم مجله موفقیت بخون همه چیز درست میشه

خلاصه اگه کمک خواستی من در خدمتم گلم

مسیر زندگی تا ابد یکسان نیست .انتونی رابینز

amir_psr
Thursday 13 November 2008, 05:37 PM
با درود فراوان
امیر هستم متولد شهریور 1365.دانشجوی ترم 8 نرم افزار. حدودا دو سالی هست که کیبورد می زنم . ساکن خیابان دماوند (تهران شرق) هستم و امیدوارم که با دوستان همشهری آشنا بشم.
موسیقی کلاسیک رو دوست دارم و به سبک GothicMetal و OrchesstalMetal در حد جنون علاقه دارم.:dw26i1:

marzi_a1732
Thursday 13 November 2008, 06:16 PM
منم با حرف ماریا موافق هستم
به نظر من فقط وقتی برای یادگیری دیره که دیگه آدم زنده نباشه (ایشالا همه بچه های سایت 120 ساله بشن)
حتما همه شما اون عکس پروفسور حسابی رو دیدین که حتی وقتی می دونست آخر عمرش خیلی نزدیکه، تو ساعت های آخر هم از مطالعه کردن و آموختن علم دست بر نداشت، دلیلش هم فقط عشق به آموختن بود نه چیز دیگه.
موسیقی هم یه علمه پس همین موضوع درش صدق می کنه یعنی اگه واقعا عاشقش باشی همیشه دنبالشی و هیچ وقت برات دیر نیست.
البته من هم که می خواستم شروع کنم اولش یه کم از اینکه موفق نشم می ترسیدم و خیلی ها هم بهم گفتن که دیره و موفق نمی شی. اما الان از اینکه توی این حیطه یعنی حیطه موسیقی وارد شدم خیلی خوشحالم و به نسبت مدتی که موسیقی کار می کنم، پیشرفتم خوب بوده.
اکثر استادهای خوب هم وقتی پیششون برای یادگیری موسیقی میری اصلا به سنت کاری ندارند و این تشویش که سن طرف برای موسیقی مناسب نیست رو در شاگرد ایجاد نمی کنند اما بعضی از اساتید (البته اگه بشه استاد اسمشون رو گذاشت) جوری برخورد می کنن که طرف فکر میکنه یادگیری زدن یه ساز سخترین کار جهان هستش (همون طور که یکی از دوستامون تو یه تاپیک دیگه این موضوع رو گفت و گفت که این موضوع باعث شده دیگه دنبال موسیقی نره و الان پشیمونه)
البته نواختن درست یک ساز سخت هست اما نشدنی نیست و اگه عاشق سازت باشی پیشرفتت خیلی خوب خواهد بود.
پس برای یادگیری موسیقی وقت رو از دست نده چون به موسیقی علاقه داری و بعدا از سهل انگاری خودت پشیمون خواهی شد.

امیدوارم که همه موفق بشیم.............

marzi_a1732
Friday 14 November 2008, 06:39 PM
یعنی تو کل سایت همین 5-6 نفر تهرانی بودند؟؟؟؟؟؟؟
ایول بابا چقدر تعدادمون زیاده....................................لو ووووووول

goodgirl
Saturday 15 November 2008, 12:04 PM
سلام ثمین هستم

متولد 1372 دو سال و خورده ای که ویلن کلاسیک می زنم اولین سازمم فلوته

ساکن آریا شهر

سال دوم (ریاضی )

poyaomidi
Saturday 15 November 2008, 12:40 PM
سلام خدمت همشهری های عزیز و هنر دوست
من پویا امیدی هستم 37 سالمه مهندسی مکانیک خوندم و الان حدود 3 ماهی میشه که در خدمت آقای تافته مشغول یادگیری ویلن ایرانی هستم. و حوالی میدان نور(خیابان آیت الله کاشانی ) زندگی میکنم و با توجه به مشغله کاری که دارم پیشرفتم بد نبوده.
از افرادی که غرب تهران زندگی میکنند و ویلن میزنند خواهش میکنم که در صورت امکان به من کمک کنند تا من زودتر راه بیافتم.
در ضمن آدرس من هست : poyaomidi@yahoo.com

marzi_a1732
Saturday 15 November 2008, 06:42 PM
آقای پویا امیدی
واقعا ایول به این پشتکار
وجود شما تو این سایت به بعضی از بچه های سایت ( یکیش خود من ) ثابت میکنه که هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست.
راستش من خودم مثل بعضی بچه های دیگه سایت، اول که می خواستم ویولن رو یاد بگیرم یعنی حدود یک سال و خورده ای پیش فکر می کردم که برای شروع دیره و خیلی از اینکه موفق نشم می ترسیدم.
البته الان می فهمم که اشتباه فکر می کردم چون نسبت به اون تمرینی که دارم پیشرفتم خوب بوده ،خوب استاد خوب هم خیلی تو موفقیتم تا الان نقش داشته.
می خوام شما هم در مورد موفقیتت توی همین تاپیک برای بچه ها مثل mona_fsb و only music عزیز که از یادگیری ناامید شدن بنویسی و بگی که هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست......
راستی در مورد این که گفتی بچه های سایت کمکت کنن ...... اگه شما پیش یه استاد خوب بری خیلی زود راه میافتی و فقط همین مهمه که استادت خوب باشه.
امیدوارم شما و همه بچه های سایت موفق باشید

ماریا
Saturday 15 November 2008, 06:46 PM
سلام اقای امیدی

امیدوارم که از تجربه های کلیه دوستان سایت بتونید استفاده کنید. به نظر من بعد و مسافت نمیتونه جلوی پیشرفت بگیره خیلی از دوستان حتی خارج از کشور هستند ولی به محض پرسیدن سوال جوابهای خوبی میدن و میزان علاقشون به هموطنانشون نشان میدن . من به عنوان یه عضو کوچک یه سوال داشتم اول بگید هدفتون از نوازندگی چیه ؟ دوم اینکه چه قدر از سبکی که توش کار میکنید اطلاع دارید؟ و ..........

سوال که زیاد یکی یکی

امید سازی که روشنایی افتاب برای سایه های زندگی می نوازه و مارو به فرداها پیو ند میده .انتونی رابینز

سبز باشید به زیبایی ترنم باران پاییزی

pinky
Saturday 15 November 2008, 08:49 PM

حق با شماست فکر نکم به همین چند تا تهرانی محدود بشه ؟

poyaomidi
Sunday 16 November 2008, 10:10 AM
سلام خدمت هنردوستان marzi_a1732 (You can see links before reply) , ماریا عزیز
راستش من از خیلی قدیم (از دوران نوجوانی ) به این ساز علاقه داشتم ولی چون شهرستان زندگی میکردم و با توجه به سطح فکر مردم ان منطقه و ضعف امکانات نتونستم دنبال یادگیری برم بعدش هم درس و دانشگاه و سربازی و کار و کار و کار
به نظر من هیچوقت برای یادگیری دیر نیست و هر وقت شروع کنی دیر نشده. فقط مقدار تلاشی که نیاز داره متفاوته
در جواب خانم ماریا باید بگم که دوست دارم بنوازم چون با این کار روح لطیف موسیقی بهتر پی میبرم و ارضا میشم.
در مورد سبک هم باید بگم که با مطالعه این سبک را انتخاب کردم و به نظر من سبک ایرانی خیلی لطیفه و عمق داره
در مورد استاد هم باید بگم بهترین استاد هم همه چیز را نمیدونه و یک چیزهایی هست که هر نوازنده در طول مدت نوازدگیش بهش برخورد میکنه و چه خوبه که این تجربات را در اختیار دیگران قرار بده.
به هر حال خوشحال میشم در خدمت اساتید باشم و از تجربیات دیگران استفاده کنم .
خدا نگهدار

احسان
Monday 2 March 2009, 11:57 PM
درود

احسان هستم متولد 1365 ساکن غرب تهران دانشجوی رشته ایمنی و بهداشت 2 سال سه تار و یک سال تار به دنبال خود میکشم و به موسیقی ایرانی بسیار علاقه مندم . ( هر از چند گاهی راک هم بد نیست برای روان آدم خوبه ).

پوزش و بدرود

Mohi_Liebert
Wednesday 4 March 2009, 06:09 PM
منم محمد هستم متولد 70 و الان هم سوم دبیرستان رشته ریاضی-فیزیک هستم!
1 ساله گیتار کلاسیک میزنم. با استاد بهرام پورناصح شروع کردم و الان هم توفیق شاگردی آقای گانیک اوهانیان رو پیدا کردم!
آرزوم اینه که بتونم یه روزی با اوتمار لیبرت گیتار بزنم!
بعد از گیتار هم به سازهای کوبه ای و سازدهنی علاقه دارم!

شایان منجمی
Saturday 25 April 2009, 09:14 PM
سلام . من شایان منجمی هستم ، ساکن تهران ، خیابان امیر آباد شمالی .

6 سال هست که موسیقی کار میکنم .

3 سال کیبورد را بصورت گوشی .
از آن 2 سال به بعد ، 2 سال کیبورد علمی با آقای هوشنگ گل ملکی.
1 سال درامز با آقای هومن غفاری که متاسفانه فعلاً کلاس های ایشان تعطیل شده و احتمالاً پیش آقا زایا سلیمان میروم .

6 ماه پیانو توسط آقای مهدی حسینقلی .

در ضمن متولد آذر ماه 1373 هستم و . . . . .

sky
Saturday 27 June 2009, 07:39 PM
سلام فاطره هستم متولد 64 دانشجوي ارشد مهندسي شيمي. خيلي وقته ياد گرفتن سنتورو شروع كردم ولي 3 ساله ولش كردم.

m_vilon
Saturday 27 June 2009, 09:22 PM
سلام به همه نت آهنگی های گل گلاب!!
من معصومه ام ساکن تهران. خیلی وقته ویولن رو شروع کردم، یعنی درست از زمانی که کنکور کارشناسی قبول شدم. ولی اصلا پیشرفتم حتی خودمم راضی نمیکنه!! تقریباً 7-8 ماهه که دیگه کلاسم نمیرم. پیش آقایان حیات غیبی، امیدیان و زرکانی هم کار کردم. با کلاسیک شروع کردم بعد هم ایرانی. متولد آبان 63 ام و ترم آخر فوق لیسانس مهندسی پزشکی.

Mr_Mohammadreza
Friday 17 July 2009, 09:15 AM
محمدرضا
8ساله که پیانو میزنم

Peddy
Monday 24 August 2009, 04:30 PM
سلام و خسته نباشید

با اینکه خیلی دیره اما خودمو معرفی میکنم
من پدرام متولد 2 / آبان / 1371 هستم
3 ساله که پیانو کار میکنم
امسال میرم سال سوم ریاضی فیزیک
ساکن تهران هستم (خیابون فرشته)
دیگه چیز مهمی به ذهنم نمیرسه

با تشکر

المیرا
Monday 24 August 2009, 10:31 PM
سلام. المیرا هستم متولد 64، ساکن غرب تهران. حدود 9 سال ساز میزنم، اول سه تار و الان تار. دانشجوی موسیقی هستم و ساز اصلیم تار.

mamaD-Darvish
Monday 24 August 2009, 11:37 PM
با سلام به دوستان هنردوستم !

محمد هستم ! 21 ساله ! بطور تخصصی 4 ساله گیتار بیس میزنم !

از تنبور هم خیلی خوشم میاد !

میشه گفت درویشیه ما با راک و جز ، بلوز مثه داداشه ;)

امیدوارم اوقات خوشی رو کنار هم داشته باشیم !

AmonAmath
Tuesday 25 August 2009, 01:42 AM
سلام به همگی .
23 سالمه مسکه . ساکن غرب تهران ، طرفای آریاشهر
3 سال کیبور میزدم .
5 سال گیتار کلاسیک
1 ساله الکتریک کار میکنم .
و عاشقه بیسم !
به طور حرفه ای که نه نیمه حرفه ای تو 3 تا بند rock کار کردم
Lyric & Melody مینویسم
سبک مورد علاقم : Doom / Death Metal
بند مورد علاقم : َََAmon Amarth , GodGory , MoonSorrow , Burzum , Cradle of Filth , Anathema, Antimatter
در حال حاضر فقط متال کار میکنم . یه جورایی Doom / Gothic Metal
از آشنایی همتون خوشوقتم

justnooryes
Tuesday 25 August 2009, 03:42 AM
با سلام،
39 ساله هستم ساکن غرب تهران ، دو سال و نیم هست که پیانو می زنم اما با توجه به سنم و مشغله زیاد کاری از پیشرفت خودم راضیم . در ضمن یک پسر هشت ساله هم دارم که حدودا یک سال و نیم است پیانو می زند .

gisoo
Tuesday 25 August 2009, 04:49 PM
سلام . اسمم گیسو.
2 ساله ویولون میزنم.سبک سنتی کار میکنم.
ساکن تهرانم.

3pde
Saturday 26 September 2009, 01:27 PM
سلام من سپیده هستم و متولد 20 بهمن 67 ساکن تهرانپارس. 3ساله دف کار می کنم. همین دیشبم یه اجرا داشتیم با 30_35 تا دف نواز :) کار خوبی شد!
اساتید: خانم درنا گلشنی ، آقای نوید غفوری و آقای پیام قدیری.
آموزشکاه: مرکز تخصصی دف تنبک.

Arash-hadian
Saturday 26 September 2009, 01:47 PM
آرش هستم متولد شهریور 66
1سال و نیمه که سنتور میزنم و خیلی دوست دارم با سنتور آهنگهای کلاسیک رو اجرا کنم.
اسم استادم آقای بشردوست هست
دانشجوی سال آخر مهندسی عمران.
تهرانپارس میشینیم.
به تازگی سه تار رو هم شروع کردم.
اسم استاد سه تارم علی درویش نوری هست.
تصمیم دارم از سال دیگه موسیقی کلاسیک رو با پیانو شروع کنم.
بای.

hossein_faran
Tuesday 29 September 2009, 09:33 PM
با سلام------

منم حسین(شادمهر ) هستم 23 ساله از تهران دانشجوی مهندسی عمران.

حدود 8.9 ساله موسیقی کار میکنم

7 سال پیانو کلاسیک میزنم و در حال حاضر آخرین قطعه ام the flight of bumble bee بوده البته با تمپو 140.

به موسیقی pop آشنایی کامل دارم و تقریبا 90% کارای ایرانی رو با شنیدن تو گام و تنالیته ی خودش در میارم

کیبورد هم میزنم در حال حاضر pa50 korg دارم

1 سال سلفز کار کردم و 1 سالم هست هارمونی شروع کردم

البته با تمبک شروع کردم ویه 2 سالی زدم وبا سنتور و گیتارم آشنایی دارم

و مدتی واسه کمپانی be sun film کار کودک ساختم و چند تا کار pop دارم که آهنگ سازی کردم

الانم حدود 3 ماهی میشه کارت صدا و تجهیزات خریدم که یه home studio راه بندازم و کار تنظیم کنندگی رو با vst و امکاناتش ادامه بدم

در هر صورت این نکته رو بگم که که واسه شروع هیچ وقت دیر نیست اینو میدونستین یکی از بزرگترین نوازنده های دنیا که اشتباه پیانو میزده تازه از 50 سالگی میفهمه و بعد انقد تلاش میکنه تا بعد از مدتی یکی از بهترینای زمانشون میشه.

فقط من که پستاتونو میخوندم یه جاهاییش خوندم که بغضی دوستان احساس میکنن دیر شده واسشون و دیگه یاد نمیگیرن.من فقط به این دوستان اینو بگم که هیچ وقت واسه شروع دیر نیست
تا حالا در حدود 8 تا کنسرت داشتم.3 تا رسیتال پیانو و 5 تا pop با گروهمون.
پس هیچ وقت دیر نیست.فقط مهمترین عمل شما اراده وتصمیم واز همه مهمتر استمراره.

در هرصورت در خدمت تمام دوستان چه واسه همکاری و اگه قابل بدونین راهنمایی هستیم

یا علی:ilovemusic:

marzie_samimiparvar
Friday 2 October 2009, 11:14 PM
سلام!! من" مرضیه" هستم ،متولد27 آذر 1367، ساکن مینی سیتی ،دانشجوی رشته ی "مهندسی محیط زیست"،حدود 5 ساله سنتور میزنم!و تو این 5 سال با یک استاد کار کردم که خیلی دلسوز هستن و خیلی دوستشون دارم!!!!

SINGER1
Saturday 3 October 2009, 03:56 PM
.

سلام من مرتضی ( صبوری ) هستم ساکن تهران متولد 1360 شاغل اداری حدود 1ماه است در کلاس های سلفژ شرکت کردم ویه ارگ کاسیو خریداری کردم.تا با توکل به خداوند متعال وبا کمک شما دوستان امیدوارم یه خواننده حرفه ای بشم.

از تمامی دوستان تقاضا دارم برادر کوچکتر خودشونو یاری کنند. ( اگه ممکنه دوستان یه چند تایی نت ارگ پیغام خصوصی بدن تا همزمان بتونم نوازندگی هم کنم. در صورت امکان از نت تولدت مبارک شروع کنید چون نت ناقصش رو دارم.)

نکته: البته قبل از اینکه در کلاس های سلفژ شرکت کنم یه چند تا آهنگ خوندم که نمونه آنها رو زیر امضاء قرار دادم.

زنده باشید دوستان.

.

kuhban
Tuesday 10 November 2009, 07:30 AM
سلام
من طارق هستم متولد 1361 یه چند ماهی هست که سه تار میزم نمی دونم چرا احساس میکنم یکمی تو یادگیری کندم ! البته شاید بخاطر تمرین کمم باشه ولی بازم ضد حاله

Wieniawski
Tuesday 10 November 2009, 07:59 AM
سلام من محمودم
4سال تو نخ موسیقی ام
ساز تخصصیم ویولن و دانشجوی سال آخر رشته حقوقم.
ساکن غرب استان تهران یعنی شهریارم.

M8H
Wednesday 25 November 2009, 09:37 PM
سلام من حسین احمدیان هستم.
محل سکونتم شهرک قدس.
20 سالمه.
12 ساله پیانو و کیبورد میزنم.یخورده ام گیتارو تومبا میزنم.
الانم کاره(تخصص) اصلیم ساخت ریتم های کنسرتا(زیرزمینی یعنی بی مجوز)و ریتم کیبورد هایKORG PAهستش.
30 آبان هم با اشکین محمدیان(اشکین0098)وعلی شمس(علیشمس) کنسرت داشتیم که......!!
:guitarplay5::piano::drumplay1:
:ilovemusic:

M8H
Monday 30 November 2009, 03:30 PM
یعنی تهرانی ها همین قدر بودن؟!!!
دوستان کم لطفی نکنید.

FARZANEH.ZAFAR
Monday 30 November 2009, 05:07 PM
سلام.
فرزانه هستم 22 ساله
تازه 4 ماه ویولن میزنم. آموزشگاه نیستان شهرک اندیشه میرم. غرب تهران

mehdihooman
Tuesday 1 December 2009, 07:58 AM
سلام مهدي هستم
26 سالمه
سه ، چهار سالي هست كه سنتور مي زنم . از اونجايي كه خانواده ما با موسيقي آشنا هستند كمابيش در مورد برخي سازهاي ديگه اطلاعاتي دارم
از كودكي تهرانپارس متولد شدم و هنوزم ساكن تهرانپارسم .
رشته مدريت صنعتي خوندم و متخصص شبكه هستم .
شعر مي گم و داستان كوتاه مي نويسم و كلاً به سه چيز علاقه مندم :
موسيقي ، كامپيوتر و نوشتن

maryam21
Tuesday 1 December 2009, 01:00 PM
مريم هستم 14 ساله چند ماهه كه گيتار ميزنم به همه هنر ها علاقه دارم علاوه بر موسيقي ، نقاشي و خطاطي و چند هنر ديگه رو هم دنبال ميكنم دست به نوشتنم هم خيلي خوبه البته شعرام تعريف نداره داستانام بهتره

گل دختر
Tuesday 1 December 2009, 07:14 PM
من باران هستم 15 ساله .سازم فلوت هستش .بچه ی عباس آباد. بیشتر موسیقی و فیزیکو دوس دارم اگه حسش هم باشه دست به قلم میبرم.صدای خوبی هم دارم همه جوره میخونم.فکر کنم کافیه

mehdihooman
Wednesday 2 December 2009, 09:12 AM
فكر مي كنم تهرانيها خيلي بيشتر از اين تعداد باشن .

ashkeiran
Wednesday 2 December 2009, 10:47 AM
سلام من اشکان هستم کیبورد میزنم (KORG PA 5- Sampler) ساکن غرب تهران

&unknown&
Tuesday 22 December 2009, 02:01 PM
سلام به همگی
من رضا هستم از تهران. 4-5 ماهه که درام کار میکنم! الانم استادم آقای نیما نواپور هست.
سبک راک رو هم ترجیح میدم ولی توی سبک متال از درام گروه Nightwish خیلی خوشم میاد!:dw26i1:

you3f
Tuesday 22 December 2009, 03:06 PM
یوسف هستم. 21 سالمه. از 14 سالگی کتابهای آهنگسازی و تنظیم موسیقی میخوندم.
3 ساله پیانو میزنم. پیانو رو کلاسیک-رومانتیک کار میکنم و کیبورد رو پاپ.
ساکن جنوب تهران.

Mahla
Tuesday 22 December 2009, 03:39 PM
سلام من مهلا هستم 24 سالمه لیسانس حقوق الان 2 سال هست که پیانو می زنم

siamaks
Tuesday 22 December 2009, 06:40 PM
سلام دوستان . من سيامك هستم . حدود 17 سالم هست ( سوم دبيرستان - رياضي )

فكر كنم از 9 سالگي با موسيقي انس مي گرفتيم ،‌ ولي علاقه ي شديد در همين 3 سال اخير به وجود اومد .

ساز اصليم گيتار بيس ولي هنوز گوشي مي زنم . اسممونو آهنگسازم مي شه گذاشتم . كيبوردم بلديم باهاش صدا دراديم . D:

انواع اقسام سبكهارو كار كردم از دامبولي 6.8 تا سمفونيك . ولي سبك مورد علاقم متال هست . سبك خوده متاليكا . اشالا اگه بشه يه گروه متال راه مي ندازيم .

فاطمي هم زندگي مي كنيم .

ديگه ، شاعرم كه هستيم .
همين .

beautiful life is what you believe about life

موفق باشيد .

azerdimah
Tuesday 22 December 2009, 08:48 PM
سلام من حمیدرضا متولد 29مرداد 68 بچه میرداماد دانشجوی شاغل ترم 5 علوم کامپیوترم.
اینقدر بچه های اینجا کارشون درسته که من روم نمی شه چیزی از خودم بگم !
ولی برای خالی نبودم عریضه میگم!یه کوچولو می خونم و یه سال و اندی هست گیتار می زنم .
به خودم امیدوارم که می تونم به کمک دوستام یه چیزی بشم اما شاید از اعتماد به نفس زیادم باشه شایدم نه!
بگو ایشالا!

kiyana
Wednesday 23 December 2009, 09:42 AM
منم کیانا هستم.15 اسفند امسال 20 سالم میشه!!تهران زندگی میکنم.

آناهيتا 79
Wednesday 23 December 2009, 11:33 AM
من آناهيتا . 20 سالمه . دانشجوي پزشكي . يك ساله سنتور كار مي كنم .

ghoghnus2006
Wednesday 23 December 2009, 12:24 PM
سلام محمد هستم تار و بم تار و سه تار میزنم 3 ساله تار میزنم و قبلشم چند سالی سه تار میزدم !الان تو گروه سوران بم تار میزنم!تهران یوسف آباد هستم

hamidham
Tuesday 12 January 2010, 07:10 PM
حمید هستم 19 سالمه و 3 ساله پیانو ایرانی کار می کنم و از سازم لذت می برم تا به حال 2 تا استاد داشتم که از 2 تاشون راضیم و آرزوی پیروزی براشون می کنم

dezire
Thursday 14 January 2010, 09:23 AM
سلام من دزیره هستم ساکن تهرانپارس متولد 1353 سوم فروردین دوست جدید شما یه پیام دادم لطفا مرا راهنمایی کنید در مورد خرید گیتار

artemis
Thursday 14 January 2010, 11:41 AM
سلام!!
مهسا هستم.16 سالمه
1 ساله پیانو میزنم
ساکن تهران

esmail
Thursday 14 January 2010, 01:24 PM
اسماعیل هستم 22 ساله ، 1.5 سال هست که دارم کیبورد میزنم . یه چند وقتی که تازه پیانو گرفتم.

Sohrab Iwis
Thursday 14 January 2010, 04:28 PM
سهراب هستم 17 ساله و 5 سال پیانو کار میکنم 2.5 سال هم ویلن کار میکردم

djalitiger
Wednesday 3 February 2010, 04:54 PM
سلام خدوت همه ی دوستان و علاقه مندان به موسیقی و موزیک.
علی عزیزی هستم.23 سالمه.مدت ها قبل زمان آلبوم اول سیروان با هم تو استودیو شبخیز میرفتیم من اون موقع مستر و تنظیم انجام میدادم.موسیقی رو به صورت تئوری بلدم.ساز هایی که کار کردم نی و کیبرد هستش.چند سالی هم میشه که فقط موسیقی گوش میکنم.
سبک های Rave,House,Rok,ChillOut,Relaxation,High Energy رو دوست دارم.
در ضمن خوشحال میشم کسی کمکم کنه برای موسقی.

nazila68
Friday 19 February 2010, 09:37 PM
فرنازم ساکن غرب (اریاشهر) 3 سال دف می زنم با خانم رنجبر اقای مجید وطنیان اموزشگاه همای سعادت

شاهرخ11
Friday 19 February 2010, 09:45 PM
شاهرخ هستم 34 ساله ویولن میزنم و ساکن غرب تهرونم

mary70
Saturday 20 February 2010, 11:35 AM
سلام.. من مریم هستم.. از مهر ماه امسال ویولن کار می کنم و عاشق سازم هستم..
ارسباران کلاس میرم.. از استادم راضی نیستم.. دنبال یه استاد خوب تو تهرانم.. که هم خیلی خیلی زیاد هزینه اش نشه هم خوب کار کنه!

dada_mehdi
Sunday 21 February 2010, 08:29 PM
درود

مهدی هستم حدود یک سال هستش نی کار می کنم.
ساکن کرج .

kamyar.m
Friday 26 February 2010, 06:28 PM
سلام من کامیار هستم تو نیاوران زندگی می کنم 14 سالمه دوم ریاضی.
ساز من تنبوره نمی دونم کسی می شناسه یا نه.....
ولی در هر صورت موفق باشید

Mariachi
Wednesday 9 June 2010, 05:39 PM
سلام!
معراج،
17 ساله،سوم ریاضی(دوم تازه تموم شده!!!)
2 ساله گیتار کلاسیک کار میکنم! نزد استاد ا.. یاری.
ساکن دهکده المپیک!

Don_Ramtin
Wednesday 9 June 2010, 05:53 PM
سلام . من رامتین ام . متولد هشتم دی ماه 1352 [ فروغ فرخزاد هم مثل من (!) هشت دی بدنیا اومده] . بچه ی آبادانم و ساکن تهران . حدود 22 ساله با موسیقی ور میرم و رو اعصاب بقیه کار می کنم . با بیشتر سازهای ایرانی بلدم سر و صدا ایجاد کنم و همین طور با برخی سازهای غیر ایرانی . اما بیشترین تمرکزم روی دو ساز تنبور و نی بوده . زبان اسپانیایی می خونم . اهل سیاستم و اصلاح طلب . کله ام بشدت بوی قرمه سبزی میده . عاشق کارتون ام ، مخصوصا پلنگ صورتی ! هر کار غیر معقول و احمقانه ای هم ازم بر میاد و عاشق تجربه های جدید و کارای عجیب و غریبم ! هیچ وقت هم سیبیل هام رو کوتاه نمی کنم !
دیگه فضولی نکنید ، چون هیچی دیگه نمیگم !

عسل*
Wednesday 9 June 2010, 07:14 PM
منم عسل هستم 18 سالمه تقريبا 3 ساله ويولن مي زنم.خيلي زياد دوس دارم تئوريمو قوي كنم و . . . همين :)

miralienca
Wednesday 9 June 2010, 07:15 PM
با تشكر فريبا
برای شروع هیچوقت دیر نیست
only fifi

nazi-santoori
Wednesday 9 June 2010, 08:35 PM
سلام منم نازنین هستم
سازم سنتوره
ساکن تهران

Mehrshad_PRS
Wednesday 9 June 2010, 10:29 PM
خوب من مهرشاد هستم 24 ساله ساکن خیابان پیروزی پرستار سازم گیتار الکتریکه حدود 3 ماه پیش جناب اعرابی بودم 3 ماهم هست شروع کردم! شغلم تعمیرات دوریبینه و.... فکر کنم کافی باشه:10:

دختر خوب پیدا نمیشه!!!:19::21:(شوخی)

amir guitarist
Thursday 10 June 2010, 11:51 AM
سلام بروبچ
حسین 15 یا 16 ساله (خودم هم دقیق نمیدونم) 1.6 ساله گیتار کلاسیک کار میکنم و توی لویزان میشینم تئوریم هم دارم از کتاب کمال پور تراب میخونم اگه کسی خواست تئوریش بهتر بشه بد نیست بخونین.

mersedes
Thursday 10 June 2010, 12:01 PM
سلام.منم سارا هستم.15سالمه,2/ابان/1374 .6ساله پيانو ميزنم و 4سالم كيبورد.منم تئوري,كتاب اقاي مصطفي كمال پورترابو ميخونم و سلفژ كلاسيكم كار ميكنم.بچه ي نوابم.

cont_shahab
Tuesday 10 August 2010, 12:17 PM
سلام شهباز هستم متولد 65 از خ ستارخان دانشجو ترم آخر الکترونیک
7؛ 8 سالی هست درامز کارمیکنم
استادم آقای نیما نواپور بودن البته اکثرا خودم کار میکردم و میکنم .هم درامز آکوستیک و هم وی درامز کار میکنم ....
اینم اطلاعات خیلی مختصر...

cont_shahab
Tuesday 10 August 2010, 12:17 PM
....

paco_delucia
Tuesday 10 August 2010, 06:15 PM
محمدرضا نياوراني ، 23 ساله ، ارديبهشتي ، مجرد ، ساكن نياوران ، تقريبا 1 ساله دانشگام تموم شده ، بيشتر از 11ساله كه گيتارميزنم ، سبكمم فلامنكو ، 1پيانو گوشه خونه افتاده كه يادگار پدرمه و فقط دستمالش ميكشم

گل دختر
Tuesday 10 August 2010, 06:27 PM
سلام
من نیلوفرم(باران) 15 ساله (23/10/1373 یا 13/1/1995). میرم دوم دبیرستان رشته ی ریاضی. حوالی خیابان عباس آباد(منطقه 7).
مدرسه ی موسیقی صدا و سیما میرم.فلوت میزنم. دوسال هم دارم فلوت کار میکنم. 1 سال هم پیش زمینه ی موسیقی کار میکردم.

MA_Happy
Tuesday 10 August 2010, 08:31 PM
سلام!
مسعود،
15 ساله،میرم اول دبیرستان انشاا...
هم مدرسه ای و هم محلی معراجMariachi
1 ساله گیتار کلاسیک کار میکنم! جدیدا نزد استاد احمدی
کیبورد هم چند وقتی است که کار میکنم ولی جدیدا شروع کردم با استاد یاد گرفتن،نزد استاد جهانبخش
ساکن دهکده المپیک!

mansoor.violin
Tuesday 10 August 2010, 08:46 PM
ُلام
آشنای خیلی ها هستم
منصور
منصور احسانی

از تهران
از غرب(نزدیکه گلاب)
18اردیبهشت هم اومدم این دنیا

saghar_d
Tuesday 10 August 2010, 09:43 PM
سلام من ساغر 22 ساله حوالی مرکز تهران هستم. 7 8 ساله گیتار میزنم پاپ و کلاسیک.

ashkeiran
Saturday 14 August 2010, 09:29 AM
سلام 33 ساله از غرب تهران . 5 ساله کیبورد میزنم . KORG PA 80 دارم

MA_Happy
Saturday 14 August 2010, 11:01 AM
آقا بچه های طرف غرب(صادقیه،هکده،پونک و ...) یک روز قرار بذاریم همدیگر رو ببینیم.

mansoor.violin
Saturday 14 August 2010, 10:04 PM
آقا بچه های طرف غرب(صادقیه،هکده،پونک و ...) یک روز قرار بذاریم همدیگر رو ببینیم.

دوسته گلم راست میگه
قرار بذارین همدیگرو ببنیم البته بدون قصد و غرضی واسه پیشرفتمون خوبه چندتا دوسته موسیقیایی خوب داشته باشیم

MA_Happy
Monday 16 August 2010, 12:15 AM
دوسته گلم راست میگه
قرار بذارین همدیگرو ببنیم البته بدون قصد و غرضی واسه پیشرفتمون خوبه چندتا دوسته موسیقیایی خوب داشته باشیم
آره،یکروز جلوی گلدیس اصلا قرار میگذاریم،آقا من و منصور و یکیدیگه از بچه های که هم محلی ما است،هستم،کسانی کهحاظرند بگویند.

MA_Happy
Monday 16 August 2010, 02:18 PM
آره،یکروز جلوی گلدیس اصلا قرار میگذاریم،آقا من و منصور و یکیدیگه از بچه های که هم محلی ما است،هستم،کسانی کهحاظرند بگویند.
آقا کسی پایه نیست؟

cont_shahab
Wednesday 18 August 2010, 02:58 AM
[quote=mansoor.violin;133892]دوسته گلم راست میگه
قرار بذارین همدیگرو ببنیم البته بدون قصد و غرضی واسه پیشرفتمون خوبه چندتا دوسته موسیقیایی خوب داشته باشیم[/qu

درود بر همه:
دوست عزیز مگه اینجا همه با قصد و غرض عضو شدن
در ضمن اصلا با قصد وغرض باشه؛ به نظر شما بیان این حرف درست بود!!؟؟
البته ببخشید قصد بی احترامی نداشتم چون تا حالا همچین صحبتی نشنیده بودم
باسپاس

mansoor.violin
Wednesday 18 August 2010, 10:55 PM
[quote=mansoor.violin;133892]دوسته گلم راست میگه
قرار بذارین همدیگرو ببنیم البته بدون قصد و غرضی واسه پیشرفتمون خوبه چندتا دوسته موسیقیایی خوب داشته باشیم[/qu

درود بر همه:
دوست عزیز مگه اینجا همه با قصد و غرض عضو شدن
در ضمن اصلا با قصد وغرض باشه؛ به نظر شما بیان این حرف درست بود!!؟؟
البته ببخشید قصد بی احترامی نداشتم چون تا حالا همچین صحبتی نشنیده بودم
باسپاس

من شرمندت

دیگه حال بحث ندارم (نه نسبت به شما بلکه نسبت به همه) پس حرف همه رو تایید میکنم
بله بله

من اشتباه کردم
I'm so sorry

KingOFPop
Wednesday 18 August 2010, 11:15 PM
سلام
من ایمانم ، ایمان محمدی متولد 17/12/71 فعلا 18 سالمه(:39:)
دیپلمه ریاضیمو همین چند وقت پیش گرفتم فعلا داریم پیش ریاضی میخونیم
4 ماهه به صورت جدی زدیم تو کار موسیقی در حا حاظر ویالون کار میکنم :violinplay3: بعدشم اگه عمری بود پیانو و بعدشم گیتارو بعدشم همینطوری سازا رو میخوام درو کنیم :16:
خودم ساکن نارمکم چهارراه سرسبز میدان 47
اموزشگاه موسیقی غوغا میرم استادم هم جناب اقای صلابت هستن دو هفته هم هست با بچه های یه ساله کلاس گروهی کار میکنم :3:
دیگه همین اگه سوالی بود در خدمتیم
بهترین ویالون زن ایرانیو شادمهر عقیلی میدونم و اعتقاد دارم جزو 5 ویالون زن برتر حال حاظر دنیاست ولی چون فقط صرفا ویالون کار نمیکنه و هر سازی میزنه و خودشم اهنگ میسازه و میخونه و تنظیمو چهو چهو چه........... نتونسته خودشو اونطور که باید تو دنیا مطرح کنه

shanshayanshan
Thursday 19 August 2010, 12:18 AM
سلام من شایانم متولد 73/5/1 اره مردادیم (شیر)حواستون رو جمع کنید با دم شیر بازی نکنید!!!
دیگه غرضم به حضور مبارکتون که منطقه 2 ام نزدیک سعادت آباد.
ساز اولم گیتار 1.2 سال کار میکنم و ساز دومم هم سازدهنی بلوز که 6 ماه کار کردم!!اره مادر موهام رو تو آسیاب سفید نکردم. چی بگم اخه زندگی اینطوری

amirpartow
Thursday 19 August 2010, 01:49 AM
سلام خدمت دوستان نازنینم نمیدونم چرا در خودم توهم این و داشتم که قبلا اینجا خدمت شما خودم و معرفی کردم بعدا فهمیدم نکردم البته شما چیزی از دست ندادید فقط با معرفی من وقتتون گرفته نشد که الان میگیرم
بنده حقیر امیر پرتو هستم متولد 15/4/61 سامن تهران تقاطع سپه (امام ***** ) کارون ، دقیقا نمیدونم یک 12 13 تو همین حدودا ساز کلاویه میرنم قبلا کبیورد و الان پیانو آهنگسازی و تنظیم هم انجام میدم دانشجوی موسیقی در ضمن عاشق میوسیقی بیشتر کلاسیک دوره رومانتیک . پراگرسیو پاپ نه ایرانی بلکه غربی البته هر سبکی و گوش میدم و تعصب به هیچی ندارم و عاشق اجرای استیج کمپلت سازها اکوستیک . نه ارگ و سمپل این چیزا ....

cont_shahab
Thursday 19 August 2010, 09:44 AM
درود
خوش اومدید عزیزان
امیر جان امید وارم بتونیم از دانش موسیقی جناب عالی استفاده کنیم.
با سپاس

amirpartow
Thursday 19 August 2010, 09:54 AM
من کوچکتر از همه شما باشم ولی اگر زمانی لیاقت این و داشتم که با دوستان همفکری کرده و تبادل اطلاعات کنم خدا را شاکر میشم هر چند فکر کنم اگه در جهت درست استفاده بشه این سایت و کلیه کاربراش اعم از اون کسی که علاقه به موسیقی داره و افرادی که دارن در ضمینه های مختلف فعالیتی زیاد و کم انجام میدن پر از اطلاعاتی هست که باید در جهت صحیح استفاده بشه
تهرانی ها بیشتر خودرتون و معرفی کنید

araz1900
Saturday 9 October 2010, 02:13 PM
خوب دوستان عزیز از خودم شرو می کنم.
محمد رضا . متولّد هفتم مرداد 1366 . ساعت 10.30 صبح تو بیمارستان آسیا تهران.
3-4 سالی گیتار فلا مینکو می زدم بچه گی ها ولی الان چندین سالیست که فقط موسیقی ایرانی کار میکنم و بهش عشق دارم. ساز تار رو هم به عنوان ساز اصلی انتخاب کردم. 3 سال اول اموزش سازم رو پیش امیر حسن امین شریفی ( امیر شریفی ) درس گرفتم و الان هم پیش اقای همّتی-بهروز مشغول هستم. یه چند تا اجرای گروهی رو هم تجربه کردم به لطف و همکاری و یاری دوستان خوبم.
و تو خود شهر تهران سکونت دارم در حال حاظر ، خیابون سهروردی .
امید وارم چیزی از قلم نیوفتاده باشه . چیزی سوال بود بگید بگم.
منتظر آشنایی با بقیه هم استانیای گلمون هستم شدید...
سپاس.محمدرضا

با عرض سلام. من تازه می خوام تار یاد بگیرم و دنبال یه استاد خوب می گردم. می خواستم ببینم به نظرتون برای شروع و با توجه به اینکه من یه مبتدی هستم، آیا آقای امیر شریفی رو با توجه به تجربه تون توصیه می کنید؟

makan
Saturday 9 October 2010, 04:01 PM
araz1900جان مطرح کردن این سوال اصلا به عنوان تایپک ربطی‌ نداره!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pa pegah
Tuesday 19 October 2010, 02:34 PM
سلام پگاه متولد 16/11/68 ساکن تهران-تهرانپارس و دانشجوی ترم 1 کارشناسی ناپیوسته نرم افزار ممم و خوشحالم که با بعضی از شما ها هم رشته ممم
من به ویولن خیلی علاقه دارم تازه می خوام شروع کنم..:violinplay3::am

bz_haji
Wednesday 20 October 2010, 01:35 AM
سلام
بهزاد هستم 28 سالمه علاقه من اول گوش دادن به موسیقی سنتیه دوم گوش دادن به آهنگ های متال هست بیشتر متالیکا و Joe satriyani و Steve_Vai و کمی هم نواختن تو این سبکها .
ولی حرفه اصلی من گیتار کلاسیکه.حدود 15 سال کار می کنم.
زیاد جدی نیستم . در هر شرایتی می خندم.
دانشجوی رشته نقشه کشی صنعتی .
تهرانسر سکونت دارم.
از بچه های با مرام خیلی خوشم می یاد.

Mr_SeveN
Wednesday 20 October 2010, 08:24 AM
سلام
صادق هستم.متولد 69/08/18.ساکن منطقه 10 تهران.داتشجوی کامپیوتر (نرم افزار) ساوه.حدود 3 ماهه که ویولن رو شروع کردم.سبک کلاسیک رو یه کم بیشتر از سبک ایرانی دوست دارم.استادم آقای حیات غیبی هستن که هم از نظر اخلاق و هم از نظر تدریس عالین.
موفق باشید:53:

aciforce
Wednesday 20 October 2010, 08:45 AM
سلام
امیر هستم 22 ساله ساکن تهران نو مدت 5 ساله که نی میزنم البته سازهای دیگری هم در کنارش کار می کنم (قلوت- بالابان-ترومپت) اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم.

زندگی خوابها
Tuesday 2 November 2010, 07:20 PM
سلام دوستان
بهار هستم متولد 67 شرق تهران زندگی میکنم حدود 4 ماه هست که ویولن میزنم. ادبیات انگلیسی خوندم عاشق طبیعتم زبان فرانسه رو خیلی دوست دارم از بچگی دوست داشتم که یه carvan داشته باشم و باهاش همه جا سفر کنم. صدای Enya رو میپرستم و از آشنایی با باقی دوستان خوشحالم.
پایدار باشید و عاشق

morteza3164
Tuesday 2 November 2010, 08:33 PM
سلام بر همه دوستان
من مرتضی الیاسی دانشجوی ترم آخر کارشناسی مکانیک گرایش ساخت و تولید هستم و در زمینه شعر فعالیت میکنم و البته یکم ترانه هم کار میکنم که تا الان جایی ننوشتمش .بچه محل بهار و پگاه هستم .حالا پیدا کن پرتقال فروش رو
موفق و پیروز باشید
یا حق

koronzo_piti
Tuesday 2 November 2010, 09:43 PM
غرب تهران کسی نیست؟

Mahmonire
Tuesday 2 November 2010, 11:48 PM
درود
منیره هستم.فوق دیپلم علوم آزمایشگاهی.دوست دارم همه هنرهارو یاد بگیرم معمولا استعدادشم دارم اما مشکل این جاست که پشتکار ندارم و هر چیزی با پشتکار توام هست.یه 5ماهی هست پیانو رو شروع کردم استادم میگه سرعت یادگیریم فوق العادست اما به علت همون مشکلی که گفتم جوجه رو آخر پاییز می شمارند
خوشحالم در جمع شما تهرونی های عزیز هستم

stwo
Saturday 26 February 2011, 05:04 PM
سلام ساناز هستم متولد 25 آذر 64 لیسانس نقاشی دارم الان نزدیک به دوسال هست که سه تار می زنم و دوست دارم درکنارش نواختن تار و هم اموزش ببینم

eole
Saturday 26 February 2011, 05:15 PM
سلام...
محمود هستم سال 67 پلاک شدم
ترم nام کارشناسی عمران
Guitar BASS میزنم و چند هفته هست که رفتم سراغ ساز دهنی

:9:

amin421
Saturday 26 February 2011, 09:00 PM
امین هستم.سمت تیراژه میشینیم(منطقه 2).گیتار الکتریک میزنم البته مبتدیم.عمران میخونم تو اسلامشهر..20 سالمه.اینجا اتاق منه وی لاو یو پی ام سی :دی

z_m
Thursday 24 March 2011, 11:09 PM
درود...
میدونم خیلی دیره آخه تازه این تاپیک رو دیدم :10:
ولی بنا به اصرار این دوستان منم خودمو معرفی میکنم...

درود.
با اجازه ی بزرگترها همونجوری که توی پیام راه اندازی این بخش امیر جان گفتن پس اولین قذم برای راه اندازی اینه که همه ی تهرانی ها بیان خودشونو معرفی کنند و بگن که اهل کجای تهرانن و چه سازی میزنند و چند وقت و پیش کدوم استاد یا استادان مشغول بودن یا هستن و چند سالشونه و ... !!!
پس :
تهرانی ها خودتون رو معررفی کنید ...!

اینجا فقط 40 نفر تهرانی هستن ؟؟!!؟؟

یعنی تهرانی ها همین قدر بودن؟!!!
دوستان کم لطفی نکنید.

فكر مي كنم تهرانيها خيلي بيشتر از اين تعداد باشن .

تهرانی ها خودتون رو معرّفی کنید !!!

منم زینب هستم متولد شهریور 65 ساکن شمال شرق تهران (مینی سیتی).... 2 سال سه تار کار کردم همزمان با دوران دانشجوییم... به خاطر دفاع از پایانان نامم کنار گذاشتمش...بعدش (بعد فارغ التحصیلی) خیلی خیلی شدید به سنتور علاقه مند شدم... الان 1 ساله سنتور کار میکنم..دوتا استاد اولم خانمها سلمان زاده و ممتحن بودن...اما به دلایلی استادمو عوض کردم الان با آقای بشردوست کار میکنم که فوق العاده هستن... خدا رو شکر میکنم...ردیف میزنم....
الانم عاشق تار و دف هستم ایشالا بعدا اینا رو هم پیگیری میکنم.... دیگه همینا دیگه...:5:
ممنون...

farnoush
Saturday 7 May 2011, 05:57 PM
سلام دوستای تهرونی.
ای وای چرا من ای جا این قدر کوچولو هستم؟:106:
فرنوشم 3سال گیتار میزنم.بچه ی شهرکم.
متولد فروردین سال 74

koronzo_piti
Monday 25 July 2011, 12:39 AM
خوشبختم دوستان من خوش اومدید
سن و عدد و اینها ماله دکتراس

شهرک !؟اموزشگاهتون میشه بگید کجاست؟
شهرک غرب دیگه؟
من با 80 درصد اموزشگاه ای شهرک اشناییت داشتم!!

alireza_jafarian
Monday 25 July 2011, 09:33 AM
سه تار هستم، شش هفت ساله علیرضا میزنم.

..دوتا استاد اولم خانمها سلمان زاده و ممتحن بودن...
.

خانوم ممتحن جوون هستن و پاشون مشکل داره؟؟

kamiii
Friday 5 August 2011, 07:39 PM
من باس میزنم.هرکی سبک متال کار میکنه پیغام بده

amante
Friday 5 August 2011, 07:54 PM
مام که سر خود معطلیم دیگه:دی

بنیامینم ساز دهنی زدم یه مدت:ad یه مدت سه تار کار کردم:106: اما نمیدونم چرا سازیو که عاشقش بود گذاشتم آخرش رفتم دنبالش یعنی گیتار:ad

هوم واقعا خداس این گیتار:5:, تا نگیری دستتو عاشقش نباشی نمیفهمی چی میگم:33:

آها متولد 67 هستم شهران میزیم:5:

Melika64
Wednesday 14 March 2012, 02:44 PM
سلام به همگی منم ملیکا هستم متولد 64 عاشق موسیقی هستم مخصوصا ویولن و تصمیم دارم به زودی برم یادگیریشو شروع کنم همیشه گوش دادن به نوای ویولن آرومم میکنه فکرمیکنم با روحیاتم خیلی سازگاره و دوسش دارم.

saram
Wednesday 14 March 2012, 02:48 PM
سلام دوستای تهرونی.
ای وای چرا من ای جا این قدر کوچولو هستم؟:106:
فرنوشم 3سال گیتار میزنم.بچه ی شهرکم.
متولد فروردین سال 74
کدوم شهرک؟؟؟کارمندان؟؟:26:

sam-man
Saturday 9 March 2013, 05:20 PM
درود
فعلا که پونک ام , سنتور و ویولن کار کردم (بی خودآموز)
الان الکتریک میزنم و بشدت به متال و راک علاقه دارم
جدیدا nothing , enter sandman رو کاور کردم کامل ، در حد فلج اطفال :31: !!!!!!!!!!!

virtuoso
Saturday 9 March 2013, 06:18 PM
محمد هستم متولد 1368. اصالتا اهوازی هستم و ساکن مینی سیتی. ( در حال حاضر دبیر شیمی هستم)
تقریبا 3 ساله ویلن میزنم (کمتر از 3 سال) به سبک سنتی البته یه نیم نگاهی به کلاسیک هم دارم و فوق العاده به هر دو سبک علاقه دارم.
مدت کمی پیش استاد بابک عابدی (یکی از بهترین شاگردان استاد حسنخانی) کار میکردم و بعد از اون تقریبا بیش از 2 ساله که در خدمت استاد فرشید فرهمند حسن زاده هستم (ایشون شاگرد مرحوم استاد اسدالله ملک بودن).

amirrrrr
Sunday 2 June 2013, 01:45 PM
سلام به همگی
من امیرم،20 سالمه، 6 ساله که سنتور میزنم نزد استاد اطرایی (اولین بانویی که سنتور نوازی را پیشه خود کرد). عاشق موسیقی اصیل ایرانی ام اما از کار های تلفیقی هم لذت میبرم. الان هم دارم روی یه سری نت کلاسیک روی سنتور کار میکنم! دنبال یه سنتور نواز خلاق واسه کار های کلاسیک میگردم. چون کار یه ارکستر رو دوتا مضراب نمیتونه انجام بده !!!

virtuoso
Tuesday 4 June 2013, 12:09 AM
تهرانی ها لطفا خودتون رو معرفی کنید و از فعالیت های موسیقاییتون بگید :5:

melika1377
Tuesday 4 June 2013, 02:36 PM
ملیکا هستم 15 سالکه تقریبا حدودا یه ساله که پیش استاد صفائیان ویولن کار می کنم عاشق سیک new age هستم
هم کلاسیک کار می کنم هم ایرانی :22:

Sampler
Tuesday 4 June 2013, 03:06 PM
سلام ..

احمد هستم .. ساکن غرب تهران (اکباتان) ..

با ویولن شروع کردم اما مدتی بعد به پیانو گرایش پیدا کردم ..

سلفژ + آواز کلاسیک کار می کنم و خواننده کر هستم (تنور) ..

آهنگسازی و تنظیم رو زیر نظر یکی از اساتید موسیقی پاپ دنبال می کنم ..

sahelbanoo
Thursday 13 June 2013, 09:45 AM
سلام
ساحل هستم
متولد 67
ساکن افسریه
عاشق ویولونم و البته پیانو و سنتور و هارمونیکا رو هم دوست دارم:icon_cheesygrin:
یه ترمی رفتم ویولون اما به دلایلی نشد ادامه بدم
حالا دوباره موقعیت شده که ادامه بدم امیدوارم باز وقفه نیفته!

amirrrrr
Thursday 13 June 2013, 11:21 PM
از دوستان تهرانی. کسی هست ساز ترجیحا ایانی بزنه و بخواد با من ( سنتور ) تمرینی داشته باشیم ؟ لطفا پیغام بدید.

Spiritual
Saturday 15 June 2013, 08:34 AM
سلام دوستان
تورج هستم ساکن غرب تهران . الکتریک گیتار سبک بلوز کار میکنم در عین حال در حال فرا گیری هم هستم. آکوستیک هم همینطور کمی میدونم. کار آهنگسازی میکنم (در حال کسب تجربه هستم بد نبوده تا حالا) در عین حال در ابتدای راه پیانو . خواننده تنور گروه کر هستم. مقدماتی و متوسطه سلفژ رو تموم کردم و امتحان دادم. تئوری موسیقی رو تدریس میکنم. خصوصی . در حال فراگیری هارمونی. (که فک کنم تا آخر عمرم درگیرش باشم). در نهایت شعر و ترانه سرایی هم میکنم که البته این مربوط به خیلی وقت پیش میشه. چند ترانه آماده هم دارم.

عجب آش شله قلمکاری شدم؟؟؟

nafiseh
Saturday 15 June 2013, 06:29 PM
درود بر شما
نفیسه هستم متولد 1368
سال 83 گیتار رو به صورت تفننی با آقای شکوری شروع کردم:redguitar:
به مدت کوتاهی هم زیر نظر آفای عطاریان کار کردم
خدا بخواد دوباره میخوام فعالیتم رو دوباره آغاز کنم :41: