PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خط اتصال...

endvb6
Wednesday 12 November 2008, 07:46 PM
آقا این خط اتصال بیچاره کرده من رو. تو رو خودا کمکم کنین.

وقتی مثلا یه نت نقطه دار به یه نت چنگ وصل میشه (مثلا نت نقطه دار فا به چنگ می کرن) چه جوری زده میشه؟ به کودوم مضراب می خوره؟ ریز باید گرفت یا نه؟؟؟ ممنون

endvb6
Saturday 15 November 2008, 01:42 PM
آقا هیچکس نبود به من کمک کنه؟؟؟ خیلی عجیبه...نوازنده های سه تار تو پست های دیگه 50 تا 50 تا نظر می دن اونوقت اینجا... واقعا که

alireza_amirsamimi
Saturday 15 November 2008, 07:06 PM
ازت معذرت میخوام به خاطر تاخیر یا این پست رو ندیدم یا فکر کردم بچه های سه تار جوابت رو دادن.در هر صورت ببخشید
دوست عزیزم به ریتم و میزانت بستگی داره که ترکیبی باشه یا نباشه.بعدش هم نت نقطه دارت چی باشه!!سیاه سفید چنگ؟؟!ببین نا امید نباش این مشکل همه هست در ابتدا ولی یواش یواش حل میشه.یه راه ساده این هست که مثلا اگر در میزان ساده نت سیاه نقطه دار داری و بعد به یک چنگ وصل شده نت سیاه رو باز کنی یعنی فرض کنی که یک سیاه و چنگ اتحاد دارند و با چنگ بعدی مثلا اتصال دارند.یه راه دیگه هم اینه که اول بدون ریز بزنی بعد بینش شمرده شمرده ریز زنی(مثلا هر چنگ یه مضراب) بعدش دولا چنگ و بعدش هم ریزش کنی.اما یه راه خوب هم هست که یه کم با نتت همونجوری که گفتم درگیر بشی و بعدش ببینی نوار چی کار کرده و سعی کنی مثل نوار بزنی.بعد از چند بار وارد نا خود آگاه مغزت میشه و میبینی به شکل عجیبی مشکلت حل میشه

endvb6
Sunday 16 November 2008, 02:17 PM
ممنون جناب علی رضا خان. من مشکلم رو نت های سیاه نقطه دار که به چنگ وصل می شه هست. که خیلیم کاربرد داره. نمی فهمم با اون نت چنگ دومی باید چیکار کرد؟ تک مضراب می خوره؟ صدا میفته روش؟ نمی فهمم دقیقا؟ ممنون

endvb6
Saturday 22 November 2008, 12:28 PM
خیلی ممنون که هیچکس جواب نمی ده. دیگه اینجا هیچ سؤالی نمی پرسم تا دوستان وقت بیشتری واسه سر زدن به بخش های دیگه و کمک به دوستای دیگه داشته باشن.

alireza_amirsamimi
Saturday 22 November 2008, 08:28 PM
من چه طوری جواب پستی که زدی ندیدم خدا میدونه.بازم شرمنده.من نمیدونم مدیرا کجان!!تو چه میزانی مشکل داری؟اون کاری که بهت گفتم کردی؟یه نکته همیشه اتصال با ریز اجرا میشه مگر اینکه گفته بشه اشاره هست(البته تو کتاب آقای ذوالفنون بر عکسه چراش رو باید از استاد ذوالفنون پرسید)