PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام بهتره؟

manoochehr
Tuesday 18 November 2008, 10:09 AM
سلام به دوستان هنرمند من کتاب اول ذولفنون رو کار کردم میخواستم بدونم برای ادامه سبک ذولفنون بهتره یا علیزاده؟

alireza_amirsamimi
Tuesday 18 November 2008, 11:07 AM
سلام منوچهر عزیز
وقتی که داریم در مورد سبکهای جا افتاده نوازندگی صحبت میکنیم.بحث سلیقه به وجود میاد هر سبک برای خودش شاخصه هایی داری که سبکش رو از سبک دیگه مشخص میکنه.ودرست نیست که بگیم که کدوم بهتره باید بگیم کدوم رو بیشتر دوست دارم.این هم بستگی به سلیقه خودت داره عزیز.مثلا شما که کتاب اول استاد ذوالفنون رو زدی احتمالا فرقی بین شیوه نوازندگی این دواستاد احساس میکنی.باید ببینی کدوم رو دوست داری برای ادامه سبک.اما در مورد کتاب،کتاب های آقای علیزاده برای بالا بردن کیفیت سازت صرف نظر از سبک انتخابیت بهت پیشنهاد میکنم.البته از آواترت پیداست که استاد علیزاده رو دوست داری

endvb6
Tuesday 18 November 2008, 03:16 PM
سلام منوچهر عزیز. با نظر علیرضا خان موافقم. ولی بهت پیشنهاد می کنم دنبال رو نباشی. از هر استاد یک تکنیک یک حالت و یک زیبایی که بگیری خودت می تونی صاحب سبک بشی. ولی بازم هرجور خوددانی. ممنون

Majed
Wednesday 19 November 2008, 07:31 PM
اصولا بهتره هر دو رو بزنی .... از هر دو استفاده کنی...

اساتید دیگه هم هستند که میتونی از اونها استفاده کنی.... و کتابهای اونها رو بزنی....

3تارنوازهای ما فقط این دو تا استاد که نیستند....

با نظر endvb موافقم

AliB
Friday 21 November 2008, 02:59 AM
سلام و درود
دوستان نکاتی رو گفتند.
نظر شخصی من این هست که اون چیزی رو کار کنید که تکنیک و توانایی شما رو در نوازندگی بهتر ، سریعتر و اصولی تر ارتقاع میده ، و اون هم قطعا کتاب علیزاده است.
موفق باشید

مازيار كنعاني
Tuesday 28 July 2009, 12:59 AM
سلام من نظر خودمو مي دم راستش به نظر من كتاب استاد عليزاده خيلي استاندارد تره