PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید چند سخت افزار

beatbox
Saturday 22 November 2008, 09:35 PM
با سلام

من میخوام چند تا سخت افزار بخرم میخواستم از شما هم کمک بگیرم.

1-یه کامپیوتر نه چندان گران (400 تومن تش)
2-یه کارت صدا (Audiophile 2496 خودم این مدل رو خوشم اومده قیمت گرفتم 160 تومن)به نظر شما از این مدل بهتر تو این قیمتا هست.
3-یه مدل pad control دیدم (اولش یه ویدیو تو سایت ام اودیو دیدم)خلاصه باهاش حال کردم مدل tringer finger قیمتم گرفتم 220تومن .حالا به نظر شما این دستگاه واجب یا اصلا به کار میاد یا از این دستگاه واجب ترم داریم (midi controller دارم)ضمنا کار ضبط صدا هم ندارم .

با تشکر

Sensation
Saturday 22 November 2008, 11:10 PM
- كارت صدا خوب هست
- سعي كنيد كامپيوتر رو كمي مجهز تر بگيريد.
- ميدي كنترلر داريد ( يادتون باشه ميدي كنترل 1 ميليون توماني و ميدي كنتل 100 توماين هيچ تفاوتي ندارند ! )
- پد كنترلر نياز نداريد سعي كنيد قيمت رو روي كامپيوتر هزنيه كنيد بسيار جواب بهتري خواهيد گرفت.
- ركورد نداريد اين كار خيلي خوب هست و ميتونيد اون رو در استوديو و توسط افراد باتجربه از نظر علمي انجام بديد.
( چون براي ضبط و ركورد خوب شما نياز به ناظر ظبط داريد و اين فرضيه غلطي هست كه اكثرا علاقه مند هستن كه خودشون ركورد كنند و خيلي خبو هست كه شما از اين قضيه مسنثني هستيد جواب بهتري هم خواهيد گرفت )

موفق باشي.

hamidzbh
Saturday 27 December 2008, 09:27 PM
البته midi controller با کلیدهای پیانو که grand hammer هستند چیز باحالیه.
در ضمن اول سیتم مجهز بعدا تجهیزات خوب.