PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رپ از اول تا پایان.

beatbox
Saturday 22 November 2008, 10:16 PM
با سلام

چونکه بخش رپ انجمن درش تخته شد اگه دوستان اجازه بدن در این بخش من چندتا مطلب از این سبک بذارم .
در این سری من مهمترین سبکهای رپ رو مرور میکنم.
اولین سبک:HIP HOP
هیپ هاپ اولین سبک رپ نیست اما مهمترین و رایج ترین سبک امروزی موسیقی رپ هست این سبک خواننده دست بازتری برای اجرا داره و همیشه قویترین استایل ها در این سبک دیده میشه .در این روش بیان خواننده میتونه به هر کسی یا موضوعی که بخواد حمله کنه .و همیشه در این سبک اسم افراد هم برده میشه از اهنگ 99problem -jay z تا dream -the game توی این اهنگها اسم افرادی برده شده از خوانندگان معروف این سبک میشه به.nas -the game -kanye westو.... البته در یک البوم همه خوانندگان از چند سبک استفاده میکنن.
لازم به ذکر هیپ هاپ نباید غیر از موضوعات اجتماعی به موضوعات دیگری بپردازه (اما خوانندگان ایرانی این قانون رو رعایت نمیکنن)از سالها پیش وقتی که در اهنگای لاو سانگ و پارتی اثری از هیپ هاپ دیده شد عده ای معتقد بودند که هیپ هاپ از راه خودش خارج شده که میشه به اهنگ nas -hip hop is dead اشاره کرد .واقعا هیپ هاپ از راه خودش خارج شده.خوانندگانی مانند lil wayne که ادعا دارن سبک هیپ هاپ کار میکنن جزو افرادی هستن که هیپ هاپ رو از هدف اصلی خارج میکنن.در پست بعدی درباره سبک gangsta صحبت میکنیم.