PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوازندگي آنلاين مخصوص هنرمندان نت آهنگ

Amir
Monday 24 November 2008, 09:37 PM
با سلام

دوستان عزيز و گرامي . طبق تصميم گيري هاي جديد در سايت از اين پس قصد داريد در زمان هاي مشخصي نوازندگي آنلاين داشته باشيم به طور مرتب . دوستاني كه علاقمند هستند مي توانند بنوازند و بقيه هم مي توانند گوش كنند. چند بار تا به حال از اين جور ميتينگ ها داشتيم در اينترنت و آنهايي كه بودند خاطرات خوبي دارند .

فعلا تا اطلاع ثانوي ميتينگ ها در ياهو برگزار مي شود تا نرم افزار خوبي براي ميتينگ همراه با Voice تهيه كنيم

فعلا هر دو هفته يك بار ميتينگ داريم در صورت استقبال به هفته اي يك بار تغيير مي كند

ميتينگ آنلاين روزهاي چهارشنبه مي باشد و دليل اينكه پنجشنبه يا جمعه نيانداختيم اين بود كه معمولا سرعت اينترنت Dial Up در اين دو روز پايين تر از روزهاي ديگه هست و صدا معمولا به خوبي نمي رسد

ساعت شروع ميتينگ 10 شب به وقت تهران است و تا زماني كه دوستان بنوازند و شاد باشند برقرار است ( معمولا ميتينگ هاي نت آهنگ تا 3 - 4 صبح ادامه داشته است )

اولين جلسه ميتينگ نوازندگي همين هفته چهارشنبه ششم آذرماه 1387 خواهد بود

براي شركت در اين ميتينگ لطف كنيد و آي دي noteahang_robo را در ياهو اد كنيد تا اطلاع رساني به طور كامل انجام شود .

با اينجور برنامه ها صميميت بين اعضا بيشتر خواهدشد و راه براي انجام خدمات بهتر ما باز مي شود و اين خواست ماست .

سوالات شما بي پاسخ نخواهد ماند . لطفا اگر سوالي داريد بفرماييد .

با تشكر

Amir
Monday 24 November 2008, 09:59 PM
راستي دوستاني كه قصد دارند بنوازند حتما ميكروفون بايد داشته باشيد

دوستان ديگر هم امكانات صداشون مشكل نداشته باشه كه همگي بتونند لذت لازم را ببرند و استفاده كنند

محدوديت سبكي هم نداريم گيتار الكتريك تا دوتار همه و همه روي چشم سايت جا دارند

اجراي زنده ي موسيقي الكترونيك آن هم در ياهو بسيار سخت است باز به هر حال اگر از دوستان كسي تمايل داشت در خدمتيم

با تشكر

Mona
Monday 24 November 2008, 10:58 PM
دوستان ديگر هم امكانات صداشون مشكل نداشته باشه كه همگي بتونند لذت لازم را ببرند و استفاده كنند

مرسي. من دفعه ي اولمه كه تو ميتينگهاتون ميخوام باشم :124:
ميشه راجع به اين امكانات يه توضيحي بفرمايين؟؟

Amir
Monday 24 November 2008, 10:59 PM
كدوم امكانات ؟

Mona
Monday 24 November 2008, 11:03 PM
همين امكانات صدا

Amir
Monday 24 November 2008, 11:34 PM
يعني اسپيكر داشته باشيد و براي نوازندگي يه ميكروفون

اگه يه هدست داشته باشيد كه ديگه راحتيد

Amir
Monday 24 November 2008, 11:36 PM
نمي دونم ياهو 9 امكانات Voice ش تو ويستا كار مي كنه يا نه ولي براي پيشگيري از مشكل ويندوز محبوب و خوب XP رو داشته باشيد بهتره

mehdiataei
Tuesday 25 November 2008, 06:53 PM
بابا کمه!!!.........هفته ای 2 بار خوبه!.................راه افتاد لطفا بیشترش کنید

Amir
Tuesday 25 November 2008, 07:49 PM
هرچه استقبال بيشتر باشه فواصل برگزاري كمتر ميشه

violin-m
Wednesday 26 November 2008, 08:15 AM
خیلی عالیه خواهشا" مداوم و منظم برگزار بشه . ....

milad1985
Wednesday 26 November 2008, 10:51 AM
هر چند من خيلي از ياهو استفاده نميكنم و كلا اهل ياهو نيستم!!!
ولي خيلي عاليه
از مدير سايت به خاطر اين كار و از همه ي هنردوستان و هنرمنداني كه شركت مي كنن پيشاپيش تشكر ميكنم
شاد و پيروز و سربلند باشيد

farzad226
Wednesday 26 November 2008, 12:40 PM
به نظر نت بد نیست و اینجوری بچه های همه شهرها گرد هم می ایند اما فکر نمیکنم خیلی جالب باشه.به حر حال اینم یه جورشه دیگه . من که شرکت میکنم ببینم چه جوریه .

rezayamini
Wednesday 26 November 2008, 06:36 PM
به نظر من دیره چون اگه طرف گیتار الکتریک بخواد بزنه یا ویلن(اصلا هر سازی) فرقی نمیکنه!! احساس نمیکنید همسایه ها بیان طرف و بکشن...!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

Amir
Wednesday 26 November 2008, 06:48 PM
سلام

والا مجبوريم اين ساعت بندازيم چون همه اين ساعت خونه هستند

زودتر امكان پذير نيست

از طرفي تا به حال كه چند تا ميتينگ بوده مشكل خاصي با صداي ساز نبوده . البته قبول دارم در مورد گيتار الكتريك و ويولن بحث هست

Arman_awn
Wednesday 26 November 2008, 08:36 PM
امیرخان پس شما کجایید؟ الان شش دقیقه گذشته هنوز چیزی ندیدیم که؟

damoon2
Wednesday 26 November 2008, 08:44 PM
مرسی

shahinmusic
Wednesday 26 November 2008, 09:00 PM
خیلی عالیه:ax

mehdifulot
Saturday 11 June 2022, 05:53 AM
You can see links before reply