PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعریف شما از موسیقی خوب و بد چی‌ه

Nazer
Saturday 29 November 2008, 08:58 PM
توی‌ه این تاپیک (You can see links before reply) "ما چطور ميتونيم مردم رو با موسيقي خوب آشتي بديم؟؟؟" دعوایی شد که بیا و ببین. من به شخصه احساس می‌کنم که دعوا بیشتر سر نداشتن درک مشترک از موسیقی خوب‌ه. دقیقا منظور من این‌ه که قبل از این‌که بحث آشتی ملت با موسیقی خوب رو بررسی کنیم بهتره که اول بدونیم که ملت‌رو می‌خوایم با چی آشتی بدیم. بیاید بگید موسیقی خوب چی‌ه؟ هدف این نیست که بطور مطلق این مسئله مشخص بشه. حتی بنظرم جالب‌ه که بگید که برای چه گروه سنی چه موسیقیی خوبه. برای چه گروه قشری چه موسیقیی خوبه و هر چی به ذهنتون می‌رسه.شاید این که بگیم چی خوبه سخت باشه ولی این که چی بده ساده‌تر. بیاید کار ساده‌تر رو انجام بدید.
امیدوارم وقتی مشخص شد موسیقی خوب و بد چی‌ه جواب سئوال بالا راحتتر داده بشه.

amireza2000
Wednesday 10 December 2008, 10:32 PM
از لحاظ موسيقي بي كلام واقعا نمي تونم بگم كدوم خوبه و كدوم بده. ولي خوب وقتي كلام با موسيقي آميخته ميشه اونجاست كه گاهي بعضي به اصطلاح خواننده ها هر چي از دهنشون در مياد موخونند كه همين به نظر من موسيقي مبتذله در واقع موسيقي نيست.

violin-m
Wednesday 10 December 2008, 10:56 PM
اگه امکان داره کمی بحث را باز تر کنید و موضوع را با تفکیک بیان کنید تا پاسخ دوستان واضح تر و مرتبط تر باشه