PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود متدها و کتاب های آموزشی برای پيانو

Leon
Sunday 30 November 2008, 08:09 AM
متد پيشرفته بير،برای آموزش پيانو،يکی از بهترين کتاب ها،برای شروع نو آموزان،تمرينات اين کتاب با ارزش طور ی هست که شما با اتمام صحيح کتاب،قادر به نواختن بسيار ی از آهنگ ها ميباشيد،در مقايسه با کتب ديگه،تمرينات اين کتاب بسيار با دقت و قدم به قدم تنظيم شده،اين کتاب رو به همه پيشنهاد ميکنم

BEYER ESCOLA PREPARATORIA PIANO.pdf (You can see links before reply)

کتاب هانون در دو جلد،برای اجرای تکنيک،اين کتاب معمولا بعد از کتاب بير آموزش داده ميشه!

1.

piano [estudo hanon].pdf (You can see links before reply)

2.

Hanon the virtuoso pianist - Piano - Complete.pdf (You can see links before reply)

اين کتاب رو ميتونيد به موازات هانون يا بعد از کتاب هانون تمرين کنيد.

کتاب چرنی (Czerny) نسخه ی 559 ,

CZERNY Practical Method for Beginners on the Pianoforte Op. 599.pdf (You can see links before reply forte_Op_599.html?s=1)

--------------------------------------------------------------------------------------
متد سوزوکی،البته متد اين کتاب به صورت آهنگ تنظيم شده،يعنی که شما تمرينات رو به وسيله زدن يک سری آهنگ ،انجام ميديد.

Suzuki_Piano_School_Volume_1.pdf (You can see links before reply)

Suzuki_Piano_School_Volume_2.pdf (You can see links before reply)

Suzuki_Piano_School_Volume_3.pdf (You can see links before reply)

Suzuki_Piano_School_Volume_4.pdf (You can see links before reply)

Suzuki_Piano_School_Volume_5.pdf (You can see links before reply)

Suzuki_Piano_School_Volume_6.pdf (You can see links before reply)

Suzuki_Piano_School_Volume_7.pdf (You can see links before reply)

دانلود به صورت يک جا

Piano- metodo Suzuki- vol 1 a 7.zip (You can see links before reply)

----------------------------------------------------------------------

متد Herve-Pouillard

اين کتاب هم شبيه کتاب سوزوکی هست.

Herve-Pouillard Methode De Piano 'Debutants' Complet.pdf (You can see links before reply s=1)

arian
Sunday 30 November 2008, 09:32 AM
جناب لئون عرض سلام و تشكر . آيا فايلهاي صوتي متدهاي بير و هانون نيز موجود است؟

Leon
Sunday 30 November 2008, 09:45 AM
آرين عزيز،خيلی دنبال اين فايل ها هستم ولی تا به حال چيزی نديدم،اگر پيدا کنم حتماً در اين تاپيک قرار ميدم.

bamdadonline
Tuesday 9 December 2008, 09:17 AM
جناب arian با خرید کتاب بیر همراهش یه CD از اجراهای اون رو میتونید بگیرید. اما هانون تا اونجا که من دیدم CD نداره.

Leon
Monday 19 January 2009, 08:16 PM
متد چرنی 261 ,برای دانلود

Czerny - Op 261

Click here to download this file (You can see links before reply)

MonaLisa
Sunday 1 February 2009, 07:30 PM
به من این تاپیک رو تاحالا ندیده بودم ....مرسی لئون جان ....!

لئون جان میتونید کتاب 25 تمرین آسان برای پیانو (25 easy and progressive studies for the piano) و کتاب (classiques.favoris) رو هم پیدا کنید؟ فکر میکنم این دو کتاب هم کمی جالب باشه ....!

Leon
Monday 2 February 2009, 12:44 AM
چرنی op. 337

Partituras - Czerny - 40 Daily Exercises, op 337 Tipo Hanon.PDF

دانلود (You can see links before reply erified=fcaab1bf)

Leon
Monday 2 February 2009, 12:48 AM
به من این تاپیک رو تاحالا ندیده بودم ....مرسی لئون جان ....!

لئون جان میتونید کتاب 25 تمرین آسان برای پیانو (25 easy and progressive studies for the piano) و کتاب (classiques.favoris) رو هم پیدا کنید؟ فکر میکنم این دو کتاب هم کمی جالب باشه ....!

راستش اين کتاب ها رو نميشناسم البته کتاب و متد برای آموزش خيلی زياد هست ولی من شخصاً کتاب های بير و هانون و چرنی رو به ترتيب پيشنهاد ميکنم.

keeps_gettin_better
Saturday 18 July 2009, 01:56 PM
چرنی op. 337

Partituras - Czerny - 40 Daily Exercises, op 337 Tipo Hanon.PDF

دانلود (You can see links before reply erified=fcaab1bf)

کسی این تمرین ها رو زده؟ از school of velocity چرنی (در ایران به چرنی 2!!! معروفه) سخت تره؟

shadi65
Saturday 26 September 2009, 02:12 PM
سلام پیانویی ها . من یک چیز کوچولو بگم . یک نرم افزار اموزش پیانو هست که من در حال حاضر دارم ازش استفاده می کنم. کتاب بیر و هانون درس میده به صورت تصویری. خیلی عالی خیلی پیشنهاد می کنم بخرین .قیمتش 5000

ramin52
Wednesday 20 January 2010, 08:52 AM
سلام پیانویی ها . من یک چیز کوچولو بگم . یک نرم افزار اموزش پیانو هست که من در حال حاضر دارم ازش استفاده می کنم. کتاب بیر و هانون درس میده به صورت تصویری. خیلی عالی خیلی پیشنهاد می کنم بخرین .قیمتش 5000

با سلام
دوست عزيز اگه ميشه مشخصات كامل اين نرم افزار رو بفرمائيد
ممنون

ramin52
Sunday 24 January 2010, 09:41 AM
دوستان عزيز تمام فايل هاي صوتي (mp3) درسهاي آموزش پيانو متد beyer ( اجراي درس به درس ) رو از اين سايت ميتونيد دانلود كنيد:

You can see links before reply (You can see links before reply)

اميدوارم مفيد باشه براي دوستاني كه دنبال اين فايلها بودند

bamdadonline
Sunday 24 January 2010, 03:44 PM
دوستان اگه اجراهای کتاب چرنی رو دارید لطفا قرار بدید...

Acoustic
Sunday 24 January 2010, 04:39 PM
دوستان کدوم یکی از PDF هایی که لئون عزیز قرار دادن توش تمرینای فیزیکی هست ؟؟؟ .. یعنی مثلا واسه جدا کردن دست چپ از راست یا اینجور تمریناتی

Sohrab Iwis
Sunday 24 January 2010, 06:32 PM
دوستان کدوم یکی از PDF هایی که لئون عزیز قرار دادن توش تمرینای فیزیکی هست ؟؟؟ .. یعنی مثلا واسه جدا کردن دست چپ از راست یا اینجور تمریناتی

درود دوست عزيز

منم اولا دنبال اين كارا بودم !

اما بهت پيشنهاد ميكنم كه هر نتي را دست چپ و راستشو از هم تفكيك كني

يعني اول دست راستشو انقدر تمرين كني تا فول بشي بعد آكورد !

بعد از تمرين اين دو پارامتر رو با سرعت پايين با هم تلفيق كن !

پاينده باشي !

Acoustic
Sunday 24 January 2010, 11:03 PM
درود دوست عزيز

منم اولا دنبال اين كارا بودم !

اما بهت پيشنهاد ميكنم كه هر نتي را دست چپ و راستشو از هم تفكيك كني

يعني اول دست راستشو انقدر تمرين كني تا فول بشي بعد آكورد !

بعد از تمرين اين دو پارامتر رو با سرعت پايين با هم تلفيق كن !

پاينده باشي !

مر30 عزییییز ... راستش رو بخوای من هنوز پیانو نخریدم و در اول راهم ... ولی 100% هست خریدنم
منتها من به خاطر علاقه ی شدیدی که دارم میخوام جلو جلو یه چیزایی رو یاد بگیرم ...

نمیدونم چرا اینقدر از تلفیق دست راست و چپم میترسم .. اینم بگم که چپ دستم ..
این سوال رو هم داشتم که شما و بقیه دوستان عزیز در اول با هماهنگ کردن دست چپ و راست مشکل داشتین ؟؟؟

بعدشم من شنیدم یه سری تمرین بدون پیانو هست که روزانه اگه انجام بدی دستت روان میشه

vhd
Monday 25 January 2010, 09:12 AM
مر30 عزییییز ... راستش رو بخوای من هنوز پیانو نخریدم و در اول راهم ... ولی 100% هست خریدنم
منتها من به خاطر علاقه ی شدیدی که دارم میخوام جلو جلو یه چیزایی رو یاد بگیرم ...

نمیدونم چرا اینقدر از تلفیق دست راست و چپم میترسم .. اینم بگم که چپ دستم ..
این سوال رو هم داشتم که شما و بقیه دوستان عزیز در اول با هماهنگ کردن دست چپ و راست مشکل داشتین ؟؟؟

بعدشم من شنیدم یه سری تمرین بدون پیانو هست که روزانه اگه انجام بدی دستت روان میشه
نترسید این مشکلات حل میشن..
منم اول می خواستم شروع کنم از اینکه نتونم دست راست و چپ رو جدا کنم ترس داشتم .... ولی بعد از تمرین هایی که کردم , تونستم دست راست و چپم رو جدا کنترل کنم
من کتابای بیر و هانون رو گرفتم و تمرین میکنم . تمرین هایی هم برای قوی تر کردن انگشت ها هم هست
مثلا تمرین های (( آقای گیرگ اروین )) که این سایتش هست
You can see links before reply
و اینم یه فایل تصویری از تمرین هاش
به غیر از این هم هر جا وقت پیدا کردم . تمرکز میکنم تا انگشتای دستام رو جدا , جدا حرکت بدم

موفق باشید

Acoustic
Monday 25 January 2010, 02:02 PM
مر30 ممنون ویدیو خیلی جالب بود دنبال یه همچین چیزی بودم

Sohrab Iwis
Thursday 11 February 2010, 10:15 PM
درود

ديگه وقتتونو نميگيرم

اينم چند كتاب :

khaksar
Monday 1 March 2010, 10:45 AM
منم اول می خواستم شروع کنم از اینکه نتونم دست راست و چپ رو جدا کنم ترس داشتم .... ولی بعد از تمرین هایی که کردم , تونستم دست راست و چپم رو جدا کنترل کنم
من کتابای بیر و هانون رو گرفتم و تمرین میکنم . تمرین هایی هم برای قوی تر کردن انگشت ها هم هست
به غیر از این هم هر جا وقت پیدا کردم . تمرکز میکنم تا انگشتای دستام رو جدا , جدا حرکت بدم

موفق باشید

لينك اول دانلود كتاب تمرينات هانون خرابه.

saberi
Monday 1 March 2010, 12:29 PM

موفق باشید

لینک دوم ف ی ل ت ر ه