PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آلبوم جدید چاووشی

endvb6
Sunday 30 November 2008, 01:18 PM
سلام خدمت دوستان. می خوام نظرتون رو نسبت به آلبوم شاخه نیلوفر محسن چاووشی بدونم. من خودم یکی از طرفدارای همیشگیش هستم. به نظرتون محسن چاووشی تو این آلبوم خودش بوده؟ یا اون چاووشی غیر مجاز خود شخصیت چاووشی بوده؟ ممنون

Leon
Sunday 30 November 2008, 02:07 PM
خيلی خوب هست که آلبوم های هنرمندان اين چنين مورد تجزيه و تحليل قرار بگيره.
من اينجا اين آلبوم رو برای شنيدن هم گزاشتم،تا دوستانی که نشنيدن،بتونن نظرات خودشون رو بگن.

و اما نظر من:

من هيچ وقت نتونستم با اين سبک و صدا،و آهنگ های چاوشی ارتباط بر قرار کنم،هيچ احساسی از گوش دادن به اين مدل اهنگ ها بهم دست نميده،حالا راجع به تنظيم ها و اهنگسازی آلبوم بعدا نظرم رو ميگم!

You can see links before reply (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply></b>:fncPlay('alid=4288');)

endvb6
Sunday 30 November 2008, 02:29 PM
مرسی سعیدجان. نظرت قابل احترامه. ولی من همیشه از صداها و اشخاص خاص خوشم میاد. شاید چون حس منم یه جور گلایه از غریبیه می تونم خوب باهاش رابطه برقرار کنم. ممنون

shbaharehs
Sunday 30 November 2008, 06:16 PM
راستش به نظر منکه خیلی البوم جالبی شده. دفعه ی اول که شنیدم و نسبت به کارای قبلیشون مقایسه کردم اول به نظرم ضعیفتر اومد. اما وقتی بار دوم گوش دادم واقعا لذت بردم. مخصوصا از اهنگ "عصا" که هم از نظر شعر و صدا و اهنگ عالی بود و به نظر من جزو بهترین اهنگهاییه که شنیدم. در کل منم از طرفدارای ایشونم!

ممنون

Sensation
Sunday 30 November 2008, 06:58 PM
سلام
راستش من به وسيله دوستان شاعار اين آلبوم رو خوندم.
اول به نظرم اشعار خوبي بودند.

طبق تعريف هايي كه از ديگران شنيده بودم اين آلبوم رو در محيطي كاملا مناسب براي نقد در مورد ميكس و مستر گوش دادم.

متاسفانه نميدونم چرا هنرمندان ما به كيفيت كار و هنر ميكس و مستر اصلا توجهي ندارند !

استفاده از سازها - تلفيق ها و همينطور جنس صداها واقعا زيبا نبود !
چيدمان ملودي ها - تنظيم و ولوم مستر كار پايين بود.
صداسازي در اين البوم از نظر من ضعيف بود.
كوردها - نحوه پياده سازي و تنظيم به اين شكل بايد قبول كنيم واقعا قديمي شده !
بك گراند كار و افكت ها - پاساژ ها كاملا داراي تنظيمي قديمي بودند.

البته دوستان نظر شخصي من بود و نظرات دوستان محترم هست.

endvb6
Monday 1 December 2008, 12:05 AM
از نظر فنی کاملا با sensation عزیز موافقم. شاید یه ذره فضای کار قدیمی باشه. شاید به خاطر هیجان ناشی از گرفتن مجوز بوده که فقط خواستن زودتر آلبوم رو بدن بازار. ولی مثل همیشه شعرای محسن خیلی پر معنی و احساسی بود. خودش هم احساساتی تر شده. من آهنگای تو که نیستی و عصا و دلتنگیش رو خیلی دوس دارم. ولی به نظرم تو ناز میکنی زیاد جالب نیست. از تار مثل یه بلز استفاده کرده. زیاد از این کر خوشم نیومد. ممنونم

MehRun
Tuesday 2 December 2008, 06:26 AM
از حق نگذریم آلبوم خوب بود اما انتظارات بالای مردم از چاووشی باعث شده زیاد این آلبوم باب میل مردم نباشه

البته نمیدونم آقای اکبری این کار رو تنظیم کرده یا نه اما هرکی بوده بسیار ابتدایی و کهنه کار کرده . مخصوصآ آهنگ یه شاخه نیلوفر که ...

endvb6
Tuesday 2 December 2008, 08:43 AM
تنظیم این کار فکر کنم با آقای آهاری بوده.

Ajika
Monday 6 April 2009, 04:19 PM
سلام
من تحلیلگر خوبی نیستم ولی خوب...
به نظر من چاووشی کارش رو به سمت کارهای تجاری سوق داده که من به شخصه این و نمیپسندم و با آلبوم قبلیش بیشتر حال میکردم...
با تشکر