PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد فلوت کلیددار

goodgirl
Monday 1 December 2008, 04:45 PM
سلام

کسی می دونه فرق این فلوت ها با هم چیه ؟

intermediate , standard , professional , custom , harmony

و اگه کسی بخواد تازه فلوت زدن رو شروع کنه باید با کدومشون شروع کنه؟

ممنون می شم اگه دوستان نت آهنگی کمک کنن

با تشکر

ثمین:ilovemusic:

billy_the_kid
Monday 8 December 2008, 11:38 AM
ثمین جان سلام

هارمونی تا اونجایی که بنده می دونم یه برند فلوته.
Custom فلوتهای سفارشی ساخته شده که بسیار گران هستند (نوع طلای آنها در حد 40-70 میلیون تومان و نوع تمام نقره از حدود 8 تا 20 میلیون تومن)

Profe.. & Inter... هم که از اسمشون پیداست، برای تازه کارها Student Models پیشنهاد می شن، چون در آوردن صداشون خیلی راحتتره، ولی بعد از مدتی باید عوضشون کرد چون صدای خوبی ندارن و نوازنده نمی تونه زیاد باهاشون تکنیک اجرا کنه و قدرت مانور نوازنده رو کم می کنه.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید فلوت، به اینجا سر بزنید:
You can see links before reply

sepidarekohan
Friday 10 July 2009, 10:06 AM
سلام
ميخواستم بدونم با حدود 400000تومن بهترين مدلي كه ميشه تهيه كرد چيه؟(البته براي شروع)
امتحان كردن فلوت موقع خريدن ضروريه؟
(به خاطر اينكه تازه ميخوام شروع كنم نميتونم صداشو دربيارم حالا براي امتحان كردنش موندم چي كار كنم)

goodgirl
Saturday 11 July 2009, 12:23 PM
سلام سپیدارکهن عزیز

فکر کنم اگه به تاپیکی که میثم جان معرفی کردن مراجعه کنید اطلاعات مفیدی بدست میارید

من فکر می کنم که چون مبتدی هستید اگه با استادتون برید ساز بخرید خیلی بهتره و خیالتونم از کیفیت ساز راحته من که میخواستم ساز بخرم از استادم خواستم که برام ساز بخرن البته من سازمو 4 و 5 ماه پیش 490 هزار تومان خریدم ولی الان احتمالا ارزون تر شده

یه چیز دیگه اول از اینکه می خواین فلوت بزنید مطمئن بشید چون بعدا فروختن یه فلوت 400 500 تومانی کار آسونی نیست اون وقت میشین مثل من که الان 2 ماهه میخوام فلوتمو بفروشم ولی نتونستم البته من به خاطر اینکه علاقه نداشتم کنار نذاشتمش به خاطر اون سرگیجه ها گذاشتمش کنار :((

راستی مدل ساز منم yamaha 211 هستش استادم میگفت ساز خوبیه همونطورم که گفتم احتمالا الان ارزون تر هم شده

امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم

فلوتیست
Monday 21 June 2010, 12:19 AM
ساز 211 و 271 یاماها هست که در حال حاظر سازهای خوبی هستند برای شروع

ALI KING
Wednesday 15 September 2010, 06:50 PM
به نظر من یه سولیست بگیر که خیلی بهتره.میشه باهاش ربع پرده هم گرفت