PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما هم نظرت را بگو

خان
Wednesday 3 December 2008, 01:58 PM
' سلام به شما '

دوستان عزیز این تاپیک ایجاد شد تا شما دوست عزیز در هر سطحی از اطلاعات و توانایی، چه در ساز تمبک و چه در ساز های دیگه قرار دارید ، بتونید نظرات خودتون را درباره انجمن تمبک بگید تا برای بهتر شدن کیفیت آن و بهبود خدمت رسانی به دوستداران اقدام کنیم.

حال این پیشنهاد ها میتونه با یک گردش کوتاه در بخش تمبک و با مطالعه تاپیک ها و پست هاو خیلی مسائل دیگه به ذهنتون برسه یا بر مبنای ایده ها و خواست های شما استوار باشه.
از کوچک ترین ایده ها و نظرات تا افکار سازنده و مثبت در خدمتتون هستیم.

پس : هر چه میخواهد دل تنگت بگو

violin-m
Wednesday 3 December 2008, 03:25 PM
من تنبک نمیزنم ولی خب خیلی دوستش دارم و پیشنهاد میکنم در انجمن نتبک هم کلاس های آموزشی مثل ویولن برگزار بشه

خان
Wednesday 3 December 2008, 03:42 PM
ممنون از اینکه نظرتون را میگید.
ما توی این این انجمن تاپیک های آموزشی خوبی داریم که تمامی کاربران رو شامل میشه و میتونه بهشون کمک کنه.
از جمله:

تاپیک آموزش حرکات تمبک توسط عکس (برای آشنایی بیشتر با نحوه اجرا درست حرکات و تکنیک ها)
You can see links before reply

تاپیک آموزش تمبک با نت ، که برای آشنایی بیشتر علاقه مندان با نت نگاری این ساز و اجرای تمرین های پیشنهادی توسط ما ایجاد شده است.

تاپیک کتاب اول که توسط شهرداد عزیز و با سبکی متفاوت از آنچه سراغ دارید در حال اجرا میباشد .
این تاپیک هم با نت های خوبش میتونه علاقه مندان رو در جهتی مناسب راهنمایی کنه.

لازم به ذکر است که تمامی این تاپیک ها توسط اعضای انجمن تمبک نوشته شده و از جایی کپی پیست نشده. است.