PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشتباه نكنيد انجمن هاي نت آهنگ حذف نشده اند

Amir
Wednesday 3 December 2008, 11:37 PM
با سلام

توسط تيم پشتيباني سايت در ياهو مطلع شديم كه ظاهرا تعدادي از دوستان بر اين پندارند كه تعداد زيادي از انجمن هاي نت آهنگ حذف شده اند .

نه دوستان حذف نشده اند . ساختار فاروم نت آهنگ به ساختاري مدرن و حرفه اي تبديل شده تا بتواند به تمامي بخش ها با جزييات بيشتر و حرفه اي تر نگاه كند . حال منظور من چيست ؟ متن پايين را بخوانيد .

به آدرس You can see links before reply يعني صفحه اول انجمن ها تشريف ببريد

قسمتي كه در تصوير زير نشان داده شده است را پيدا كنيد . ( زير قسمت اطلاعيه ها )

You can see links before reply

همانطوري كه ملاحظه مي كنيد بخش هاي اصلي انجمن ها به صورت افقي چيده شده اند روي هركدام دوست داريد كليك كنيد تا تصوير زير را ببينيد . اگر تصوير را نديديد مرورگر شما مشكل جاوااسكريپت دارد .

پس از چند لحظه ليست انجمن هاي شاخه مربوطه باز مي شود و شما مي توانيد براحتي بين انجمن هاي مورد علاقه خود پيمايش كنيد

سوالي بود امر كنيد در خدمت شما هنرمندان هستيم
با تشكر

Leon
Saturday 6 December 2008, 08:24 PM
راستش برای من زياد جالب نبود،خيلی ها وقت نميزارن تا اين اصل رو درک کنند که اين فروم چه طور طراحی شده!
ولی حد کم،فونت يا رنگه اون ها رو عوض کن،تا به چشم بخوره،تا همه ببينن چه خبره!

Amir
Saturday 6 December 2008, 10:06 PM
همانطور كه قبلا خدمتتان عرض كردم سعيد عزيز . حتما . منتظر همان چيزي هستيم كه خودت مي داني . دوشنبه قرار است برسد . اگر نرسيد چشم حتما دوشنبه يه فكري خواهيم كرد . قربانت

freeman
Wednesday 7 April 2010, 12:51 PM
پس کو؟ حذف شده دیگه. تاپیک من کو؟ همه تاپیک ها رو زیر و رو کردم.

Khashayar
Wednesday 7 April 2010, 01:16 PM
درود

انجمن ها حذف نشده...در ابلا توضیح داده شده...اما منظورتون کدوم تاپیکتون هست؟در کدوم بخش؟شاید منتقل شده...بیشتر بگردید...از گزینه ی جستجو هم میتونید استفاده کنید...

Acoustic
Wednesday 7 April 2010, 05:03 PM

دوست عزیز شما هرجا که پست زدی یا تاپیک باز کردی از این مسیر میتونی ببینیش

یه قسمت هست در وسط صفحه که نوشته تاپیک های مشترک شده جدید که اینجا هر تاپیکی زده باشین کسی توش پست زده باشه نشون میده . یا شما توی تاپیکی پست زده باشین نشون میده .

یه راه ساده تر اینه که شما شما روی همین اسم کاربری خودت کلیک کنی و نمایش مشخصات عمومی رو اتخاب کنی و بعد این مسیر رو طبق عکس بری :

یافتن همه پست ها رو هم میتونی بزنی

راستی من چک کردم تاپیک های زده شده توسط شما رو تاپیکی نداشتید که خودتون زده باشین ..

freeman
Thursday 8 April 2010, 09:58 AM
حق با شماست. من تاپیک ندارم ولی یه عالمه پست توی "راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال" دارم.
عذر می خوام. وقتی تاپیک رو پیدا نکردم اعصابم خرد شد. ببخشید اگه بی ادبی شد. :9:
این تاپیک حذف نشده ولی تو انجمن ها نمی تونم پیداش کنم. تو جستجو هم میگه: تاپیک مورد نظر یافت نشد!

Khashayar
Thursday 8 April 2010, 10:20 AM
درود

ق با شماست. من تاپیک ندارم ولی یه عالمه پست توی "راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال" دارم.
عذر می خوام. وقتی تاپیک رو پیدا نکردم اعصابم خرد شد. ببخشید اگه بی ادبی شد. :9:
این تاپیک حذف نشده ولی تو انجمن ها نمی تونم پیداش کنم. تو جستجو هم میگه: تاپیک مورد نظر یافت نشد!
روی لینک زیر کلیک کنید تا به تاپیک مورد نظر برید...البته اگر درست سرچ میکردید میتونستید پیدا کنید...

راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال... (You can see links before reply)