PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد شروع نوازندگي گيتار

amireza2000
Wednesday 10 December 2008, 10:23 PM
خدمت همه اساتيد گيتار عرض سلام دارم. راستش اول مي خوام از همه تشكر كنم چون با آشنا شدن با اين ساز ديگه در زمينه موسيقي احساس تنهايي نمي كنم ، خيلي از اوقات ماها احساس تنهايي مي كنيم در زمينه موسيقي . و لي وقتي اين همه علاقه مند رو ديدم واقعا خوشحال شدمف از همه ممنون
اما غرض از مزاحمت اين بود كه من مي خوام نوازندگي گيتار رو شروع كنم در سبك فلامنكو مورد علاقه ام هست. من حدود 10 ساله كه پيانو و كيبورد ميزنم و با تئوري كاملا آشنايي دارم. راستش مي خوام خودم ياد بگيرم مي خواستم ببينم كتابي در اين زمينه كه حالت خوراموز بودن رو داشته باشه هست يا نه. كلا يه راهنمايي در اين مورد مي خواستم. ممنون از همه اساتيد.

Arman_awn
Wednesday 10 December 2008, 10:33 PM
با عرض سلام و خوش آمد خدمت شما دوست عزیز،

فلامینگو نام یک نوع پرنده هست، سبکی که شما مد نظرتون هست اسمش "فلامنکو" هست.

با تشکر از شما

violin-m
Wednesday 10 December 2008, 11:17 PM
سبك فلامنكو مورد علاقه ام هست..

درست بود یا درستش کردین؟؟؟؟

puriya
Thursday 11 December 2008, 12:02 AM
سلام عزیزم اگه میخوای خود آموزی باشه باید کتاب 42 قطعه سطح بندی شده خوان مارتین رو بگیری که شامل 5 سطح هست از سطح 0 تا 5
البته چیزی که در فلامنکو باید بهش توجه کنی تکنیک هست که فکر نکنم با یه کتاب بتونی هضمش کنی در کل قطعات فوق العاده سنگینی پیش روته و از قطعه مهم تر درک کمپاس و آیره آهنگ هست در پیانو مثلا اگه میزان 4/4 رو داری میزنی 4/4 هیچ وقت از میزان در نمیره ولی در کمپاس های فلامنکو مثلا به اسن صورت هست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 که مثلا روی 3 6 9 و 12 اکسیدنت داری به هر حال به نظر من در مورد کسی که ساز های زهی رو زده چندان سخت نیست ولی کسی که از پیانو بخواد یهویی بیاد رو فلامنکو به نظر من از اول زیر نظر یه استاد شروع کنی راحت تر خواهی بود
موفق باشی امری بود من در خدمتم

amireza2000
Thursday 11 December 2008, 12:09 PM
درست بود یا درستش کردین؟؟؟؟

درستش كردم