PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کی با تیریپ رپ مشکل داره؟

beatbox
Sunday 14 December 2008, 01:52 PM
حتما خیلی افراد رو دیدین که شلوار های بگی پاشونه (بگی) لباس گشاد و.....
اول یه توضیح کوچیکی برای این لباس ها بدم.دلیل اینکه شلوارا گشاد و همش پایین میاد بر میگرده به زمانی که وقتی رپرها رو میگرفتند و به زندان میبردند اونجا کمربنداشونو ازشون میگرفتن به همین دلیل شلواراشون همیشه در حال افتادن بود و شلوار بگی از اونجا اومده .
حالا موضوع اینه شما با این تیریپ موافقین یا مخالف؟
لطفا نظر بدین.

pagan
Thursday 12 March 2009, 10:43 PM
فکر نمیکنم دلیلش این باشه که شما می گی .ولی هرکس سلیقها ی داره . همه تو انتخاب آزادن

beatbox
Thursday 12 March 2009, 11:35 PM
شلوار بگی نمادی از گنگ لطفا اگه کسی غیر از این میدونه که شلوار بگی از کجاه اومده بگه.

AphRodite
Friday 13 March 2009, 10:58 AM
ببینید تو ایران جوون ها به خاطر مد و دلشون و دوستاشون و خودشون این چیزارو می پوشن ........ حتی 1 دونشون هم نمی دونه مثلا این گردنبندی که انداخته نشان فلان باند مافیایی ژاپنی هست . من خودمم بگ می پوشم فقط به خاطر اینکه از شکلش خوشم میاد

beatbox
Friday 13 March 2009, 12:18 PM
دوره شلوار بگی در امریکا تموم شده اگه مطرح ترین خوانندگان رپ امریکا رو ببینین میفهمین snoop dogg -jay z-pdidy-kanye west دیگه از اینا مطرح تر هم نیست اما وقتی لباس پوشیدن اینا رو ببینی هم کتو شلوار ویا لباس های معمولی میپوشن اما چون ما همیشه چند قدم عقبیم تازه جوونا رفتن تو کار بگی اوج بگی بر میگرده به دهه 70 که دوره گنگ بوده و گنگستا ها از بگی استفاده میکردن

HamedSedighi
Friday 13 March 2009, 11:57 PM
بی خیال
رپ گوش کن تا دلت می خواد - رپ بخون تا دلت می خواد - ولی همه اینها جا و مکانی داره - عادی بپوش

حالا یه تی شرت بپوش که کسی نداره
من نه رپ گوش میدم نه توی هارد یه دونه آهنگ رپ دارم ولی به نظر من سلیقه هر کس برای خودش مهمه و دیگران نباید به سلیقه کسی ایراد بگیرن

Mona
Saturday 14 March 2009, 05:54 AM
من با رپ مشكل خاصي ندارم ولي خب توش اعتراض زياده و من زياد حوصله ي اعتراض ندارم (البته بعضي از رپ ها رو هم واقعا نميشه رفت سمتش چون ديگه خبري از همون اعتراضه هم نيست!!) پس ترجيح ميدم گوش ندم. بعضي وقتا كه رپ با سبكهاي ديگه تركيب ميشه كار جالبي از آب در مياد. مثلا يادمه يه برنامه تابستون گذشته پخش ميشد كه كاري بود از رضا عطاران و درش علي صادقي هم بازي كرده بود (اسم سريال يادم نيست)، تيتراژش قشنگ بود (فكر نمي كنم اسم اون رو 100% رپ بشه گذاشت) و يا يه سريال ديگه هم بود كه باز هم براي عطاران بود و اميرحسين مدرس هم در تيتراژش خونده بود، اينا زيبا بودن.

pianist_h
Saturday 14 March 2009, 10:25 AM
من با رپ مشكلي ندارم. ولي گوش هم نميدم ، چون اعصابشو ندارم. در ضمن با ناسزا گفتن هم مخالفم.

rumour
Saturday 14 March 2009, 12:57 PM
ولی من مشکل دارم. از نظر من کسی که داره آهنگی می خونه خودش هم باید از سازها سر در بیاره یا اینکه اصلا نتی باشه من نمی تونم بفهمم زدن یک ریتم اونم نه با ساز و بلکه کامیپوتر و سینتیسایزر و سخنرانی کردن روی اون چه زیبایی داره یا چه زحمتی روی اون کشیده شده که این همه ادعا می کنن
نظرم راجع به تمامه آهنگ های رپ چه فارسی چه اینگلیسی و حتی آهنگ هایی که تازگی ها آمریکایی ها و los angelesi ها هم می خونن خوشم نمیاد

Leon
Saturday 14 March 2009, 03:28 PM
ولی من مشکل دارم. از نظر من کسی که داره آهنگی می خونه خودش هم باید از سازها سر در بیاره یا اینکه اصلا نتی باشه من نمی تونم بفهمم زدن یک ریتم اونم نه با ساز و بلکه کامیپوتر و سینتیسایزر و سخنرانی کردن روی اون چه زیبایی داره یا چه زحمتی روی اون کشیده شده که این همه ادعا می کنن
نظرم راجع به تمامه آهنگ های رپ چه فارسی چه اینگلیسی و حتی آهنگ هایی که تازگی ها آمریکایی ها و los angelesi ها هم می خونن خوشم نمیاد

کمی تا قسمتی حق داريد ولی نکاتی چند در مورد موسيقی رپ بايد بگم و اينکه:
بهترين موسيقی برای ا عتراظ با دنيا ی سياسی و مشکلات اجتما عی و حتی حکومت ی موسيقی رپ بوده و هست چيزی که در سبک های ديگه کمتر ديده شده و در مقايسه با موسيقی سنتی که همه درگير خارج نشدن از عرفان خيالی!هستند موسيقی رپ ميتواند در گسترش فرهنگ سياسی و انتقاد نقش مهمی رو در يک جامعه بازی کند ولی افسوس ،افسوس که همه چی به مسخره بازی کشيده شده و اصل قضيه فراموش شده که چه قدرتی در اين سبک از موسيقی هست!
نکته بعد اينکه رپ خوندن درست سخت هست!به اين دليل که رپ درست نحوه اجراش کمی با رپ معمولی فرق داره و همه آهنگ ,خوندن سر ضرب روی ريتم ها نيست بلکه يک رپر خوب بايد بتونه بين بيت ( Bit ) ها بخونه نه هميشه روی ضرب و بيت ها،که در اينصورت نگه داشتن ضرب آهنگ کاری مشکلی ميشه و حرفه اي.

beatbox
Saturday 14 March 2009, 09:02 PM
خواستم فقط با دکمه تشکر از leon عزیز تشکر کنم دیدم بسیار کم دوست عزیز واقا خوب گفتی

mosy_khoda
Saturday 14 March 2009, 10:29 PM
به نظر من هرکس تو جامعه به طرز خاصی رفتار کنه حالا چه بپوشه چه بخوره چه بگرده که بخواد نظر تمام مردم رو به خودش جلب کنه از لحاظ روانی مشکل داره

AmonAmath
Wednesday 26 August 2009, 01:38 AM
به نظر من هرکس تو جامعه به طرز خاصی رفتار کنه حالا چه بپوشه چه بخوره چه بگرده که بخواد نظر تمام مردم رو به خودش جلب کنه از لحاظ روانی مشکل داره

متاسفانه الان تو جامعه ی ما هرکسی ببینه یکی مثل خودش نیست میگه مشکل روانی داره .
قبول دارم که ما بیشتر به طرف ظاهر میریم و سعی میکنیم تا جایی که امکان داره شور یه چیزو در بیاریم و خزش کنیم .
ولی به نظر من یکی شلوار بگی دوست داره بپوشه اندازه ی خمره گشاد یکیم جین تنگو پاره .
یکی قرمه سبزی دوست داره . تو یه مهمونی اگه مرغ و کباب و بره و بوقلمونو ول کنه فقط قرمه سبزی بخوره واسه جلب توجه نیست . احترام به صلیقه و آزادیه خودش به عنوانه یه انسانه . نه اینکه به خاطر بقیه و طرز فکر اونا و اینکه یه وقت فکر نکنن داره جلب توجه میکنه از حق خودش بگذره .

چقد حرف زدم . ببخشید !

AmonAmath
Wednesday 26 August 2009, 01:44 AM
من خودم از رپ متنفرم و همینطور از شلوار بگی . خیلیا هم از متالی که من گوش میدم متنفرن و از موهای بلندم و ریخت و قیافم . خیلیارو من فکر میکنم روانین . خیلیا هم فکر میکنن من روانیم
خوب ؟!
حالا ازین بگذریم که من روانیم
هدفه تایپیک و متوجه نمیشم . اگه ممکنه بیشتر توضیح بدان که بتونم تو بحث شرکت کنم

Babak_mix
Wednesday 26 August 2009, 07:42 AM
با سلام به دوستان عزيز
بنده هم با AmonAmath موافقم....
شلوار بگي چه ربطي به موسيقي داره و چه ربطي به عنوان بخش داره ؟؟
شايد جديداً شلوار بگي جزء مباحث فني سبک موسيقي شده !!!؟؟؟!!
ما اينجا دور هم جمع نشديم که از مد و طرز لباس پوشيدن بحث کنيم (اينجا يک سايت اختصاصي در مورد موسيقي و مسايل مربوط به اونه)
چرا بايد وقت خودمون رو صرف بحث در مورد اين موارد بي اهيمت کنيم ؟؟

بيشتر از اين وقت دوستان عزيزم رو نميگيرم.

با تشکر Babak

kiarash jlj
Tuesday 7 September 2010, 10:28 PM
اینکه کمربنداشونو میگرفتن که فک نکنم درس باشه شاید بوتکات میپوشیدن:21:
ولی در مورد مشکل از نظر من هر فرد بر حسب سلیقش هر جور دوسداره میتونه بپوشه این در مورده بگیم صدق میکنه

sd_34
Tuesday 7 September 2010, 10:51 PM
بقول tanbe10 حركت ميكنيم فقط طرف بالا ///هركي مخالفه با رپ طرف با ما

Blue_Danube
Tuesday 7 September 2010, 10:57 PM
من با تریپ رپ مشکلی ندارم فقط از این بدم میاد که جای موسیقی سنتی و کلاسیک و حتی پاپ رو هم گرفته.البته رپی که حرف برای گفتن داشته باشه رو گوش میدم و لذت میبرم . و این حرفام به این معنا نیست که طرفدارهای موسیقی سنتی و کلاسیک هم کم شده باشه .

hamedviolin
Tuesday 7 September 2010, 11:36 PM
من رپ مشکلی ندارم و اینکه دوستمون Blue Danube (You can see links before reply) میگن که جای موسیقی سنتی و .....گرفته موافق نیستم چون رپ هم نوعی هنر و هنر سلیقه ای هست ممکنه عده ای خوششون بیاد و همینطور برعکس.
ولی من با این موضوع مشکل دارم که شعر و ترانه هایی که رپ خونها میخونن بیشتر به سمت پوچی میره و محتوایی نداره وانگار فقط رپ خونها اومدن که فقط بخونن و هدفی ندارن .فقط هم رو رپ این مشکل نیست تو پاپ و ... هم میشه نمونشو گفت ولی معمولا وقتی حرف از رپ میاد اکثرا فکرشون به سمت اهنگی میره که توش چنتا فحش بدن و تو بین 100 کلمه حرفی که میزنن 99 تاش داف و پاف باشه .این هم نظره منه شاید کس دیگه ای نظر دیگه ای داشته باشه وهمانطوری که نظر اون محترمه نظر منم محترمه چون موسیقی جزوی از هنره و هنر هم سلیقه ای هستش و ممکنه یک نفر دوست داشته باشه یه آخگی بسازه که فقط توش فحش باشه .

Alir3za
Wednesday 8 September 2010, 01:23 AM
من به شخصه با تمام وجود از رپ متنفرم

Sina_Yanni
Wednesday 8 September 2010, 01:34 AM
سلام !

میگم بهتره یه کوچولو به تاپیکایی که راجع به سبک رپ زده میشه ، سری بزنیم ، ببینیم چه خبره . نه ؟؟

همه ی حرفا که یکین ! نمیشه تو یه تاپیک بحث کرد که منظم بشه تاپیکا ؟؟ یکیش همین : درباره ی رپ چی فکر میکنید :
You can see links before reply

با شلوار رپر ها چی کار دارین اخ ؟؟ موضع بهتر و مناسب تر و به درد بخور تر نبود ؟؟؟؟؟ بعدا تاپیک میزنیم که سطح فاروم داره میاد پایین .

ولی خداییش ، شلوار رپر ها ، چه ربطی داره به موسیقی الان ؟؟ دیگه انقدر مساله سادس که کلاه نمیخواد واسه قاضی کردن ....

BaBak_ParSian
Wednesday 8 September 2010, 07:42 AM
درود به نظر من این تایپیک از اون تایپیکهای عجیب و غریب و دور از بحث موسیقیایی چه از لحاظ فنی و علمی است

Arash-hadian
Wednesday 8 September 2010, 09:35 AM
منم شدید در عجبم از این تاپیک های بی محتوا!!!

بقول بابک جان از کی تا حالا شلوار بگي جزء مباحث فنی سبک موسيقي شده!!!

TurkOghlan
Wednesday 8 September 2010, 11:05 AM
به نظر من اصلا تاپیک بدی نیست. خیلیم خوبه که بچه ها نظرشون رو می گن
من خودم کلا با رپ و متال و راک مشکل دارم. البته نظر منه

blackover
Wednesday 8 September 2010, 11:20 AM
تازه کسی به دستو پا انداختن رپرها اشاره نکرد...!

sd_34
Wednesday 8 September 2010, 11:28 AM
من عاشق رپم ولي خدايش اين تايپك يجوري بي معنيه.اميدوارم ناراحت نشي دوست عزيز

amir11235
Wednesday 8 September 2010, 11:48 AM
منم شدید در عجبم از این تاپیک های بی محتوا!!!

بقول بابک جان از کی تا حالا شلوار بگي جزء مباحث فنی سبک موسيقي شده!!!

;hlgh l,htrl

کاملا موافقم مگه هنری به اسم رپ هم وجود داره ؟ بهتر هست ما ننگ بزرگی به اسم رپ را به موسیقی نسبت ندیم

ravi
Wednesday 8 September 2010, 12:23 PM
من مشکل دارم با تریپ رپ چون که اصلا جذابیت نداره و مفهوم خاصی رو هم ارائه نمیده که بخواد تبدیل به پوشش برای یه سبک بشه.....
الان هم 90% رپر های دنیا تریپ خودشون رو عوض کردند چرا که هر مدل لباس برای یه دوره خاص هست و کسانی که نمیتونند باور کنند الان دنبال طرفداری از این لباس ها هستند....